Şimdi Ara

PEUGEOT 307 LERİN 5 Lİ CD LERİNİ GARANTİLİ TAMİR YAPIYORUM (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
272
Cevap
3
Favori
56.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wapiti_01

2004 model Peugeout 307 5' li CD çalarım arızalı idi. CD taktığımız zaman CD' yi çalamayıp Radyoya geçiş yapıyordu. Internette arama neticesindebu form sayfanıza ulaştım. Baştan sona kadar okudum. Uye oldum. Ve Sn. Ahmet KAZAN Beyle telefon ile irtibat kurup kargo ile 5'li CD çalarımı kendisine kargo ile gönderdim. Kargoda geçen 2 günlük süreye ilave 1 günde Ahmet Beyin tamir ve test süresi ilavesiyle toplam 3 gunde 5' li CD çalarımı tamir edilmiş vaziyette teslim aldım. Su anda kullanıyorum. Son derece memnunum. Buradan Sn. Ahmet KAZAN Beye tesekkur etmek istedim. Ayrıca bu degerli formun oluşumunda emeği geçen herkesinde eline saglık.

merhaba
    rica ederim güle güle kullanın
    iyi günler

• Arkadaşlar ADANA'da
    peugeot 307 lerın 5 li cd lerını ( BLAUPUNKT ,CLARİON) Tamirini yapabilen bir yetkili serivis arıyorum...

Adresini bilen varsa bana lütfen yazsın
    İlginize şimdiden teşekkür..

atkomahmud@yahoo.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: wapiti_01

slm,
    Ben müzik CD' si olarak maxell' i kullanıyorum. (Peogout 307' deki 5' li CD çalarda da düşük hızda ve track olarak yaktığım maxell CD' lerini kullanıyorum. Okumada ve ses kalitesinde bugüne kadar hiç sorun yaşamadım.)
    Bilginize sunulur.

locked ve wapiti cevablarınız ıcın tesekur ederım. acaba yazım hızı olarak ta yardımda bulunabılırsen wapiti yanı mesela program ne kullanıyosun ben nero7 kullanıyorum hız olarak ta 3 4 tane secenek var ayrıca CDA dıye bır secenk ordada okuma hızı felan var orada kı ayarlarıda solıyebılırsen cok sevınırım...???

• sonunda basardım DIAMOND marka cd ıle sorunumu hallettım yazma hızı olarak ta 16x yaptım.. sızlere cok tesekur ederım..
  • Merhaba Ahmet Usta. Benim 2004 model 307 nin 5li cd çalarında bahsettiğiniz arızıların hemen hemen hepsi var. ..bir kaç kez bartın da oto elektronikçiye yaptırdım gene arızalandı.. malesef burda yetkili servis de yok... forumda sizi görmek benim için şans oldu... Sorunum şu...
    ***cd aldıktan sonda okmaya çalışıp radyoya geçiyor...
    ***bazen cd yi geri vermiyor...
    ***bazen okumayıp cd numaraları kırmızı yanıp sönüyor...
    ***bazen de cd yi alırken yada çıkarırken tırrrrrt tıırrrrt tırrrrt diye iğrenç bir ses çıkarıyor...
    Tüm bunlara istinaden sorun ne olabilir ve tahmini olarak ne kadar masraf çıkar... Umarım fazla değildir, çünkü tam ümidi kestim artık usb girişli mp3 çalar taktırmaya niyetlenmiştim... Cevabınızı bekliyorum,,,İYİ ÇALIŞMALAR DİLEĞİYLE...
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe7421

Merhaba Ahmet Usta. Benim 2004 model 307 nin 5li cd çalarında bahsettiğiniz arızıların hemen hemen hepsi var. ..bir kaç kez bartın da oto elektronikçiye yaptırdım gene arızalandı.. malesef burda yetkili servis de yok... forumda sizi görmek benim için şans oldu... Sorunum şu...
    ***cd aldıktan sonda okmaya çalışıp radyoya geçiyor...
    ***bazen cd yi geri vermiyor...
    ***bazen okumayıp cd numaraları kırmızı yanıp sönüyor...
    ***bazen de cd yi alırken yada çıkarırken tırrrrrt tıırrrrt tırrrrt diye iğrenç bir ses çıkarıyor...
    Tüm bunlara istinaden sorun ne olabilir ve tahmini olarak ne kadar masraf çıkar... Umarım fazla değildir, çünkü tam ümidi kestim artık usb girişli mp3 çalar taktırmaya niyetlenmiştim... Cevabınızı bekliyorum,,,İYİ ÇALIŞMALAR DİLEĞİYLE...

merhaba
    sizin cihazda 3 arızavar
    1:cd okuyucu göz arizalı
    2:cd sıkıştırma tırnakları kırık
    3:cd alıp verme dişlisi kırık
    msn ekleyin ordan görüşelim sizin cihazın bayağı masrafi var öyle gözüküyor

iyi günler

• Bilgisayarımda yazılım problemim var o yüzden msn i çalıştıramıyorum... Size başka bir yerden ulaşmaya çalışcam ilginize teşekkürler...
  • Ahmet Usta... CD calarımın arızasıyla ilgili olarak, nette gezinirken xcarlink diye bir aparata rastladım... Aynı aparatttan bir arkadaşımın da 307 sine taktırdığını öğrendim... çok da mennun... O, bu aparatı yurt dışından getirtmiş... Ben güvenemediğim için böyle bir alış-veriş yapmak istemiyorum...

