Şimdi Ara

PEUGEOT 301-ANA KONU (183. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
5.075
Cevap
54
Favori
638.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bütün Allureler mp4 çalıyor. Bende de youtubeden çekip kullanıyordum sorun olmuyordu ama ses 320 kbps kalitesin de değil tabiki. Scandisk in mini usb leri var ondan alın usb girişine takıp kapağı kapatın ve unutun orada :)
  • Bende usb kullanıyorum müzik için ama bu ara bi cd bulup denicem cd ses kalitesi açısından bi tık önde
  • quote:

Orijinalden alıntı: XPerience

@Büyük R teşekkür ederim.
    @HarunHoca fark etmemişim mesajı

@temülken
    Mesajımı alıntılamadığınız için fark etmemişim kusura bakmayın size de teşekkür ederim. Ben de black friday indirimlerinde GearBest'ten 71 dolara VIOFO A119 aldım dahili GPS'li modelden. Birkaç güne gelecek ama ben oto elektrikten pek anlamıyorum. İzleyip öğrenerek kendim uyguluyorum birçok şeyi ama bunda devrelere zarar verebilirim diye bu sefer kendim yapmayacağım çıtadan kablo geçireceğim. Siz kendiniz mi taktınız yoksa oto elektrikçide mi yaptırdınız? Öyleyse fiyatı ne kadar bu tür işlerin?

Ben serviste taktırdım. Çok zor ve pahalı bir işlem değil. Fiyatını hatırlamıyorum ama serviste hallederler

• Bugün öğlen okulun kapısında bir c elyseeye kasalı bir transit geri geri gelirken çarptı.hızıda biraz vardı kasasının köşesi elyseenin kapısında biraz kesti bende meraklanıp inceledim valla aracın sacı öyle ince falan da değilmiş gözümüzle görmüş olduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: gökhan0180

Bugün öğlen okulun kapısında bir c elyseeye kasalı bir transit geri geri gelirken çarptı.hızıda biraz vardı kasasının köşesi elyseenin kapısında biraz kesti bende meraklanıp inceledim valla aracın sacı öyle ince falan da değilmiş gözümüzle görmüş olduk

Sen rahadol, bizim aracımızin saci tank gibi olmasa da yeterince kalın ve dayanıklı. Daha kalınına ihtiyaç yok.
  • temülken kullanıcısına yanıt
    Peki bir sorum daha var: Herhangi bir sigortayı işlevsiz hale getirip mi taktılar yoksa ayrıca sigorta çoklayıcı, toprak bağlantı kablosu gibi ek aksesuar kullanarak mı taktılar ya da siz mi götürdünüz bu ekleri?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu arada araç kamerasını herkese tavsiye ediyorum. Allah kaza bela vermesin ama olduğunda da konuyu aydınlığa kavuşturmak için önemli olduğunu düşünüyorum.

Forumda önemini anlatan konu da mevcut tavsiyelerin olduğu da.

Benim aldığım cihaz da aşağıdaki. Araştırıp aldım tavsiye edebilirim.

PEUGEOT 301-ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XPerience -- 6 Ocak 2017; 17:14:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gkylvntdrr

tamam Gökhan0180 hocam teşekkür ederim değerli bilgin için tatilde gideceğim ustanın yanına

Hocam mazotu hangi opetten alıştınmı?
  • gökhan0180 G kullanıcısına yanıt
    megapark hastanesinin karşısındaki opetten hocam yenilerde değişti TP oldu sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XPerience

Peki bir sorum daha var: Herhangi bir sigortayı işlevsiz hale getirip mi taktılar yoksa ayrıca sigorta çoklayıcı, toprak bağlantı kablosu gibi ek aksesuar kullanarak mı taktılar ya da siz mi götürdünüz bu ekleri?

Ben sadece kamerayı götürdüm. Nasıl yaptıklarını bilmiyorum. Kontağı açınca çalışıyor. Araya sigorta koyduklarını söylediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkylvntdrr

megapark hastanesinin karşısındaki opetten hocam yenilerde değişti TP oldu sanırım.

Saol hocam
  • Kiymetli 301 kullanicilari, 75bin kmde 1.6hdi 2014 gumus gri bir arac mevcut. On tamponu kirilmadan dolayi degismis. Haricinde boya vs yokmus. 43 bin lira isteniyor.

Sizce bu para nasil?

Bir de ANKARAda computest fiyatlari nasil ve iskitlerde vs tavsiye edebileceginiz yer var mi?

Simdiden tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih2643 -- 8 Ocak 2017; 19:47:13 >
  • semih2643 S kullanıcısına yanıt
    Aracın paketini de söylerseniz daha rahat fikir beyan edilebilir. Access/active/allure?

Açıkçası fiyatları çok yakın takip etmiyorum ama allure değilse sanki yüksek gibi biraz. Diğer arkadaşlar daha iyi yardımcı olabilir.
  • Arkadaşlar, merhaba. Peugeot 301 aracımın arka pandizotun oralardan şiddetli bir tıkırtı geliyor. Aynı sesi arkadaşımın 301'inde de duymuştum. Başına gelen ve nedenini bulanlar oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf_um -- 11 Ocak 2017; 18:43:23 >
  • Bagajın iç üst kısmında yay görevi gören x şeklinde iki uzun çubuk var onları orta kısımda tutan plastik bir parça var muhtemelen tek taraflı çubuktan kurtulmuştur.
  • Thunder 06 kullanıcısına yanıt
    Yarın bir kontrol edeyim, sonucu buradan yazarım. Teşekkürler.
  • Bugün kontrol ettim, bagaj içinde boşta olan, ses yapabilecek hiçbir şey yok. Demirler olması gerektiği gibi. Ses pandizottan ya da hemen altından geliyor. Başka araçta da denk geldiğim için belki başka yaşayan da olmuştur.
  • yusuf_um kullanıcısına yanıt
    İnşallah bir an önce bulursunuz nereden ses yaptığını,buraya da yazarsanız başka arkadaşlara da yardımıcı olursunuz
  • 1.6 vti benzinli otomatik 301 hakkında bilgi verir misiniz?
  • pijamali14 P kullanıcısına yanıt
    ne tür bilgiye ihtiyacın var sor cevaplayım :)
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.