Şimdi Ara

PEUGEOT 301-ANA KONU (210. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.075
Cevap
54
Favori
638.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2013 model 80 binde 41000 TL ye active olan modeli alabilirim. Kaza boya değişim vs hiç yok. Sizce fiyat nasıl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence o fiyata allure alınabilir

• Arkadaşlar merhaba.. Dün akşam küçük bir kasisten boşta geçtim, vitese takayım derken debriyaj dipte takılı kaldı. Ayağımla geri çekip tekrar bastım yine kaldı. Kenara çektim arabayıki yere galiba biraz hidrolik akıtmış. Baskı hiç değişmedi 105 binde araba. Merkez patlamış galiba, debriyajın sertliği merkez yüzündenmi yoksa baskıdan mıdır sizce.

• Ayberk1010 A kullanıcısına yanıt
    Servisteki fiyatla aynı olmuş

• 2013 modelde active pakette usb ve bluetooth varmıdır. Usb den müzik dinlenebiliyormu

• Merhaba. Bluetooth ile bağlı olan telefona arama geldiğinde aracın hoparlörlerinden gelen çalma sesi çok yüksek. Bu sesi azaltmanın bir yolunu bilen var mı arkadaşlar?

Teyp şu model:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 20 Ağustos 2017; 20:53:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    Kumandadan yada teyp üzerinden telefon çalarken vol - tuşuna basarak kısabilirsiniz.
  • Arkadaşlar aracın sıfır fiyatına baktım birde 2017 ikici el fiyatlarına baktım. Bu araç alındıktan sonra fiyatta çok siliyormu.
  • Emrah_d kullanıcısına yanıt
    Hay Allah razı olsun. :) Her telefon çalışında ikinci çalmadan açayım diye acele etmekten böyle bir şey hiç aklıma gelmemişti. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengo42

Arkadaşlar aracın sıfır fiyatına baktım birde 2017 ikici el fiyatlarına baktım. Bu araç alındıktan sonra fiyatta çok siliyormu.

Sıfır fiyata bunu alacağıma 2012 2013 temiz 508 e hdi alırım temizinden oradan hesap biç sen
  • Arkadaşlar klima içeriye su akıtıyor sağ paspasa başına gelen varmı servise gittim açıp temizlediler yine geliyor

• quote:

Arkadaşlar aracın sıfır fiyatına baktım birde 2017 ikici el fiyatlarına baktım. Bu araç alındıktan sonra fiyatta çok siliyormu.

Liste fiyatlarına takılmayın. 2 ay önce Allure paket 63 bine alındı. Liste fiyatı 75.600 idi. Şu an 65 gibi gidiyor. Filosu bol olan araçların liste fiyatına bakılmaz.
    Symbol Joy da şu an 54 55 gibi veriyorlar.
  • 301 imden sonra honda civic alayım diyordum ama 120 binlik araçlarda kaporta çöküyormuş 301 imi daha çok sevmeye başladım bide klima suyuma çare bulaydım iyiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

quote:

Liste fiyatlarına takılmayın. 2 ay önce Allure paket 63 bine alındı. Liste fiyatı 75.600 idi. Şu an 65 gibi gidiyor. Filosu bol olan araçların liste fiyatına bakılmaz.
    Symbol Joy da şu an 54 55 gibi veriyorlar.

Bayideki sıfır fiyatımı 65.000 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: gökhan0180

301 imden sonra honda civic alayım diyordum ama 120 binlik araçlarda kaporta çöküyormuş 301 imi daha çok sevmeye başladım bide klima suyuma çare bulaydım iyiydi

Polen filtrenizi kontrol edin. Sorun yoksa tahliye hortumunda sorun var demektir. İç taraftan tıkandıysa suyu dışarı atamayacaktır.

Ayrıca herhangi bir sorunu olmasa dahi hiçbir C segmenti BENZİNLİ araca 120 bin TL verilmez. O fiyatlara Civic'ten daha sağlam Yeni Megane Sedan ICON DİZEL OTOMATİK ve Astra Sedan ELİTE DİZEL OTOMATİK alınır.
    Hatta Elantra ELITE PLUS SUNROOF'lu OTOMATİK DİZEL alınır. 17 - 18 bin TL'de cepte kalır.

