Şimdi Ara

PEUGEOT 307 LERİN 5 Lİ CD LERİNİ GARANTİLİ TAMİR YAPIYORUM (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
3
Favori
56.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • usta sende varmı 2. el şöyle adam akıllı eli yüzü düzgün changer varsa bi konuşalım seninle gerçi sende yoktur ama şansımı deneyeyim dedim

ergin bana cd changer da lazım yaa varmı sende 2. el falan
  • bende yok malesef. ama karşıma çıkarsa sana yönlendiririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: adurgut

usta sende varmı 2. el şöyle adam akıllı eli yüzü düzgün changer varsa bi konuşalım seninle gerçi sende yoktur ama şansımı deneyeyim dedim

ergin bana cd changer da lazım yaa varmı sende 2. el falan

merhaba
    malesef 2. el cd yok bende sadece yedek parçaları var cihazın
    iyi günler
  • benim cd değiştiricimin 3. ve 5. gözü cd leri okumaya çalışıyor, okuyamayınca diğer cd lere geçiyordu. ama diğer cd leri okuyordu.cd değiştiriciyi yerinden çıkartıp üst kapağını açtım.cd leri okuyucu göze taşıyan mekanizmanın arkasındaki bir tırnak yerine oturmuyor ve cihaz o cd yi bırakıp diğer cdye geçiyordu.tırnağın oturduğu yeri önce biraz eğeledim ve sonra yağladım.şimdi gayet güzel oturuyor.nero ile yazdırdığım cd leri okuyor.keşke mp3 leri de okusaydı.acaba mp3 playerlardaki okuma gözünü alıp buna taksak okur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lamblia -- 6 Ekim 2009; 12:07:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lamblia

benim cd değiştiricimin 3. ve 5. gözü cd leri okumaya çalışıyor, okuyamayınca diğer cd lere geçiyordu. ama diğer cd leri okuyordu.cd değiştiriciyi yerinden çıkartıp üst kapağını açtım.cd leri okuyucu göze taşıyan mekanizmanın arkasındaki bir tırnak yerine oturmuyor ve cihaz o cd yi bırakıp diğer cdye geçiyordu.tırnağın oturduğu yeri önce biraz eğeledim ve sonra yağladım.şimdi gayet güzel oturuyor.nero ile yazdırdığım cd leri okuyor.keşke mp3 leri de okusaydı.acaba mp3 playerlardaki okuma gözünü alıp buna taksak okur mu?

merhaba
    mp3 lerın gözüzde aynı göz değiştirmeyle mp3 okumaz ocihazın içindeki hartveriyle alakalı ona göre devre yapılıyor mp3 okuması için üretici firma tarafından

iyi günler

• Arkadaşlar elimde 307 nin gps tv navigasyon özelligi olan araç teyibi var 6.5 inc olanlardan bu ürün %100 307 ile uyumlu olup direksiyon kumandası ve bilgi ekranı fonksiyonlarını kullanmayı saglamaktadır. 307 için üretilmiştir.

ilanın linki özellikleri aşagıdaki linkte mevcuttur
    http://forum.donanimhaber.com/m_35005075/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_erdogan

Arkadaşlar elimde 307 nin gps tv navigasyon özelligi olan araç teyibi var 6.5 inc olanlardan bu ürün %100 307 ile uyumlu olup direksiyon kumandası ve bilgi ekranı fonksiyonlarını kullanmayı saglamaktadır. 307 için üretilmiştir.

ilanın linki özellikleri aşagıdaki linkte mevcuttur
    http://forum.donanimhaber.com/m_35005075/tm.htm

arkadaş benım açtığım konuyla ne alaksı var anlamdım

lütfen her konuyu yerıne açın başkaısın açtığı konuya manasız konular açmayın lütfen

• benimkinde cd takıyorsun ortada kalıyor çıkarmıyor onarım süresi ne kadar sürer yaklaşık bana ne kadara mal olur teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetalat

benimkinde cd takıyorsun ortada kalıyor çıkarmıyor onarım süresi ne kadar sürer yaklaşık bana ne kadara mal olur teşekkürler

merhaba
    1.2 gün sürer tamiri+testi <adres ve tlf bılgilerim internet sitemde varhttp://www.meka-shop.com/harita.php
    iyi günler
  • güncellll
  • 2004 model 307 cd li teyp ve 5 cd değişdtiricim var 5 li cd arzalı teybi actığımda tak tak ses yapıp arızaya geciyor tamir maliyeti yüksekmi olur birde bu 5 li cd yi devredışı bırakıp mp3 calar gibi bir alaet bağlama şansımız varmı varsa maliyet nedir
  • Şu 5li cd değiştiricilere harcanana paralara yazık.Bendeki de bozuldu ama yaptırmadım.Yaptırmayacağım da.

