Şimdi Ara

PEUGEOT 301-ANA KONU (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.075
Cevap
54
Favori
635.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 409 tlden itibaren diyor. Aceba servis ine bildiğini mi okur ?
  • merhaba arkadaşlar debriyaj değişimi yaptıran var mıdır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • erhanses E kullanıcısına yanıt
    orada yazan tahmini fiyat, fiyat teklifi değil yani. teklifi servislerden alabilirsiniz.
    kasımın 18ine kadar peugeot servisleri genelinde %15 bakım indirimi vardı, ben 15bin bakımını yanlış hatırlamıyorsam 510 civatına yaptırmıştım.
  • Bu arabanın debriyajı önemli hocam işini bilen garanti veren bir yere git yada için rahat etsin servise git. Ben orjinalmi parça aldım dışarda yaptırdım volantı taşlamamış trim trim titriyor araba kalkışta. Gittim volan değişecek diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, 2014 dizel allure 301 imiz var. yıllık bakım zamanı geldi. bakım için afyon: yagdeğişim, yag filtre,hava filtre, polen filtre değişim 580TL+ mazot filtresi 160TL verdi. Eskişehir ise 580+ mazot filtresi 160TL verdi. çok pahalı geldi. km 27300. son zamanlarda yaptıran veya fiyat alan var mı. Bir de malzemeleri alıp piyasada yaptıranlar varsa maliyet ve malzeme seçimini yazabilir mi.
  • Samsun Peugeot 30 bin bakıma 650-700 TL diyor. İndirim yapmaz iseler ben bakımı dışarıda yaptırmayı düşünüyorum.

• furlaka kullanıcısına yanıt
    Hocam kaç bin kmde değiştiniz kaça patladı

• 750'ye yaptırdım ama 1300 liralık masraf çıktı ve eskisinden daha kötü oldu araç.

• hakinas H kullanıcısına yanıt
    ben de oyle düşünüyorum. orijinal ürünleri alıp dışarıda yaptırmak daha mantıklı gibi.
  • merhaba arkadaşlar araç için fiyat alan varmı kaça bırakıyor bayiler.
  • 301'i kaça bırakırlar bilmiyorum ama size fikir vermesi için söyleyeyim c elysee shine (en üst paket) 64.700 TL ye aldım iki hafta önce.

• quote:

Orijinalden alıntı: livan08

2014 model 1.6 HDI aracımın 45000 bakımını ozel serviste 235 TL ye yaptırdım .(mazot filtresi hariç)

😀

• quote:

Orijinalden alıntı: HarunHoca

301'i kaça bırakırlar bilmiyorum ama size fikir vermesi için söyleyeyim c elysee shine (en üst paket) 64.700 TL ye aldım iki hafta önce.

Hocam bende bu iki aractan birini dusunuyorum.siz hangi bayiden aldiniz aracinızı. Birde bu fiyata kendileri düşuyormu yoksa pazarlikla baya bi zorlamak gerekiyormu. Cevabiniz icin tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan5434

quote:

Orijinalden alıntı: HarunHoca

301'i kaça bırakırlar bilmiyorum ama size fikir vermesi için söyleyeyim c elysee shine (en üst paket) 64.700 TL ye aldım iki hafta önce.

Hocam bende bu iki aractan birini dusunuyorum.siz hangi bayiden aldiniz aracinızı. Birde bu fiyata kendileri düşuyormu yoksa pazarlikla baya bi zorlamak gerekiyormu. Cevabiniz icin tesekkurler.

Kendileri düşüyorlar. Biraz daha üzerine pazarlık yapabilirsiniz.

