Şimdi Ara

PEUGEOT 3008 (595. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.076
Cevap
113
Favori
1.407.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 593594595596597
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: herosis

Özgür bey merhaba. Önceki Windows tabanlı cihazı hala önerir misiniz? Önerirsiniz, m
    Tam olarak marka ve modeli nedir? İlginiz için teşekkür ederim...
    Araçlarımıza tam uyumlu tek sistem cyclone2 sistemdir.

Iyi forumlar ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende ki android te tam uyumlu olarak çalışıyor. Sadece direksiyon da ki ses tuşalarını. 2 sine birden basınca sesize almıyor onun dışında ki tüm fonksiyoları çalıştırıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: axellus1

Bende ki android te tam uyumlu olarak çalışıyor. Sadece direksiyon da ki ses tuşalarını. 2 sine birden basınca sesize almıyor onun dışında ki tüm fonksiyoları çalıştırıyor.
    Tam uyumlu android yoktur.
    Keşke olsa da alsak.
    Anlık hata mesajlarını android sistemde göremezsiniz.

Yakıt azaldı kapı açık bilgisi dışındaki bilgiler sadece cyclone2 de görünüyor.

Cyclone2 de ise, grip modu, esp on esp off, ve daha ne varsa mesaj olarak ekrana basılır.

Iyi forumlar...

• S.A. arkadaşlar. 30 mayısta 2013 model 101.000 km. de allure paket dizel otomatik 3008 aldım. 3 günde yaklaşık 1.000 km yol yaptım. Bugün Bolu Dagindan inerken aracım "vites kutusu arizasi verdi" hemen sağa çektim. Aracımı kapatıp 2 dakika bekledim sonra aracımı calistirdim. Arıza bir daha çıkmadı ama moralim çok bozuldu. Ne yapayım şimdi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossfire

S.A. arkadaşlar. 30 mayısta 2013 model 101.000 km. de allure paket dizel otomatik 3008 aldım. 3 günde yaklaşık 1.000 km yol yaptım. Bugün Bolu Dagindan inerken aracım "vites kutusu arizasi verdi" hemen sağa çektim. Aracımı kapatıp 2 dakika bekledim sonra aracımı calistirdim. Arıza bir daha çıkmadı ama moralim çok bozuldu. Ne yapayım şimdi?
    Anlık bir hata olabilir.
    Zaman içinde tekrar ederse yetkili servise bir uğramakta fayda var.

Iyi forumlar...

• melodramm kullanıcısına yanıt
    Baskı Balata volan değişim zamanı gelmiş olabilir. Dsg gibi masraflı değil. Kullanıma göre değişmekle beraber Genelde 100.000-110.000 km arasında değişiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar dün yaptırdığım bakım için fiyatları göstereyim yakın zamanda yaptıracaklar için yardımcı olacaktır.

Ancak bir sorum var bazı arkadaşlar o yağın arabaya uygun olmadığını söyledi motor kırım bağlar dedi. Sizinde yorumlarınızı almak isterim bir yanlışlıkmı var yağda ?

Araba 2015 model makyaj kasa Blue Hdi 3008
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Arkadaşlar dün yaptırdığım bakım için fiyatları göstereyim yakın zamanda yaptıracaklar için yardımcı olacaktır.

Ancak bir sorum var bazı arkadaşlar o yağın arabaya uygun olmadığını söyledi motor kırım bağlar dedi. Sizinde yorumlarınızı almak isterim bir yanlışlıkmı var yağda ?

Araba 2015 model makyaj kasa Blue Hdi 3008
    Aracın hakkı 0/30 dur.
    2011 model 5008 aracımda bike yetkili servis 0/30 kullanıyor.
    Neden böyle birşey yaptılar acep.
    Bu arada varil yağ kullanıyor alabilirler.
    Benim servisimde 4 litrelik yağ kullanılıyor

Iyi forumlar...

• Selamlar arkadaşlar 2015 model BlueHDI 1.6 Allure model 3008 araçımı ikinci el olarak yeni aldım benim sormak istediğim Direksiyonun arkasında cıkan cam ekranda sadece hız ve navigasyon ile ilgili bilgiler var acaba karşıdaki araç ile olan mesefeyi göstermiyormu? Uyarı veriyor mu? İkinci sorum ise dizel şehir içi kullanımda klima acık 7 litre gösteriyor sizce nomal mı? Ve son olarak kronik arızaları nedir?

