Şimdi Ara

Peugeot 307 Alaşım Jant Seçimi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
22.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muhtelif araçlara ait muhtelif jantları 307 üzerinde denedim. Gerçi jant tarz işidir ancak sizce aşağıdaki jantlardan hangisi en çok yakışmış olanı? Yani 307 modeline 5 kllu mu yoksa çok kollu mu veya sizce ne tarz jantlar yakışır? Bir model seçin bakalım... Kendi favorimi sonra söyleyeceğim...

Model 1

Model 2

Model 3

Model 4

Model 5

Model 6

Model 7

Model 8

Model 9

Model 10

Model 11

Model 12

Model 13

Model 14

• selam dostum
    biliyorsun ki aracım aynı ve de aynı renk

yerinde olsam
    17 inch 206RC yada 307 XSI lardaki jantı
    yada Momo GTR jantlarından birini seçerdim

ama önceliğim orjinal ekipman olan 17 XSI jantı
    205/50/17 ile beraber
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0C8FEE75E

selam dostum
    biliyorsun ki aracım aynı ve de aynı renk

yerinde olsam
    17 inch 206RC yada 307 XSI lardaki jantı
    yada Momo GTR jantlarından birini seçerdim

ama önceliğim orjinal ekipman olan 17 XSI jantı
    205/50/17 ile beraber
    model 6 ve 7 harika duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAS207

model 6 ve 7 harika duruyor

Alıntıları Göster
    5-6-7 tavsiyemdir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kickergls

5-6-7 tavsiyemdir...

Alıntıları Göster
    6 nolu jant ferrari jantı... Bu jantın 307'ye olmasına imkan yok ancak genel anlamda bir değerlendirme olsun istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OtoTurk

6 nolu jant ferrari jantı... Bu jantın 307'ye olmasına imkan yok ancak genel anlamda bir değerlendirme olsun istedim.

Alıntıları Göster
    bence 5 kollu jant daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: c.4citamm

bence 5 kollu jant daha iyi

Alıntıları Göster
    bence 12 daha güzel olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaDeS

bence 12 daha güzel olmuş

Alıntıları Göster
    12 nolu jant Fiat Punto Abarth jantı. Bir diğer husus aracının yandan resmini çeken arkadaşlar eğer isterlerse buraya resimi eklesinler, yukarıdaki jantlardan istediğini aracına monte edeyim ve bir görsünler...
  • quote:

12 nolu jant Fiat Punto Abarth jantı. Bir diğer husus aracının yandan resmini çeken arkadaşlar eğer isterlerse buraya resimi eklesinler, yukarıdaki jantlardan istediğini aracına monte edeyim ve bir görsünler...

Alıntıları Göster
    Bence 4 ve 6 nolu jantlar çok yakışmış. 5 kollu jantlar daha çok yakışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpi_Turk

Bence 4 ve 6 nolu jantlar çok yakışmış. 5 kollu jantlar daha çok yakışıyor

Alıntıları Göster
    7 güzel durdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesera

7 güzel durdu

Alıntıları Göster
    orjinali tabiki.üstüne tanımam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: apolloapollo

orjinali tabiki.üstüne tanımam..

Alıntıları Göster
    Golf GTI jantlarını uyarladım. Mükemmel oldu resmen. Bunun replikası aşağı yukarı 2 nolu model oluyor ve BSA'nın bir jantı, benimde favorim.

Replika diyebileceğimiz 2 nolu model BSA jantı;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OtoTurk -- 1 Mart 2008; 23:54:19 >

• quote:

Golf GTI jantlarını uyarladım. Mükemmel oldu resmen. Bunun replikası aşağı yukarı 2 nolu model oluyor ve BSA'nın bir jantı, benimde favorim.

Replika diyebileceğimiz 2 nolu model BSA jantı;

Alıntıları Göster
    Aslında renkli ve orjinal bir topic oldu ancak nedense herkes fikrini kendine saklıyor.

• quote:

Aslında renkli ve orjinal bir topic oldu ancak nedense herkes fikrini kendine saklıyor.