Hatta hatta en güzeli Octavia STYLE DİZEL OTOMATİK alınır. Ya da illa benzinli olacaksa 1.4 TSI 150 PS DSG alınır 13 bin TL cepte kalır.

Bir alternatif daha ekleyeyim D segmenti Super B 1.4 TSI DSG 150 PS hem de STYLE paket alınır.

Bu ve daha fazla seçenekler alınır ama kağıttan bozma Civic ALINMAZ.

• Ayberk1010 A kullanıcısına yanıt
    Balatalar hariç ve mazot filtresi değişmedi 180 TL verdim rutin bakıma inanılır gibi değil 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

quote:

Orijinalden alıntı: gökhan0180

301 imden sonra honda civic alayım diyordum ama 120 binlik araçlarda kaporta çöküyormuş 301 imi daha çok sevmeye başladım bide klima suyuma çare bulaydım iyiydi

Polen filtrenizi kontrol edin. Sorun yoksa tahliye hortumunda sorun var demektir. İç taraftan tıkandıysa suyu dışarı atamayacaktır.

Ayrıca herhangi bir sorunu olmasa dahi hiçbir C segmenti BENZİNLİ araca 120 bin TL verilmez. O fiyatlara Civic'ten daha sağlam Yeni Megane Sedan ICON DİZEL OTOMATİK ve Astra Sedan ELİTE DİZEL OTOMATİK alınır.
    Hatta Elantra ELITE PLUS SUNROOF'lu OTOMATİK DİZEL alınır. 17 - 18 bin TL'de cepte kalır.

Hatta hatta en güzeli Octavia STYLE DİZEL OTOMATİK alınır. Ya da illa benzinli olacaksa 1.4 TSI 150 PS DSG alınır 13 bin TL cepte kalır.

Bir alternatif daha ekleyeyim D segmenti Super B 1.4 TSI DSG 150 PS hem de STYLE paket alınır.

Bu ve daha fazla seçenekler alınır ama kağıttan bozma Civic ALINMAZ.

• -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    Hepsinde yok malesef özel bir ismi olmasa da kimilerinin active plus dediği usb bluetooth 4 hoparlör lü version var denk getirebilir iseniz ki bu versiyonda ayni zamanda teyp çevresi ve havalandırma kısımları da piyano black ve direksiyon arkasından kumanda da var

• 21 binde aldığım 301 im ile 7.000 km yi devirdim. Aldığımdan beri ilk bakımı da servis dışı sanayide yaptırdım. Öncelikle aracımda herkesin şikayet ettiği herşey var motor sesi değil ama yol ve rüzgar sesi inanılmaz alıyor yüksek hızlarda. Hava rüzgarlı ise aracın kontrolü zorlaşıyor. Ben kullanım koşullarım gereği çok dikkat edemiyorum son 9999 dan fazla km de yakıt ortalamam 5.6 litre karma. Motor performansı süper araba sollayayım aktif kullanayım az biraz sportif olayım derseniz üzmüyor en berbat rampada bile yavaşlamak gerekmez ise 5 ile devam etmek mümkün. Bence bu enlerin arabası iyi yönleri ekstra iyi kötü yönleri ise çok kötü. Ancak fp olarak yinede iyi bir yerde duruyor. Beni çok mutlu etmiyor ama 150 TL lik mazot ile 750.km yol yapınca da yüzümü güldürüyor...çok kararsız kaldığım bir araç seveyim diyorum tam seveceğim rüzgarlı bir havada uzun yol gidiyorum 😀

• Mazot filtresi dışında filitreleri değiştirdim yağ total 5 30.dizel partikül filtresi uyumlu yağ olmak üzere 180 TL bakım parası verdim şaka gibi diyorum ya tam sevmiyorum bu sefer de sevecek bir neden veriyor bana 😀

• 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.