Şimdi Ara

Peugeot 307 hakkında (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
52.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam bende mayısta peugeot 307 aldım kesinlikle peugeota yanaşmayın hiç bulaşmayın....................
  • quote:

Orjinalden alıntı: romorker

selam bende mayısta peugeot 307 aldım kesinlikle peugeota yanaşmayın hiç bulaşmayın....................

hocam
    cevap verirken copy/paste mi yapıyorsun?
    bu mesajın aynısını başka yerde de gördüm.

birde neden yanaşmamak gerekiyor bi yazarsan alacak arkadaşa daha faydalı olursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0C8FEE75E -- 24 Ağustos 2008; 2:40:15 >
  • quote:

selam bende mayısta peugeot 307 aldım kesinlikle peugeota yanaşmayın hiç bulaşmayın....................

selam arkadaşlar mersinde evle takas olabilecek çok temiz ilk sahibinden servis bakımlı 1400cc 70 beygir içinde sigara içirtilmemiş ve içilmemiş deri döşemeli,6 hava yastıklı,5li cd çalarlı,17 inç jant ve lastikli,yakıt cimrisi çok havalı,araç telefon kitli.kazası boyası olmayan yalnız arka sol kapıda bisiklet sürtmesinden dolayı yüzeysel boyalı.dediğim gibi arabamı satma nedenim ev almak.

daha fazla bilgi içinhttp://www.sahibinden.com/daha_temizi_sifiri_WQQaXQQ10316032WQQpXQQdisplayitem adresinin ziyaret edin

peki romorker bu ilan ne o zaman. bi yandan hiç bulaşmayın diyosun. diğer yandan ev almak için satıyorum diyosun. hangisi doğru. dürüst olalım

• selam inşallah pejo sevdandan vazgeçmişsindir herkes dedi alma diye inat ettim dış görünüşüne aldandım eşek gibi pişmanım sakın ama sakın pejo asla
  • +1

quote:

selam inşallah pejo sevdandan vazgeçmişsindir herkes dedi alma diye inat ettim dış görünüşüne aldandım eşek gibi pişmanım sakın ama sakın pejo asla
  • beyler bu nasıl iştir.

herkez şikayetçi 307 lerden, 1 hafta içinde 2 el (2003-2004) almayı düşünüyordum yorumları okuyunca kafam iyiden iyiye karıştı.

2000 yılında 0km pegeot partner aldım 2005 yazında ihtiyaçtan dolayı sattım.

5 yıl içinde 1 kere tık demedi 120000km yok yaptım araç ile çalışıyordum.. sadece km geldiğinde bakımlarını yaptırdım, onu bile kendi servisinde değil tanıdığım yerde yaptırdım.

sattığım adam bile son derece memnun.

bu nasıl iş yav 307 lerin tamamı sorunlu gibi yorumlar var, kafam karıştı. ford focus mu baksam
  • quote:

Orjinalden alıntı: 865pe

beyler bu nasıl iştir.

herkez şikayetçi 307 lerden, 1 hafta içinde 2 el (2003-2004) almayı düşünüyordum yorumları okuyunca kafam iyiden iyiye karıştı.

2000 yılında 0km pegeot partner aldım 2005 yazında ihtiyaçtan dolayı sattım.

5 yıl içinde 1 kere tık demedi 120000km yok yaptım araç ile çalışıyordum.. sadece km geldiğinde bakımlarını yaptırdım, onu bile kendi servisinde değil tanıdığım yerde yaptırdım.

sattığım adam bile son derece memnun.

bu nasıl iş yav 307 lerin tamamı sorunlu gibi yorumlar var, kafam karıştı. ford focus mu baksam

Çok istiyorsan hemen satayım sana 2004 307
    sahibinden.com
    ilan no:10196386

•  Peugeot 307 hakkında
  • PEJO ALACAKLAR KESİNLİKLE ALMAYIN ALACAKSANIZDA BENİM 307 VAR SATAYIM
  • Peugeot 307 lerin en sorunlu olan modelleri 1.4 hacimli motora sahip olanlardır. 1.4 HDI alırsan başına bela alırsın vede satmak için ev alacağım falan diye klasik yalanlar atarsın.
    Sana tavsiyem 307 nin en sorunsuz modeli bence XS lerdir. Donanımı iyi bakımları dışında masrafı yoktur. Sana tavsiyem ikinci el dizel ve 1.4 olan 307 lerden uak dur.
    Ama XS'lere laf söyleyen ya hiç binmemiştir, yada sorunlu 307 si vardır çekemiyordur...
  • 1.6 xt 2005 model sinyal lambaları çok sorun çıkarıyor malesef
  • ÇOK BÜYÜK Bİ SORUN ÇIKMIYO 307 LERDE O KADARDA ABARTILI DEİLL BENCE BENDE KULLANIYORUM AMA SİZİN BAHSETTİKLERİNİZ ÇIKMADI CD ÇALAR BOZULDU BİKERE OKADAR 2004 BELİ KULLANIYOM BAŞKA SORUN ÇIKTIGINI GÖRMEDİM''''
  • 2004 model 307 XS sahibiyim.Araç otomatik vites 2500-3000 devir arasında egsoz patlakmış gibi ses çıkarıyor.Egsozun orta parçası ve son susturucusu değişmesine rağmen sorun devam etmekte.3000 devirden sonra sorun yok.Bir usta defransiyelde problem var dedi,başka bir usta defransiyelde sorun yok motordan kontroller yapması gerektiğini belirtti.Servise gitmeye korkuyorum.3007 kullanıp benzer bir problem yaşayan var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: --ALEMDAR--

