Şimdi Ara

Peugeot 307 1.6 XT Premium

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
20.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bundan 2 yıl önce sattığım ilk aracım 98 model Clio HB ti. O zamanlar evet parçası uygun servis noktası da bol olduğu için yine alırsam Reno alırım demiştim. Ama bugün Papyon araba pazarına geçerken uğradım ve bir Peugeot 307 1.6 XT Premium gördüm. Pazar yarın açılacak ama adamlar arabalarını şimdiden koyuyorlardı. Galericiler. araba full diyor. 22 bin istiyor. 115 bin de. ilk sahibindenmiş. Araca bindim içi gayet temiz ve aklımda öyle bir araba yokken birden arabaya feci şekilde kanım ısındım.
    2005 model.

Siz Peugeot sahiplerine birkaç birşey sormak istiyorum.
    1-) Peugeot 307 için 307 1.6 XT Premium doğru bir tercih mi olur?
    2-) Araç full diyor. Ben full olup olmadığını tek bir şeye bakarak anlayabilir miyim? Mesela sadece full olanında sunroof olur gibi.
    3-) 115 bin km. de bir araç bana yakın tarihte çok arıza çıkarır mı?
    4-) Birde 22 bin fiyatı bana %50 peşin gerisine taksit yaparım diyor. Fiyatı nasıl?

Benim aklıma gelen sorular bunlar. Sizin de ekleyeceğiniz, dikkat etmem gereken ekstra birşeyler olursa çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: homeros1

Merhabalar,

Bundan 2 yıl önce sattığım ilk aracım 98 model Clio HB ti. O zamanlar evet parçası uygun servis noktası da bol olduğu için yine alırsam Reno alırım demiştim. Ama bugün Papyon araba pazarına geçerken uğradım ve bir Peugeot 307 1.6 XT Premium gördüm. Pazar yarın açılacak ama adamlar arabalarını şimdiden koyuyorlardı. Galericiler. araba full diyor. 22 bin istiyor. 115 bin de. ilk sahibindenmiş. Araca bindim içi gayet temiz ve aklımda öyle bir araba yokken birden arabaya feci şekilde kanım ısındım.
    2005 model.

Siz Peugeot sahiplerine birkaç birşey sormak istiyorum.
    1-) Peugeot 307 için 307 1.6 XT Premium doğru bir tercih mi olur?
    2-) Araç full diyor. Ben full olup olmadığını tek bir şeye bakarak anlayabilir miyim? Mesela sadece full olanında sunroof olur gibi.
    3-) 115 bin km. de bir araç bana yakın tarihte çok arıza çıkarır mı?
    4-) Birde 22 bin fiyatı bana %50 peşin gerisine taksit yaparım diyor. Fiyatı nasıl?

Benim aklıma gelen sorular bunlar. Sizin de ekleyeceğiniz, dikkat etmem gereken ekstra birşeyler olursa çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

115 binde 22.000 tl ye mi.Araç dizel ise fiyat normal.Ama km gene çok .Benzinliyse yüksek.Birde full diyor.Full olanında sunroof olur ama piyasada sunroof lu manuel klimalı olanlarda var oda full diyor

Ben olsam almam kusura bakmayında .

Bende var 1.6 XT Premium 2006 model .Ama biz Mayıs 2007 de aldık.40.000 km de orjinal.Benim istediğim fiyat 24.000.

Hani fırsatçılık yapıyor olmayım.Sadece fiyatlar hakkında bilginiz olsun diye diyorum.

Benim araç ta sunroof hariç

6 Hava yastığı
    çift yönlü dijital klima -sürücü yolcu ayrı ısı-
    yağmur sensörü
    far sensörü
    park sensörü
    abs esp

birçok özellik var.

ilgilenirseniz ilanı gönderebilirm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kickergls -- 25 Temmuz 2011; 11:54:46 >

