Şimdi Ara

PEUGEOT 301-ANA KONU (245. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.075
Cevap
54
Favori
638.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2017 model Peugeot 301 1.6 hdi aracımın periyodik bakımı geldi. Yağ filtresi, polen filtresi, hava filtresi ve motor yağı değişecek. Parçaları internetten almayı düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Saygılar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsun6155

2017 model Peugeot 301 1.6 hdi aracımın periyodik bakımı geldi. Yağ filtresi, polen filtresi, hava filtresi ve motor yağı değişecek. Parçaları internetten almayı düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Saygılar
    İnternetle uğraşmak yerine çevrenizde Euro Repar varsa oraya götürün. Hem garantili hem ekonomik bir bakım yaptırmış olursunuz.

İstanbul'daysanız Euro Repar FP Otomotiv var, Maslak Atatürk Sanayi'de. Rahatlıkla öneririm.
  • Necdet_Pek kullanıcısına yanıt
    Bursa İnegöl deyim. Buradada yok sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: samsun6155

Bursa İnegöl deyim. Buradada yok sanırım
    Bursa'da var ama İnegöl uzak sayılır. Siz bilirsiniz.
  • Necdet_Pek kullanıcısına yanıt
    Bakım Ne kadar tutar acaba. Bursa ya git gel 50 lira mazot yakar. Uygun olursa giderim

• samsun6155 S kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, filtremarketim.com dan filtrelerinizi alın. Aracın bilgilerini seçim ve Hepsini Mann Filter marka tercih edin. Sonra n11, gitti gidiyor ya da hepsiburada ya girin mobil 1 esp 0w30 yağ alın. Eli düzgün bir ustaya gidin, aracınızın başında bekleyin. Sonra arabanızdaki ses azalmasını, sürüş keyfini öncesine göre kıyaslayın. Eminim memnun olacaksınız. Ben şahsen öyle yapıyorum. Tüm araçlarımıza bu şekilde bakım yaptırmaktayız.

• samsun6155 S kullanıcısına yanıt
    Mann filter marka filtreleriniz 200 tl tutar(polen+yağ+hava). Mobil 0w30 yağ da ortalama 200 tl alırsınız. 100 tl de ustanıza verirsiniz. 500 tl tutar benim önerim ile.

• mbahadir20 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Hemen bakıyorum

• Selamlar, iyi günler. 301 almayı düşünüyorum. Kronik sorunu var mı, önerir misiniz. Artıları eksileri sizce neler? Bütçem 85.000 Tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayyildizx

Selamlar, iyi günler. 301 almayı düşünüyorum. Kronik sorunu var mı, önerir misiniz. Artıları eksileri sizce neler? Bütçem 85.000 Tl.
    O paralara alabileceğin en iyi araba. Temiz, az km yapmış bulma şansın var. Biraz amortisörler zayıf diyorlar. Bende 2014 sonu 2015 çıkışlı var, 75 bin km'de ve sorunsuzca kullanıyorum. Içi geniş, bagajı büyük, performans ve yakıt çok iyi. Daha ne olsun.

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Kaç senedir kullanıyorsunuz.

• quote:

Kaç senedir kullanıyorsunuz.
    Geçen yıl nisan ayında aldım. Aldığımda 59 bin km'deydi. 60 bakımını yaptım. Şimdi yakında 75 bin bakımına gidicem özel servise. Sanırım 500 civarı tutar. Ben genel olarak memnunum. Benimkisi orta paket. Ben aldığımda gerçi 50 bindi fiyat şimdi 80-90 arasında. Alabilirsen allure al, o en dolusu. Jant var, lastik ebatı daha büyük, cd çalar büyük ekran, digital klima, 4 hava yastığı falan var.

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Geçen yıl nisan ayında aldım. Aldığımda 59 bin km'deydi. 60 bakımını yaptım. Şimdi yakında 75 bin bakımına gidicem özel servise. Sanırım 500 civarı tutar. Ben genel olarak memnunum. Benimkisi orta paket. Ben aldığımda gerçi 50 bindi fiyat şimdi 80-90 arasında. Alabilirsen allure al, o en dolusu. Jant var, lastik ebatı daha büyük, cd çalar büyük ekran, digital klima, 4 hava yastığı falan var.

Alıntıları Göster
    1 sene içinde sorun çıkardı mı hiç. Benim Sandero var. 5 ay da bir sıkıntısı oluyor. Bıktım artık. O yüzden satıyorum. Onu satıp 301 almayı planlıyorum.

• 2014 model C-Elysee'yi 3 yıl önce aldım. Aldığımda 1 arka amortisör arızalıydı. İkisini de değiştirdim. Sonrasında sorun çıkarmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

2014 model C-Elysee'yi 3 yıl önce aldım. Aldığımda 1 arka amortisör arızalıydı. İkisini de değiştirdim. Sonrasında sorun çıkarmadı.
    YouTube da bir kanalda direksiyon arızasından falan bahsediyor. Gözümü korkuttu açıkçası. Direkt kullanıcılara sorayım dedim. Kronik direksiyon arızası var mı gerçekten?

• Ayyildizx kullanıcısına yanıt
    Bahsedilen arıza nedir, bilmiyorum ama direksiyonu hunharca kullandığımı söyleyebilirim. :D Bir sıkıntı yaşamadım çok şükür.

• quote:

1 sene içinde sorun çıkardı mı hiç. Benim Sandero var. 5 ay da bir sıkıntısı oluyor. Bıktım artık. O yüzden satıyorum. Onu satıp 301 almayı planlıyorum.

Alıntıları Göster
    Ben sadece rutin bakıma gittim bir de deri direksiyon yaptırmak için. Klima düğmesi lambası patlamış onu kendim değiştirdim.

• -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    Siz ne zamandan beri hunharca kullanıyorsunuz

• Ayyildizx kullanıcısına yanıt
    Ruhsata baktım, 16/01/2017'de almışım. İlk 1-2 ay kıyamamışımdır muhtemelen. Sonrasını siz sayın işte. :D

• -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    Maşallah. Arabayı kötüleyecek, kötü yanları şunlardır, alma bence diyecek bir yiğit var mı ?
    quote:

• 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.