Şimdi Ara

peugeot 307 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
17.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Serbulent_2626

quote:

Orjinalden alıntı: doktor x

quote:

Orjinalden alıntı: Serbulent_2626

Bende bakıyorum bulursam sana PM den mesaj atarım. İyi şanslar...

Pejo 307 1.6 HDI 2005 ve üstü KM 100binden aşagi ( sunrooflu olsa iyi olur ) bakarsan sevinirim. odeme nakit yapilacaktir.

Okey aklımda bulursam sana pm atarım

arabayı aldım. gerek kalmadı tskler.
  • Hayırlı olsun en kısa zamnda fotoları bekliyorum. Allah kaza bela vermesin...
  • arkadaşlar bende 2004 307 xt modeli var,bu modelde hareket halinde kapıların otomatik kilitlenmesi var mı,servis yok dedi ancak kitapçığında olduğu yazıyor bilginiz varsa bana yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler
  • Ben otomatik kilitlemeyi tesadüf bulmuştum. Kilit butonuna 3-5 saniye basılı tutunca devreye giriyor. Araç hareket edince kapılar kilitleniyor. İlk zaman kiliti bozdum sanıp baya endişelenmiştim.
  • 307 xr 1,6 benzinli 2003 66 binde 17200 lira eder mi arkadaşlar tiptronik vites
  • eder iyi fiyat 17.000 ytlye bitir işi.
  • merhaba arkadaşlar.bende 2003 307 xt var.alalı bir sene oldu ve çok şükür hiç bir sorun yaşamadım.extradan double din taktım.şu ana kadar çok farklı marka araçları deneme şansım oldu.hatta üst sınıf arabaları.ama 307 nin direksiyonuna oturduğum zaman kendimi çok farklı hissediyorum.bence sınıfının en çekici aracı.
  • Arkadaşlar uzunca bir süre foruma yazamadım.işlerim dolayısıyla takılamadım buralara.bakın benim en kısa yazım bu topic te 36 kez servise girdim demek olmuştur.Çok topic açtım.servise girme nedenlerimi dolu dolu sayfalar yazarak anlattım.Dahasıda titizliğim nedeniyle seslere çok takılıyorum.Konya Korkmazlar Peugeot bu konularda ne kadar hassas olduğumu bilirler.Telefonda sesimden tanırlar hangi çalışan olursa olsun.Bilgilendirme amaçlı nereden ne ses geliyor ve çözümü nedir diye çok arkadaşa yardımcı oldum.Mekanik ve elektronik ne sorun çıktıysa çözümlerini anlattım.servislerine gidince aynen verdiğim yanıtları almışlardır.Beni tanıyan bu forumda zaten tanıyordur.Anti PUG cu falan değilim aksine arabasına aşık birisiyim.Çünkü o kadar servise girmeme rağmen ne geri vermeyi ne satmayı düşündüm.İnatla mücadele ettim.Üstelik evim servise 150 km gidiş 150 km dönüş mesafesinde.300 km ve aracım BENZİNli.masrafımı siz anlayın.Birisi sormuş nasıl 36 diye.nasıl saymışım?..Servis kayıtlarına girince arabanın künyesi Türkiyenin her PUG servisinde görülür.Kaç kez girmiş ne sorunları varmış.Bu soruları soranlar bu forumda yeni galiba.Çünkü hiç bir yazımı ve topiğimi okumamışlar.aracı ilk aldığımda park sensörü bozuk teslim almışım.Bu ilk sorunumdu.5 günde 5000 km yaptım aracımı ve ilk servise girdim.Park sensörüm,amorsitör takoz ve burçlarım,egzost flanşım,fren balatalarım,sileceklerim,cam krikolarım,koltuk kilitlerim daha ilk serviste değişti.Bakın dikkat edin ilk serviste...Bu saydıklarım daha sonra en az 3 er kez daha değişti.Çünkü sorunlar kronik ve tekerrür ediyordu.Cam krikolarımı farklı zamanlarda 4 er kez değiştirdile.1500 ytl lik park sensörlerim 3 kez değişti.Flanş 2 kez ve bugünlerde yine değişecek...Aracımı BSI hatası ile kaç kez servise götrüdüğümü hatırlamıyorum bile.antipollution system faulty lerden tutun engine motor manengemnet system faulty lere kadar.Kaç kez BSI formatlandı ve bazen çalıştıramadılar bile aracımı.Abi inşallah olacak şu an ölü araba dendi:)Taktırdığım cruise ayarsızlığı için bile 4 kez servise gitmişliğim var.dreksiyon simitimden tutun farlarıma kadar,çekmece klipslerimden tutun bilgisayar ekranıma kadar hararet müşürümden tutun bobin tellerime kadar hatta hararet su kabı kapağından klimama kadar değişmedik hiç bir yeri kalmadı.Bunlar farklı zamnlarda ddaha biçok kez bozuldu.Birde aracıma otobüs çarptı kapı çamurluk tampon bilmemne değitirildi kaportayıda 2007 model yaptırıdm yani:))tabi bu servise girme sayılmaz çünkü kaza sebebiyle olduğu için bunu saymıyorum merak etmeyin.Kapı iç lastikleri için kaç kez gittiğimi hatırlamıyorm bile.servisim böyle problemli Konyada bir Partner ve birde benim aracım olduğunu söylüyorlar.Abi napalım bu da senin şansın işte 1000 de 1 olur o da seni bulmuş diyorlar.Bu arada hatırlayamıyorum çok zaman geçti neler değişti daha.sanırım bunlar yeterli olur.sattımmı aracımı?HAYIR..>gittim bir de lpg taktırdım.2 yıldır biniyorum 2 yıl daha bineceğim.Daha girecekmiyim servise?Kesinlikle evet.Sanırım bu inatlaşma anti-PUG cu olmadığımın en güzel kanıtıdır.Şimdi sıra bende.Bu sorunları yaşasaydınız hanginiz benim gibi davranırdı?Böylesine arabasını seven hanginiz olurdu?Her servise gitme masrafımın yaklaşık 100 YTL olduğunu(benzinli ve 300 km)hesap ederek de cevap verin lütfen...
  • sLMs arkadaşlar ben bir araba almak istiyorum dün fiat brava düşünmüştüm yada resimleri beni kandırdı