***Bu aparatın sizde satışı var mıdır?
    ***Varsa fiyat aralığı nedir?
    ***Tavsiye eder misiniz?

önöriniz nedir/ Ona göre hareket etmek istiyorum.... İYİ GÜNLER
  • quote:

Bilgisayarımda yazılım problemim var o yüzden msn i çalıştıramıyorum... Size başka bir yerden ulaşmaya çalışcam ilginize teşekkürler...

merhaba
    şahsi internet sitemvar adres ve tlf bilgilerim orda var forum imzamda var net adres bilgilerim
    iyi günler
  • quote:

Ahmet Usta... CD calarımın arızasıyla ilgili olarak, nette gezinirken xcarlink diye bir aparata rastladım... Aynı aparatttan bir arkadaşımın da 307 sine taktırdığını öğrendim... çok da mennun... O, bu aparatı yurt dışından getirtmiş... Ben güvenemediğim için böyle bir alış-veriş yapmak istemiyorum...

***Bu aparatın sizde satışı var mıdır?
    ***Varsa fiyat aralığı nedir?
    ***Tavsiye eder misiniz?

önöriniz nedir/ Ona göre hareket etmek istiyorum.... İYİ GÜNLER

merhaba
    malesef bende satışı yok ama netten araştırabılrısnız 100 euro fiati o paraya harıcı mp3 alırsınız bana göre pahalı birkaç müştei dende şikayet geldi çok arıza yapıyormuş usb tanımıyormuş vs vs

iyi günler

• Slm 5 Lı Cd Çalar Var ama cd taktıqım zaman cd yı calıstırmıyor gzöde galiba sorun var tır tır dıye ses cıkarıo acaba tamırı ne kadar tutar
  • quote:

Orijinalden alıntı: momo34

Slm 5 Lı Cd Çalar Var ama cd taktıqım zaman cd yı calıstırmıyor gzöde galiba sorun var tır tır dıye ses cıkarıo acaba tamırı ne kadar tutar

merhaba
    sizin cd okuyucu göz arızlaı olabilir eğer cd alıp veriyorsa problem gözde yoksa sizin arıza mekanikde bakıp ona göre fiat veririm msn mi ekle görüşelim
    iyi günler
  • Saol Ekledım Msn Adresını Locked
  • merhaba bnm 2003 model 307 xt bav m var 5li cd çalar lı içinde 3 tane cd var
    cdlr tarck mp3 mü bilmiyorum cdleri geri vermiyor ve sürekli load cd dyor daha sonra
    lambaları yanp sönüyor yardımcı olursanız sewinierim

istanbul
  • merhaba
    peugeot 307 lerın 5 li cd BLAUPUNKT benim sizin belirtiğiniz arızaların birinci sırada olan 1:cd alıp vermiyor kenar kırmızı ışıkları yanıp sönüyorcd leri ne alıyor nede veriyor ışıklarda yanıp yanıp sönüyor bunu bursada yaptıra bileceğim bir yer varmı bildiğiniz ve bu arızanın normal sizde tamir ücreti ne kadardır. teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: apow

merhaba bnm 2003 model 307 xt bav m var 5li cd çalar lı içinde 3 tane cd var
    cdlr tarck mp3 mü bilmiyorum cdleri geri vermiyor ve sürekli load cd dyor daha sonra
    lambaları yanp sönüyor yardımcı olursanız sewinierim

istanbul

merhaba
    sizin cd nin cd tutucu tırnakları kırık onu için çalışmıyor ekle msn mi ordan görüşelim
    iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: semanur33

merhaba
    peugeot 307 lerın 5 li cd BLAUPUNKT benim sizin belirtiğiniz arızaların birinci sırada olan 1:cd alıp vermiyor kenar kırmızı ışıkları yanıp sönüyorcd leri ne alıyor nede veriyor ışıklarda yanıp yanıp sönüyor bunu bursada yaptıra bileceğim bir yer varmı bildiğiniz ve bu arızanın normal sizde tamir ücreti ne kadardır. teşekkürler

merhaba
    sizin cd nin cd tutucu tırnakları kırık onu için çalışmıyor ekle msn mi ordan görüşelim
    iyi günler
  • merhaba ahmet usta benim aracım 2005 xt 5li cd çalarımdaki sorun ise canı istediği zaman çalışıyor. cd takıyorum. direk radyoya geçiyor cd alıyor ama radyoda kalıyor. Ama ertesi gün bakıyorum normal çalışıyor. Arızası nedir ne kadar tutar acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: higungor

merhaba ahmet usta benim aracım 2005 xt 5li cd çalarımdaki sorun ise canı istediği zaman çalışıyor. cd takıyorum. direk radyoya geçiyor cd alıyor ama radyoda kalıyor. Ama ertesi gün bakıyorum normal çalışıyor. Arızası nedir ne kadar tutar acaba?

merhaba
    cd alıp veriyorsa cd mekanık de problem yok demektir cd okumuyor radyoya geçıyorsa okuyucu göz arızlaıdır

iyi günler
  • güncellll
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.