Benim tavsiyem 301 yönünde. Allure donanım paketinde 7" Multimedia (Mirror Link destekli) + Geri görüş kamerası ile 16" alüminyum alaşımlı jantlar standart geliyor.
    Elysee'de ise en dolusu olan Shine pakette 7" multimedia yok opsiyonel olarak ekleniyor ve alüminyum alaşımlı jantlar da opsiyonel. Kapaklı sac jantla geliyor. Bu opsiyonlar ilave ücretli olduğu için pazarlık gücünüzü düşürüyor.
    301'i aynı rakamlara daha dolu olarak alabilirsiniz.
  • tekkral34 kullanıcısına yanıt
    Doğru tespitler... allure donanımda 16 inç alaşımlı jantlar ve 7 inç ekran standart geliyor.Dediğiniz gibi fiyatı zaten onlar düşüyor. 3-5 bin TL değil 15-20 bin TL düşüyorlar hem de. Demekki satış stratejileri böyle. O kadar fiyat kırınca insan bedava zannediyor
    301 de alabilirdim ancak 2013 model 301 active iki yıl üzerinde kullanan bir kişi olarak sıfır alma aşamasında aynı aracı almak istemedim, en azından logosu ve bir iki ufak görünümü farklı olsun istediğimden c elysee shine aldım. Alaşım jant olsa idi iyi olurdu alıurken bayide ve istanbuldaki tüm bayilerde aradım ellerinde yoktu mecburen kapaklı jant ile aldım. Ancak ben hala onun kapaklı jant olduğuna inanamıyorum, gözüm bir türlü kapaklı jant olduğuna ikna olmadı alaşımlı jant gibi duruyor adamlar üç boyutlu mu nedir güzel iş çıkarmış. Multimedia ekranına gelince 10 inç ekranlısını aldım hem de % 95 uyumlu ve android. Gayet memnunum araçtan, zaten bildiğim tanıdığım motor. 2013 active 301 den farklarına gelince, multimedia ekran ve geri görüş kamerasıoldukça kullanışlı, hem navigasyon hem internet erişimi hem de play stordan yükleme yapmak iyi oluyor. 4 hava yastığı, bej iç döşeme, led gündüz farları, led arka stoplar, oynar başlıklı arka koltuk kafalıkları, lastik basınç sensörü, bluetooth ile konuşmak, kartel muhafaza, bagaj kapağı ve motor kaputu keçesi gibi ilk başta aklıma gelen ve 301 imde olmayan özellikler. 301'in neyini özlüyorum derseniz, bagaj kapağı amörtisörlü idi hem kendi kalkıyor hem de düşmüyordu, bu ise açılınca en aşağıda kalıyor elle açmak gerekiyor ama açılınca düşmüyor o nokta da durabiliyor.
    301 ile c elysee nin en üst fiyat karşılaştırmasını bilmiyorum ama liste fiyatı 84 bin TL olan bir aracı 64.700 TL + 2.000 TL android ekran, gg kamera ve kartel muhafaza ile 66.700 TL ye almak kanımca bu şartlarda fena fiyat değil.
    Bu araçları(301 ve C elysee) benim gibi son derece severek kullanan ve memnun olan da olduğu gibi nefret eden illallah eden de var. Ne aradığını ve beklendiğiyle alakalı bir durum sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HarunHoca -- 18 Aralık 2017; 16:45:54 >
  • Showroom a girdim, camına kocaaamannnn yazmışlar ....66900....dizel yeni 301 bronz metalik hemde ALLURE dolusu yani.....

Buraya kadar herşey güzel....

Masaya geçince!!!

Mtv bendenmişşş...550 geçirdiler

Kasko yu ZORUNLU hale getirip teslimden önce orda yaptıracakmışım.....yavvvv sanane kardeşim!!!! Ben elimdeki aracı satmamışım....bana %60 hasarsızlığı devredemeyeğim sıfırdan yalı kazığı gibi 1700 lira kasko geçiriyorsun....

Metalik aracın üzerinde 66900 yazıyor....+1000 de metalik farkı koydu süslü bayan!!!!! (Beyaz fiyatıymış sözde 66900)

Bide zorunlu trafik sigortasına 800 lira koydu

Araç oldu 71000 !!!!

• joliva kullanıcısına yanıt
    Tabi kaskoyu araç fiyatından saymamak lazım, 1700 olur 1000 olur o başka mesele. Ancak metalik renk farkı ve mtv yi ve trafik sigortasını ayrıca söylemek ve eklemek ile büyük ayıp etmişler, tabi kaskoyu zorunlu olarak orada yaptırmaya çalışarak da ayıp etmişler. Siz bir de c elyseeye bakın bence, orada da güzel indirimler var, ben metalik renk en üst donanımı 10 inç android ekranla net 66.700 TL ye aldım üç hafta önce bilginiz olsun. MTV, metalik renk, trafik sigortası dahil. 10 inç ekran olmazsa 64.700 TL ye veriyorlardı anahtar teslim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HarunHoca -- 19 Aralık 2017; 10:30:33 >
  • merhaba. 301 incelerken dikkat ettimde 1.6 hdi motorlar 16 valf değilmiydi? broşüründe subap sayısı 8 yazılmış. dci motolar 8 valf ti hdi ları 16 diye hatırlıyorum
  • asabi_troll kullanıcısına yanıt
    Benim de aklımda 8 valf olarak kalmış ve euro 5 motor, euro 6 değil
  • asabi_troll kullanıcısına yanıt
    Piston başına 4 subap düşmekte 4*4 = 16 subap (valf) mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrah_d -- 20 Aralık 2017; 8:13:47 >
  • 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.