2004 model 307 XS sahibiyim.Araç otomatik vites 2500-3000 devir arasında egsoz patlakmış gibi ses çıkarıyor.Egsozun orta parçası ve son susturucusu değişmesine rağmen sorun devam etmekte.3000 devirden sonra sorun yok.Bir usta defransiyelde problem var dedi,başka bir usta defransiyelde sorun yok motordan kontroller yapması gerektiğini belirtti.Servise gitmeye korkuyorum.3007 kullanıp benzer bir problem yaşayan var mı?

söz ettiğiniz arıza yanında Antipollution hatasıda veriyorsa(araba her çalıştığında) enjeksiyon sitemiye veya gaz kelebeği denen yerle alakalı olabilir.
  • arabaya bakmasını bilmezsin sonra araç bozuluyor dersin.gayet güzel arabadir.5 aydır kullanıyorum henüz servise gitmemi gerektiren bir sorun olmadı insallah da olmaz.
  • arkadaşlar 106000 km de 2006 307 hdi 110 hp comfort sahibiyim.

İddialı konuşuyorum şimdiye kadar tık sorun çıkarmadı.
    Beni Yolda bıraktığı gün veya tek marşta çalışmadığı gün ( hava sıcaklığı hiç farketmez ) arabayı 15000 Tl ile forumda satacağım.
    (Akü hariç)
    Arabaların bakımlarını yaptırmayın. İlk çalıştırmada devirleri yukarı dayayın stop etmeden beklemeyi bilmeyin sonra bu arabalar sorunlu.

Kusura bakmayın bence kesinlikle kullanıcılar sorunlu
  • quote:

Orjinalden alıntı: ardem80

arkadaşlar 106000 km de 2006 307 hdi 110 hp comfort sahibiyim.

Beni Yolda bıraktığı gün veya tek marşta çalışmadığı gün ( hava sıcaklığı hiç farketmez ) arabayı 15000 Tl ile forumda satacağım.
    (Akü hariç)
    Arabaların bakımlarını yaptırmayın. İlk çalıştırmada devirleri yukarı dayayın stop etmeden beklemeyi bilmeyin sonra bu arabalar sorunlu.

Aklın yolu bir demekki!!!!!!!!

• quote:

Orjinalden alıntı: ardem80

arkadaşlar 106000 km de 2006 307 hdi 110 hp comfort sahibiyim.

(Akü hariç)

Arkadaşlar bende bu yorumlari okudum 307 imi almadan önce ancak bana sakin 1.4 dizel alma dediler 1.6 larina da gücüm yetmedi.. neyse bende 1.6 benzinli aldim ki lpg de üstünde geldi.. otomatik aldim ki eşimde kullanabilsin zira o kullaniyo benim servsim var işe gitmek için.. sonuçta memnunum yalniz almadan çok ayrintili olarak check up tan geçirtin ben o araci 3 saat incelendikten sonra almaya karar verdim.. iyi geceler

Peugeot 307 hakkında

• Vallahi ben yorumlara baktım ama yineden 307 almaya çok niyetliyim, ancak temiz bulursam 3-5 kuruş fazlaya bakmayıp alacağım, yüksek model ve düşük km arıyorum lakin bulamıyorum desem yeridir. Örneğin 2005-2006 model olabilir ve km'side 50-60 bini geçmemiş olacak işte. 1.4 dizel veya 16 farketmez.
  • sözünü ettiğin antipolition fault hatası bendede var.katalizör tıkalı oldugu için yapıyor.temizlettim arzayı sildirdim anacak yine hata veriyor bi hayli araştırdım ve yeni katalizör almadıgın muddetce uyarıya devam ediyor.yeni katalizör de 1000 tl civarı oldugunu duyunca bu uyarı beni rahatsız etmez oldu ne de olsa zararı araca degıl cevreye...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.