Şimdi Ara

PEUGEOT 301-ANA KONU (248. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.075
Cevap
54
Favori
637.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: geng

Mesajları sıra ile okuduğum için bu mesajı da doğal olarak yeni gördüm. Bluetooth arızalı, serviste bunu yapamaz, yapamayız demezler, size yeni teyp önerirler, ona da bir dünya fiyat isterler.

Özelde de yapma imkanı yok ise yapacak bir şey yok, İstanbul ve Ankara bu yönden iyi.

Alıntıları Göster

Merhaba,

400 TL ye çıkma teyp aldım. 100 TL de "bip bip" sesini kaldırmak için verdim. Toplam 500 TL ye halloldu.

Teybi bir şekilde sıfırlayabilsem belki sorunu halledecektim. Ama internetten o kadar araştırmama rağmen bulamadım.

Cevabınız için teşekkür ederim.

• 250 bin km deki fluencelere artık 100 bin üzeri fiyat istiyorlar ancak bizim 301 ler neden yerinde sayıyor? 2 ay öncesi 407 ler bile 301 den daha ucuzdu onlar bile aldı başını gitti. Fiorino ları saymıyorum bile. 2 ay önce 301 aldım ama bu gidişle bana zarar ettirecek. Tüm araçların fiyatı yükselirken 301 neden yükselmiyor? Bir an önce elden çıkarmak gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samizeldestan

250 bin km deki fluencelere artık 100 bin üzeri fiyat istiyorlar ancak bizim 301 ler neden yerinde sayıyor? 2 ay öncesi 407 ler bile 301 den daha ucuzdu onlar bile aldı başını gitti. Fiorino ları saymıyorum bile. 2 ay önce 301 aldım ama bu gidişle bana zarar ettirecek. Tüm araçların fiyatı yükselirken 301 neden yükselmiyor? Bir an önce elden çıkarmak gerekiyor

Yanlış düşünüyorsun. Ben geçen sene nisan başında benim aslanı 50 bine aldım ve geçen hafta başında 103 bine sattım. Yani iki mislinden fazla bir fiyata verdim. Daha ne olsun? Ayrıca 407'ler bizim arabalardan ucuz. Bence piyasayı iyi takip etmemişsin. Bizim araçların 1 parça değişen yada boyananları 90 bin ve üstü şu an. Kaç gündür sadece 1 tane c-elysee vardı 1 değişen ve çeyrek lokal boyalı o da dün 87 gibi bir rakama satıldı sanırım çünkü ilandan kalkmış. Ayrıca ortalama üstü güzel arabalar bence.

• Merhaba arkadaşlar forumun en eski 301 kullanıcısı ben olabilirim galiba. 2013 model allure dizel aracımı sıfır aldım ve 2014 ocak dan beri kullanıyorum, şimdiye kadar hiç beni yolda bırakmadı. 150.000 km yol yaptım bakımı dışında arızası olmadı saylr. İki defa bilya arızası verdi o da benden kaynaklı. Arabayı katır gibi kullandım dağ taş dolaştım. Nasip olursa Kasım da corolla mds alacağım İnşallah. 301 den ayrılacağım için üzgünüm. Hız yapmayan kontrollü kullananlar için ülkemizde tam ihtiyaç arabası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 301 için uzun yol tüketim testi izlemenizi tavsiye ederim
    https://www.youtube.com/watch?v=9_3Scbk9-kA&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: bhilmi2

Merhaba arkadaşlar forumun en eski 301 kullanıcısı ben olabilirim galiba. 2013 model allure dizel aracımı sıfır aldım ve 2014 ocak dan beri kullanıyorum, şimdiye kadar hiç beni yolda bırakmadı. 150.000 km yol yaptım bakımı dışında arızası olmadı saylr. İki defa bilya arızası verdi o da benden kaynaklı. Arabayı katır gibi kullandım dağ taş dolaştım. Nasip olursa Kasım da corolla mds alacağım İnşallah. 301 den ayrılacağım için üzgünüm. Hız yapmayan kontrollü kullananlar için ülkemizde tam ihtiyaç arabası

2013 Ocak ayından beri kullanıyorum. 2012 Access HDİ 149.000 km.. amortisör, takoz, rutin oldu artık. Turbo sensör arızası devamlı ötüyor. yakıtı arttırmıyor. kışları sönüyor yazları yanıyor. Son olarak direksiyon arızası verdi kutu. tıkırdıyor. Ayrıca rot kollarından da ses geliyor. Yaşlandı artık. Ama geniş, az yakıyor yavaş yavaş sürüyorum. Para harcayıp biniyorum. memnunum.

• Bu arabadan alıyım diyorum param buna anca yetiyor hatta sıfır alıp çürütene kadar kullanıyım diyorum ne dersiniz. Çok mu sıkıntılı araba. Alıyım ayagımı yerden kessin işimi görsün yeter düşüncesindeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: ROUGE44

Bu arabadan alıyım diyorum param buna anca yetiyor hatta sıfır alıp çürütene kadar kullanıyım diyorum ne dersiniz. Çok mu sıkıntılı araba. Alıyım ayagımı yerden kessin işimi görsün yeter düşüncesindeyim