Normal zamanda kendisinden hayır gelmiyordu ki.

Beş para etmez balupunkt cd değiştiricisi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: murtixtr

2004 model 307 cd li teyp ve 5 cd değişdtiricim var 5 li cd arzalı teybi actığımda tak tak ses yapıp arızaya geciyor tamir maliyeti yüksekmi olur birde bu 5 li cd yi devredışı bırakıp mp3 calar gibi bir alaet bağlama şansımız varmı varsa maliyet nedir

merhaba
    tak tak sesi dişli kırlıdımı yapar bıraz masrafı olur ocihazın başka cd malesef kendi yerine olmuyor aynısından olması gerekiyor
    iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: extremeenvy

Şu 5li cd değiştiricilere harcanana paralara yazık.Bendeki de bozuldu ama yaptırmadım.Yaptırmayacağım da.

Normal zamanda kendisinden hayır gelmiyordu ki.

Beş para etmez balupunkt cd değiştiricisi...

merhaba
    problem nerden kaynaklanıyor söyleyeyimmi size bir teknik eleman olarak o cihaz mekanizması hassa cihaz kopya cd kullandinizmi mekanızmayı sıkıştırıyor ondan arıza veriyor mekanızma asansör şeklınde bıraz karışık sıstem butip sistemler arıza yapabilir çok hassas ve dikkatlı kullanmak gerekiyor orjinal cd kullanırsanız problem yaşamassınız

birde işi bilmeyen tamirciler uraştımı dağa düzelmıyor en iyisi yetkılı servısıne getirip garantili onlarım yaptırmanızdır ben şahsen o cd çalarları tamir yaptıktan sonra 1 gün test yapıyorum hiç kapatmadan ondan sonra müşterime veriyorum

öyle tamirciler varki cd deneyemiyor yaptım diye veriyor müşteriye. o cd yi denemek için teyp+gösterge olması gerekiyor
    ben yetkili servis olarak deneyebiliyorum çünkü typ+gösterge bende mevcüt

iyi günler

• GÜNCELLL
  • mrb ben de 2003 307 XR mecvut

orgınal CD okuması mevcut fakat çekme cd lerı okumuyor okuduklarıda var okumadıklarıda sanırım sorun CD markasında Mumkunse bana bu tıp aracların sorunsuz okuyabıleceklerı CD markası onerebılırmısın...?
  • slm peugeotların cıhazlarını ankarada ersin elektronik garantili yapıyor. onları arayın 03123353724
  • 2004 model Peugeout 307 5' li CD çalarım arızalı idi. CD taktığımız zaman CD' yi çalamayıp Radyoya geçiş yapıyordu. Internette arama neticesindebu form sayfanıza ulaştım. Baştan sona kadar okudum. Uye oldum. Ve Sn. Ahmet KAZAN Beyle telefon ile irtibat kurup kargo ile 5'li CD çalarımı kendisine kargo ile gönderdim. Kargoda geçen 2 günlük süreye ilave 1 günde Ahmet Beyin tamir ve test süresi ilavesiyle toplam 3 gunde 5' li CD çalarımı tamir edilmiş vaziyette teslim aldım. Su anda kullanıyorum. Son derece memnunum. Buradan Sn. Ahmet KAZAN Beye tesekkur etmek istedim. Ayrıca bu degerli formun oluşumunda emeği geçen herkesinde eline saglık.
  • slm,
    Ben müzik CD' si olarak maxell' i kullanıyorum. (Peogout 307' deki 5' li CD çalarda da düşük hızda ve track olarak yaktığım maxell CD' lerini kullanıyorum. Okumada ve ses kalitesinde bugüne kadar hiç sorun yaşamadım.)
    Bilginize sunulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gizolfin

mrb ben de 2003 307 XR mecvut

orgınal CD okuması mevcut fakat çekme cd lerı okumuyor okuduklarıda var okumadıklarıda sanırım sorun CD markasında Mumkunse bana bu tıp aracların sorunsuz okuyabıleceklerı CD markası onerebılırmısın...?

merhaba
    benim tavsiyem maxell pc nizde düşük hizda yazdirin okur
    iyi günler
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.