• ilanı gönderirmisiniz bende arıyorum 307 ancak benzinli değilmi sizinki ben dizel bakıyorum
  • Bilgiler için çok teşekkürler kickergls. Acele etmeden araştırmaya devam ediyorum. Çok fazla tercihim olamıyor çünkü galeriden bakabiliyorum ancak. Peşin param çok yok. Yarısını taksitle ödemeyi düşünüyorum. Interneti epey gezdim. Şimdi pazarları geziyorum hafta sonları. 2. el zor iş cidden :S
  • merhaba,arkadasım araba orjınalse boya kaza yoksa bakımları tamsa tup varsa uzerınde o arac havada karada alınır tabi arac xt premıium sa..hemen anlıyabılecegın özellıklerı deri koltuk ısıtmalı koltuk on tamponlarda far yıkama sunroof baslıca + özellıklerıdır xt premıum un..yarısını pesın yarısını taksıt alacagından 22bın ii fıyat bence..pesın para vereyım desen 21bin fılan oledır boledır 21.500 fılan yaparsan alınır bence..ii gunler..2005 307 xt premıum konfor bakımından bıraz farklıdır 308in comfort modelıne bıle basar..deri koltukları land rover da kullanılan derilerle yapılmıstır..bilen bilir derim 307 XT PREMIUM u bende de vardı cunku..
  • Bizde 2004 yilinda sifir almistik 34.000tl ye. Sunroof opsiyonel onun haricinde hersryi full bir araba.yasina gore inanilmaz ozellikli bi arac.Ama tavsiye eder misiniz desen 6 yasinda sagindan solundan gelen sesler canini sikar.focus yada civic donanim acisindan daha dusuktur fakat daha kalitelidir
  • arkadaşlar merhaba elimde 18 000 19000 tl var 307 almak istiyorum ama 1,4 olandanmı yoksa 1,6 mı alayım bide hız sabitleyici hangi modellerinde var yada hangi modellere taktırabiliyoruz. 307 nin yakıt durumları nasıldır dizel yada benzinde
  • 1.6 alıcaksın tabi 110bg motoru 2003 ve ustu modellerını secersen cc takılı veya sen + olarak taktırabılırsın..benzınlı arac tup taktırdın mı hemen hemen dızel gıbı yakıtı klıma acınca bıraz dusuyo performanstan dusuyo arac ama fıyat olarakta benzınlı tuplu memnun kalcagını dusunuyorum ii gunler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnsnl

1.6 alıcaksın tabi 110bg motoru 2003 ve ustu modellerını secersen cc takılı veya sen + olarak taktırabılırsın..benzınlı arac tup taktırdın mı hemen hemen dızel gıbı yakıtı klıma acınca bıraz dusuyo performanstan dusuyo arac ama fıyat olarakta benzınlı tuplu memnun kalcagını dusunuyorum ii gunler

hmm teşekkür ederim arkadaşım peki lpg taktırdınmı yol bilgisayarı çalışıyormu...
  • quote:

merhaba,arkadasım araba orjınalse boya kaza yoksa bakımları tamsa tup varsa uzerınde o arac havada karada alınır tabi arac xt premıium sa..hemen anlıyabılecegın özellıklerı deri koltuk ısıtmalı koltuk on tamponlarda far yıkama sunroof baslıca + özellıklerıdır xt premıum un..yarısını pesın yarısını taksıt alacagından 22bın ii fıyat bence..pesın para vereyım desen 21bin fılan oledır boledır 21.500 fılan yaparsan alınır bence..ii gunler..2005 307 xt premıum konfor bakımından bıraz farklıdır 308in comfort modelıne bıle basar..deri koltukları land rover da kullanılan derilerle yapılmıstır..bilen bilir derim 307 XT PREMIUM u bende de vardı cunku..

deri koltuk ısıtma mı 2006 model xt premium ların hangisinde deri koltuk ısıtma sunroof var.

eğer varsa benim bindiğim ne oluyor.

yoksa peugeot Türkiye 308 çıkacak diye son dönem 307 lerde donanımmı eksiltti.

Bu arada aracım benzinli

• lpg taktırdım mı da bilgisayar calısıyor fakat benzin ölcuyomus gıbı gosterıyor sana..sende ona gore lpg yı hesaplıyabılırsın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kickergls

quote:

merhaba,arkadasım araba orjınalse boya kaza yoksa bakımları tamsa tup varsa uzerınde o arac havada karada alınır tabi arac xt premıium sa..hemen anlıyabılecegın özellıklerı deri koltuk ısıtmalı koltuk on tamponlarda far yıkama sunroof baslıca + özellıklerıdır xt premıum un..yarısını pesın yarısını taksıt alacagından 22bın ii fıyat bence..pesın para vereyım desen 21bin fılan oledır boledır 21.500 fılan yaparsan alınır bence..ii gunler..2005 307 xt premıum konfor bakımından bıraz farklıdır 308in comfort modelıne bıle basar..deri koltukları land rover da kullanılan derilerle yapılmıstır..bilen bilir derim 307 XT PREMIUM u bende de vardı cunku..

deri koltuk ısıtma mı 2006 model xt premium ların hangisinde deri koltuk ısıtma sunroof var.

eğer varsa benim bindiğim ne oluyor.

yoksa peugeot Türkiye 308 çıkacak diye son dönem 307 lerde donanımmı eksiltti.

Bu arada aracım benzinli

2006 model 307 de deri koltuk, ısıtmalı koltuk far yıkama yok..sunroof bazılarında ilk sahıbı alırken ekletıyor..
    deri koltuk ısıtmalı koltuklu 307ler gercekten cok farklı bır aractır digerlerıne gore kıyaslanamaz..