Gayet güzel araba, al tepe tepe kullan. Ben maddiyat yüzünden sattım ve yerine 2007 corolla dizel aldım şu yeni kasadan. Bazı yönlerden fena araba değil ama gitmiyor yani buna göre. Ben 1.5 yıl kullandım 2014 modelini ve çok çok memnundum. Sadece ses sistemi çok zayıf ve amortisörler biraz zayıf. Onun dışında güzel araba. Bagajı, arka diz mesafesi, performansı, yakıtı süper. İşletme giderleri uygun. Yalıtım biraz zayıf ama b+ sınıfı olduğunu unutmamak lazım. Yani symbol, linea kategorisinde aslında ama ebatlarıyla bir üst sınıf havasında. Gösterişli sayılır yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norton772 -- 27 Ekim 2020; 20:27:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Gayet güzel araba, al tepe tepe kullan. Ben maddiyat yüzünden sattım ve yerine 2007 corolla dizel aldım şu yeni kasadan. Bazı yönlerden fena araba değil ama gitmiyor yani buna göre. Ben 1.5 yıl kullandım 2014 modelini ve çok çok memnundum. Sadece ses sistemi çok zayıf ve amortisörler biraz zayıf. Onun dışında güzel araba. Bagajı, arka diz mesafesi, performansı, yakıtı süper. İşletme giderleri uygun. Yalıtım biraz zayıf ama b+ sınıfı olduğunu unutmamak lazım. Yani symbol, linea kategorisinde aslında ama ebatlarıyla bir üst sınıf havasında. Gösterişli sayılır yani.

Alıntıları Göster

Ayağımı yerden kessin işimi görsün sürekli sorun çıkarmasın başka bir beklentim yok valla. Tesekkur ederim bilgiler için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROUGE44 -- 27 Ekim 2020; 20:49:15 >

• Pazartesi arabayı alıcam son bi video izliyim dedim yaz ayların da klimanın az soguttugu performanssiz oldugu dogrumu beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: ROUGE44

Pazartesi arabayı alıcam son bi video izliyim dedim yaz ayların da klimanın az soguttugu performanssiz oldugu dogrumu beyler

ticari olarak kullanacaksan, klima 1 de bile yeterli olur diye düşünüyorum. araba camları filmli olursa, arkada da birisi oturacaksa; 5 dk sonda 2. kademeden 1. kademeye alırsın eğer sorunsuz bi kliması varsa. 7,5 yıldır kullanıyorum. hiç klima şikayetim olmadı. 2 yıl önce klima kanalları temizliği de yaptırdım. memnunum. Boş paket alacaksan arka ayak kısmına ısıtma yok bunu bil kardeş.

• Arkadaşlar merhaba şanzıman yağının konulduğu yerin biraz önünde hava filtresi kutusu ile akünün arasında aşağıda kalıyor yer olarak... burada kırmızı ile belirttiğim yer sizde de böyle açık mı? Buraya kapak tıpa vb birşey takılı mı? Bilgi verebilecek arkadaşımız var mı?

• Arkadaşlar araç 1.2 82 hp makyajlı kasa... benzinli eski kasa ve makyajlı kasa olan Arkadaşlardan yardım istiyorum.

• 2016 model 2017 trafiğe çıkışlı 301 için fiyat danışacaktım arkadaşlar 1.2 Puretech 82 Hp lik olanlardan , orjinal 51 000 km de servis bakımlı 1002 lira sol ayna değişiminden kaydı var sadece araba değişensiz 2. sahibinde.. Araca ekstra olarak Allure vites topuzu , Motor kaput izolasyonu , park sensörü ve orta kolçak takılmış şekilde hepside serviste yapılmış.. Bu aracın ederi nedir sizce 4 yazlık 4 kışlık sıfırda teker var

• Konuya giren bakan kimse kalmadımı ya nerde bu Peugeot kullanıcıları :)

• Piyasa kötü olduğundan mıdır bilmiyorum ama bizim 301lerin ikinci eli zayıf olduğu için de satış çok zor oluyor. Sahibinden.com a bakarsak arabam 97 98 gözüküyor en kötü. Arabam. Com da da o civarda ama arabamı en son 90 a vereyim dedim. İkinci el araç alıp satan trink satın bile 88.000 e aldığı aracıma 90 bile vermediler. Ya piyasa al satçılara emanet ya da bizim 301 lerin satışı çok zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhilmi2

Piyasa kötü olduğundan mıdır bilmiyorum ama bizim 301lerin ikinci eli zayıf olduğu için de satış çok zor oluyor. Sahibinden.com a bakarsak arabam 97 98 gözüküyor en kötü. Arabam. Com da da o civarda ama arabamı en son 90 a vereyim dedim. İkinci el araç alıp satan trink satın bile 88.000 e aldığı aracıma 90 bile vermediler. Ya piyasa al satçılara emanet ya da bizim 301 lerin satışı çok zor

Yok şu sıra bir durgunluk var. Bende corolla. var duruyor iki üç haftadır ilanda.

• mbahadir20 kullanıcısına yanıt
    Bakip haber edeyim inşallah
  • arabalar iyi güzel de ses yalıtımı pek iyi sayılmaz, 100 den sonra golf arabası gibi dışarda mısın içerde mi belli değil..

acaba egealar nasıl, bilgisi olan şu ölü sayfaya birşeyler yazabilir mi ki

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan4260

arabalar iyi güzel de ses yalıtımı pek iyi sayılmaz, 100 den sonra golf arabası gibi dışarda mısın içerde mi belli değil..

acaba egealar nasıl, bilgisi olan şu ölü sayfaya birşeyler yazabilir mi ki

Bildiğiniz gibi 301 veya kardeşi C-Elysee B sınıfı bir araç

Egea ise C sınıfı.

Doğrusu karşılaştırmayı kendi sınıfı içinde yapmaktır.

En azından şunu beklemek mümkün, bir C sınıfı araç bir B sınıfı araçtan kalite olarak da, sessizlik olarak da daha iyi olmalıdır. Gerçek böyle mi? Bunu ancak ikisini de kullanınca anlamak mümkün olacaktır.

• 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.