bu gün ise bir Peugeot 307 gördüm 2001 model benzinli hiç lpg takılmamış arabanın bazı özelliklerini araç sahibinden aldım bilgilenmek için çünki ilk arabam olacak kısmet olursailk olunca insan ister istemez biraz titizleniyor acaba iyi bir arabamı acaba sorunlumu masraflımı yoksa benim gibi orta gelirli birine çokmu diye düşünceye kapıldım sizlerden bilgi almak için aracın bazı özelliklerini yazıyorum lütfen bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Silindir Hacmi: 1600 cm³

Motor gücü: 102 BG (75 KW)

Yılı: 2001

Far Ve Stop Kaplama. Xenon Far. Yaklaşık 1000 Ytl Değerinde Ses Sistemi. Orjinal 16 İnc Spor Peguoet Jant. Metal Kaplamalar

CD
    Elektrikli Cam
    ESP
    Klima
    Dijital Klima
    Sis Lambası
    Hidrolik Direksiyon
    Xenon Far
    Merkezi Kilit
    Elektrikli Ayna
    Katalysator
    ABS
    Hava Yastiği (Sürücü)
    Çelik Jant
    Hava Yastiği (Yolcu)
    Yan Hava Yastığı
    Alaşım Jant
    Yol Bilgisayarı
    Metalik Boya

peugeot 307

peugeot 307

Birde bu 307 lerde çok sorun varmış ses geliyormuşaraçtan ve bir çok şikayet eden var piyasada tutulmadımı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quArismA -- 1 Mayıs 2008; 12:58:28 >
  • arkadaşım araç güzele benziyor.fiyatıda uygun gibi.yinede servisine git.iyice baktır.hatta mümkünse yanına 307 si olan birini bul.oda bi incelesin.malum sen arabanın yabancısısın.
    hiç bilenle bilmeyen bir olur mu sayın abim...
  • turgay307

haklısın hocam sen 307 kullananlardansın galiba nasıl bu tür arabalar piyasası nasıl satılıyormu alınca bu araçlar elimde patlamasın biterim o zaman ben
  • bende 2003 1,6 xt var.ben gayet memnunum.alıpta elinde patlayacağını sanmam.araba pazarlarına çıkarsan dikkat et 307 lerin etrafında dönen mutlaka birkaç kişi vardır.ama malum piyasa bu aralar çok bozuk.dediğim gibi alacağın arabayı mutlaka servise sok ve hatta güvendiğin başka uatalar varsa onlarada göster.16,000 ytl ye o arabadan daha iyisini bulamazsın.tabi araba temizse.
  • Sağol hocam tşkler
  • aynı aracın aynı renklisini kullanıyorum
    2005 XT

şahsi fikrimdir.
    eğer alacaksan krom parçaları sökmeni tavsiye ederim.

bu arada 2001 model araçta ESP yi ilk defa duydum.
    bildiğim kadarı ile 2003-2004 modellerden sonra opsiyon olarak sunuldu
    bendeki 2005 olmasına rağmen ilk sahibi opsiyon olarak almış.
    iyiki de almış

eski kasa 307 lerde 1000 araçtan hemen hemen 5 inde bulunuyor ESP
    makyajlı kasanın premium modelinde standart oldu.

ayrıca ESP yanlız başına bir donanım değil
    ASR, ve CDS sistemi ile paket halinde uygulanıyor.
    sanırım 1300 YTL gibi opsiyon fiyatları vardı.

bu arada hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0C8FEE75E -- 2 Mayıs 2008; 0:05:39 >
  • individual sağol hocam

daha almadık kısmet olursa yarın anlaşacağız benim pekyeni modellerle bilgim yok ESP nedir inan onuda bilmem ne işe yarar parçamıdır aksesuvarmıdır nedir bilmem 5 yıldır arabalarla pek ilgim yoktu bir anda karar verdim araba almaya birde bu araçlar km de tahminen üç aşağı beş yukarı ne yakıyor
  • ben de otomatik 307 xt benzinli var 10 lt yakıyo şehiriçi
  • STRONG 1970 hocam bu otomatik değil yani yakıt km de tahminen ne yakar benzinli
  • KULLANIMA GÖRE DEĞİŞİR AMA FAZLA FARKEDİCENİ ZANNETMEM
  • quote:

Orjinalden alıntı: quArismA

STRONG 1970 hocam bu otomatik değil yani yakıt km de tahminen ne yakar benzinli

son 5250 km de 7.9 lt ortalamam var
    ortalama hızım ise 32 km
  • benim ortalama 6.6 3250 km de.tamamına yakını şehir içi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.