• bende 2002 1.6 benzinli xt var yakın zamanda 17000 tl ye aldım (103000 km modifiyeli) (istanbul) hemen lpg taktırdım benzinlisine binilmez uyarayım korkunç yakıyor kendi orjinal kitapçığında bile şehir içi 100 km de 9.9 lt.(sıfır arabada) yazıyor yani en az km de 45 kr yakar ama lpg de iyi 24 kr yakıyor xt ler en fulleri benimkisinde sunnroof far sensörü park sensörü yağmur sensörü panaromik ön cam soğutmalı torpido dijital klima 6 airbag vs. var hatta xtlerde kumandaya basılı tutulduğunda açık camlar ve sunnroof otomatik kapanır içi çok güzel görüş açısı harika kullanımıda çok keyifli ve rahat bazı kronik sorunları var sinyal kolu cd changer gibi elektronik arızası biraz çok olduğunu duymayan kalmamıştır herhalde ... tecrübelerim bunlar kolay gelsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: g502

bende 2002 1.6 benzinli xt var yakın zamanda 17000 tl ye aldım (103000 km modifiyeli) (istanbul) hemen lpg taktırdım benzinlisine binilmez uyarayım korkunç yakıyor kendi orjinal kitapçığında bile şehir içi 100 km de 9.9 lt.(sıfır arabada) yazıyor yani en az km de 45 kr yakar ama lpg de iyi 24 kr yakıyor xt ler en fulleri benimkisinde sunnroof far sensörü park sensörü yağmur sensörü panaromik ön cam soğutmalı torpido dijital klima 6 airbag vs. var hatta xtlerde kumandaya basılı tutulduğunda açık camlar ve sunnroof otomatik kapanır içi çok güzel görüş açısı harika kullanımıda çok keyifli ve rahat bazı kronik sorunları var sinyal kolu cd changer gibi elektronik arızası biraz çok olduğunu duymayan kalmamıştır herhalde ... tecrübelerim bunlar kolay gelsin...

kronik sorun demisin arkadasım örneklerın
    1-sınyal kolumu;
    eger dıreksıyonu cok hızlı bır sekılde, sağ sinyal veripte dondukten sonra sola hızlıca cevirirsen hemen sola sınyal veremıcen ıcın kendısı sola sınyal verıyor bunu denıyebılırsın bu bır +özellıktır ama genelde bu sorun olarak algılanıyor..dedıgım gıbı dıreksıyonu sag dan sol a cevirirken hızlı cevirdiginde oluyor sakın bır sekılde yaptıgın da bole bırseyle karsılascagını sanmıyorum..
    2-cd changer;
    zamanla lazer gözün icine toz doluyor cok hassas göz (o yıllarda daha yeni yeni cıktıgı ıcın cd changerlar) bole sorunlar oluyo ve okumamaya baslıyor bunun ıcını actıgında gözü temızledıgınde(sorun olarak sadece cd atcaksın ıcıne ve okumayıp radyoya gecıcek dığer sorunlarda baska hatalar verıyor)herhangı bır sorun kalmıcaktır ve bunu sıkca yapman gerekıyor..
    3-bilgisayar ekranı;
    guneste solar ve golgede tekrar eskı halını alır.. ekranın arkasında fılm gıbı bısı var gunes gore gore özellıgını kaybeder ve bole sorunlar yasatıyor sıfırlarında herhangı sorun olmaz..
    4-arka süspansiyon;
    serttır cukura gırdıgınde tak tak ses gelır sankı amatsorler bozuk calısmıyomus gıbı ama bunun faydasını vıraja gırdıgınde gorursun..

baska varsa aklına gelen acıklayabılırım bıldıgım kadarıylan

Iyi gunler

• arkadaşlar bende de 2004 pejo 307 var ve park sensörü arızlandı.nereye gösterbilirim ankarada. ABC Ppejoya gittim hiç bakmadan 1000 tl ye değiştiririz dediler. yardımcı olabilecek varmı acaba. şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanarin

arkadaşlar bende de 2004 pejo 307 var ve park sensörü arızlandı.nereye gösterbilirim ankarada. ABC Ppejoya gittim hiç bakmadan 1000 tl ye değiştiririz dediler. yardımcı olabilecek varmı acaba. şimdiden teşekkürler.

merhaba,
    hangi sehir de oturdugunu bilmiyorum ama cenmax in bayilerine gösterebilirsin..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erkanarin

arkadaşlar bende de 2004 pejo 307 var ve park sensörü arızlandı.nereye gösterbilirim ankarada. ABC Ppejoya gittim hiç bakmadan 1000 tl ye değiştiririz dediler. yardımcı olabilecek varmı acaba. şimdiden teşekkürler.

merhaba,
    hangi sehir de oturdugunu bilmiyorum ama cenmax in bayilerine gösterebilirsin..

ankara demisin yaw:) bi anlık dalgınlıgıma gelmis..ankarada rahat cenmax bayisi bulabilcegine inaniyorum iyi günler
  • arkadaşlar , sadece 307 xsi da sunroof standarttı. diğer hiç bir modelde standart değildir. opsiyondur. aracın ilk sahibi alırsa alır. almazsa almaz.
  • teşekkür ederim arkadaşlar ilk işim aracı dediğiniz yere göstermek olacak
  • arkadaşlar foruma yeni üye oldum. Pejo 307 xr bwa 2005 78 binde tüplü full boyalı ve tamponu değişmiş bir aracım var. Acaba satmak istesem ne kadar eder. Cevaplar için teşekkürler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.