Şimdi Ara

Peugeot 301 Surpriz indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün bir ogretmen arkadaş yeni bir peugeot 301 almış, hayırlı olsun dedikten sonra fiyatini sordum. 45 bin dedi. Ama liste fiyati 51 binmis. Oylesine bayiye gitmis, adamlar 51 bin tl fiyat cekmisler ilk basta. Bizim arkadas da olmaz gibisinden 45 vereyim demis, olmaz falan demisler tabii, ama sonradan telefon acmislar. Ve45 bine 1.6 dizel 92 bg, allure mi ne ust donanimini almis.

Aylardir forumda konustugumuz durum gerceklesiyor gibi. Buyuk fiyat kiriyorlar. Gerci fransizlar genellikle liste fiyati uzerinden iyi fiyat kirarlar ama adamlar yuzde 10dan fazla kirmislar.

Tabii ki o aracin hakki bu fiyat bile degil ama yine piyasanin durumu acisindan bu fiyat kirmalar bir fikir veriyor diye dusunuyorum.

• Gene almamak lazim usta. O araba tas catlasin 38 olmasi lazim ama olmuyor iste. Beter olsunlar.
  • O kadar fazla kırmazlar bence...
  • Kirmislar iste.
  • 46000 satar şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: öpücem abey

45 bine 2.0 cruze alır 200 hp yapara 10 yıl keyfime bakarım

Sen alabilirsin, ancak akıllı olan, mantıklı düşünen, hesabını bilen, geleceği görebilen, olgun, durgun, efendi olan adam almaz.
  • bravaman kullanıcısına yanıt
    2.0 almak mantiksiz bir sey degil. Uzun yolda 1.6 dan az yakar hatta. Tek sorunu vergisi onun harici bir sorunu olmaz. Hesabini bilenler icin bence birebir bir arac zaten.
  • quote:

45 bine 2.0 cruze alır 200 hp yapara 10 yıl keyfime bakarım

Napim kuruzu.

5.9 v8 cherokke alirim 20 ye zaten 300 hp 30 bin de modifiye ederim olur 400 hp.kuruzun üstünden gecerim.

301 memur arabasi adam hizli firdin derdinde degilki az yaksin derdinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurcandmt

2.0 almak mantiksiz bir sey degil. Uzun yolda 1.6 dan az yakar hatta. Tek sorunu vergisi onun harici bir sorunu olmaz. Hesabini bilenler icin bence birebir bir arac zaten.
    yaklaşık üç dört ay önce full dizel olanını 36 buçuğa almamıştım filo indirimiyle tabi
  • quote:

Forumda açılan ve tavsiye istenen konuların hepsinde şiddetle tavsiye edilen ancak iş satın almaya gelince kimsenin bulaşmak istemediği belli başlı araçlar var.
    Cruze 2.0 d de bunlardan biri.
  • bravaman kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle ozellikle sener songur tarafindan sikca her konuda gorurduk bu araci
  • 2000 cruze hiçbir yolda 301 hdi den az yakmaz
  • quote:

Aynen oyle ozellikle sener songur tarafindan sikca her konuda gorurduk bu araci
    Zaten 301 de kampanya var şuan
  • 30.000 olması lazımken
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ara. tırdan düşme,gemiden inerken halata takılma olmasında gerisi sıkıntı değil?

2013 mü 2014 model miydi?

Bence memur arabası almış ama o paraya 2.el 308 eski kasa Full donanım alınır o ayrı bir olay.
  • Model yilini sormadim.
  • O degil de cam acma dugmelerinin vites kenarlarinda olmasi cok tuhaf gorunuyor. Benim gonlumden gecen ise o paralara kadar cikinca laguna 1.5 dci 2011-12 model executive modeli alarak konfor ve ekonominin dibine vurmak olurdu ki, biraz toparlayayim maddi durumlari ilk sirada alacagim arac bu olacak insallah.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: icemy

2000 cruze hiçbir yolda 301 hdi den az yakmaz

301 az yakar ama sadece az yakar
    en fazla 2 lt farkla 320d ile ile aynı gider 440nm tork 6lt tüketim manuel için + konfor yürüyen astra zaten

cruze a lafım yok ama iki araç arasında yakıt açısından 2 lt fark çok çok iyimser rakam olmuş.ben 2000 cc cruze un şehiriçinde 7 lt yakacağını düşünmüyorum.şehirdışındada 140-150 ile gitselerde yine farkın 2 lt den fazla çıkacağını düşünüyorum.güç olayı daha farklı bir şey.güçlü araba almak isteyen gider 2000 cc alır.yakıtı düşünen bu araçlardan uzak durur

• Bu arabayı avrupada neden satmıyorlar? Ya da neden satışı yok :)) her tarafından kısılmış maliyet amaçlı euroncape bile giremeyecek bir model!
  • quote:

Orijinalden alıntı: uniqlo

Bu arabayı avrupada neden satmıyorlar? Ya da neden satışı yok :)) her tarafından kısılmış maliyet amaçlı euroncape bile giremeyecek bir model!
    29.999 olmalıydı.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.