Alıntıları Göster
    aksesuar zevk isidir. bana kalirsa orginal jantlarindan uzaklasmayin. yukarida bi arkadasin dedigi gibi RC janti guzel duracakdir. ancak 17 jantta 50 yanak buyuk olur gibi. 225-40-17 lerde lastik olcunuz olsun.. gule gulu kullanin

• quote:

Orijinalden alıntı: ulema

aksesuar zevk isidir. bana kalirsa orginal jantlarindan uzaklasmayin. yukarida bi arkadasin dedigi gibi RC janti guzel duracakdir. ancak 17 jantta 50 yanak buyuk olur gibi. 225-40-17 lerde lastik olcunuz olsun.. gule gulu kullanin

Alıntıları Göster

challenger...
    17"
    yay ile birlikte çok güzel görünüyor.hem aracın orijinal ekipmanı.diğerleri gibi sırıtmıyor...
    benim aracımda 16" olanı var

imkanım olsa hemen 17 challenher ile değiştirirdim...
    hiç nikelajlı, siyah boyalı vs jantlara girme.kusura bakma ama bana apaçi işi geliyo.
    gerçi zevk meselesi.ancak aracın sade olduğu için ben bu jantı uygun gördüm...

• quote:

Orijinalden alıntı: extremeenvy

challenger...
    17"
    yay ile birlikte çok güzel görünüyor.hem aracın orijinal ekipmanı.diğerleri gibi sırıtmıyor...
    benim aracımda 16" olanı var

imkanım olsa hemen 17 challenher ile değiştirirdim...
    hiç nikelajlı, siyah boyalı vs jantlara girme.kusura bakma ama bana apaçi işi geliyo.
    gerçi zevk meselesi.ancak aracın sade olduğu için ben bu jantı uygun gördüm...

Alıntıları Göster
    üstad en yakisiklisi 6 gibi geldi benim gözümüde =) ama herkesinde dedigi gibi zevkler we renkler tartisilmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: CURSH0T

üstad en yakisiklisi 6 gibi geldi benim gözümüde =) ama herkesinde dedigi gibi zevkler we renkler tartisilmaz.

Alıntıları Göster
    model 4+ yay + amerikan cam filmleri + kapı ve bagaj kromları + krom anten aracın görünüsünü cok deiştiricektir...bu aksesuarlar özellikle seytan kırmızıya cok yakısmakta bende var ordan bilirom :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: __RaVe__®

model 4+ yay + amerikan cam filmleri + kapı ve bagaj kromları + krom anten aracın görünüsünü cok deiştiricektir...bu aksesuarlar özellikle seytan kırmızıya cok yakısmakta bende var ordan bilirom :D

Alıntıları Göster
    extremeenvy ile benim düşüncelerim aynı. o resimlerdeki jantlar bence güzel olmamış. bedne gti 206 var arabayı alırken üzerinde 17 RC vardı özel nedenlerden dolayı sahibinde bırakmak zorunda kaldım. ama gözüem halen RC jant'ta. ban göre 17 RC bu resimleri tek geçer. bende maddi durumu toparlayım iç anadolu'da olmama yolalrın bu kadara kötü olmasına rağmen'de alacam 17'lik RC.

bilgisi olan var ise 206 GTI + 17 RC = buna kaç yanak atarsam olur? yollar kötü olduğu için bende 50 düşünüyorum ama nasıl durur? 50 yoksa yutarmı jantı ??

• quote:

Orijinalden alıntı: omer.cavan

extremeenvy ile benim düşüncelerim aynı. o resimlerdeki jantlar bence güzel olmamış. bedne gti 206 var arabayı alırken üzerinde 17 RC vardı özel nedenlerden dolayı sahibinde bırakmak zorunda kaldım. ama gözüem halen RC jant'ta. ban göre 17 RC bu resimleri tek geçer. bende maddi durumu toparlayım iç anadolu'da olmama yolalrın bu kadara kötü olmasına rağmen'de alacam 17'lik RC.

bilgisi olan var ise 206 GTI + 17 RC = buna kaç yanak atarsam olur? yollar kötü olduğu için bende 50 düşünüyorum ama nasıl durur? 50 yoksa yutarmı jantı ??

Alıntıları Göster
    9-14 güzel bence tabi sizin zevkinizle alakalı ben fazla göze batan tiplerden sevmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Dobest

9-14 güzel bence tabi sizin zevkinizle alakalı ben fazla göze batan tiplerden sevmiyorum

Alıntıları Göster
    benim 307de momo gtr var ama bu sıralar çok kolluya merak sardım aşağıda 2-3 tane veriyorum istersen bi incele güzel jantlar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.