• mevlut_123 M kullanıcısına yanıt
    Aracınız hayırlı olsun
    2015 le ilgili bilgim yok ama 2011 aracimda yanlış hatırlamıyorsam dörtlü tusunun hemen sagindaki tuş ile önünüzdeki araç ile olan mesafeyi saniye cinsinden gösteriyor. Ancak belli bir hızdan sonra aktif oluyor 60-70 gibi. Saniyeyi azaltıp arttırabilirsiniz uyarı olarak sadece gostergedeki saniye yanıp sönüyor.
    Sadece şehir içi ise aslında 7 lt normal kullanıma, yola ve araca alışmaya göre değişebilir.
    4 yıl 70000km dir kullanıyorum yağı suyu vb değişimleri zamanında yaptırıyorum kronik soruna rastlamadım

• Merhaba. Dün 2013 model e hdi navigasyonlu paketli 3008 ile aranıza katıldım. Aracı alırken park asistanı hatasını verdiğini bilerek aldım. Şaşmazda ustaya götürdüğümde ön tampon sağ iç sensör bozuk olduğu görünüyo fakat yenisinide taktık yine aynı hatayı vermeye devam etti. Ankarada bu işi çözecek iyi bi usta var mıdır. Bı arada ben sensörü dışarda satılanlar gibi ucuzdur diye düşünmüştüm ama sadece 1 adet orjinal sensöre en düşük 440 tl fiyat aldım oto yedek parçaçılarından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sovalye_ -- 28 Haziran 2019; 22:8:6 >
  • sovalye_ kullanıcısına yanıt
    1 yıl kadar önce bende 350 liraya değiştirmiştim tek gözü parça pahalı malesef
    Şaşmaz tarafında İstanbul yolunun sağ tarafında bir site var yeri orada Cemal ustaya giderim ben her zaman vatan Peugeot dükkanın adı şikayetim yok ilgili samimi tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: SERTKAN

Aracınız hayırlı olsun
    2015 le ilgili bilgim yok ama 2011 aracimda yanlış hatırlamıyorsam dörtlü tusunun hemen sagindaki tuş ile önünüzdeki araç ile olan mesafeyi saniye cinsinden gösteriyor. Ancak belli bir hızdan sonra aktif oluyor 60-70 gibi. Saniyeyi azaltıp arttırabilirsiniz uyarı olarak sadece gostergedeki saniye yanıp sönüyor.
    Sadece şehir içi ise aslında 7 lt normal kullanıma, yola ve araca alışmaya göre değişebilir.
    4 yıl 70000km dir kullanıyorum yağı suyu vb değişimleri zamanında yaptırıyorum kronik soruna rastlamadım
    2015 lerde radar hacılandı.
    Sadece hız ve navi bilgisi gösteriliyor.
    Bunu anlamanın en kolay yolu el freni solunda konumlanan cam tavan perdesi tuşunun yukarı alınması olarak karşımıza çıkar.

Iyi forumlar...

• selamlar
    dizel 2011 model aracımın 90 bin bakımı geldi neleri değiştirmem gerekir bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Servisin biri standartların dışında karter tapa contası gibi bişey söyledi. Doğruluk payı nedir?
  • Sol arka tekerim patladı. Stepneyi taktım, patlağı yama yaptırıp tekrar taktım. Şimdi arabayı ilk çalıştırmada sürekli "lastik(lerin) basıncı kontrol dışı" uyarısı veriyor. Az bi sürünce uyarı gidiyor. Bu uyarıyı çıkmasını istemiyorum ne yapabilirim? (Aracım 2013 model Allure 3008)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crossfire -- 19 Temmuz 2019; 17:23:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossfire

Sol arka tekerim patladı. Stepneyi taktım, patlağı yama yaptırıp tekrar taktım. Şimdi arabayı ilk çalıştırmada sürekli "lastik(lerin) basıncı kontrol dışı" uyarısı veriyor. Az bi sürünce uyarı gidiyor. Bu uyarıyı çıkmasını istemiyorum ne yapabilirim? (Aracım 2013 model Allure 3008)
    Lastik basınç sensörünü lastik tamir ederken kırmış olabilirler.

Araç hareket halinde iken devir saatine yakin olan minik düğmeye basın evvela lastik basınç ekranı görünür.
    Orada onarım gören lastikte basınç kontrol devre dışı ibaresi varsa geçmiş olsun.

Iyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: zehirli

selamlar
    dizel 2011 model aracımın 90 bin bakımı geldi neleri değiştirmem gerekir bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Servisin biri standartların dışında karter tapa contası gibi bişey söyledi. Doğruluk payı nedir?
    Standart bakım yapılır.
    Araçlarımızın 120.000 km de alternatör kayışı ve devirdaim değişimi.
    180.000 km de ise triger seti değişir.

Ancak bu değerler yetkili servis bakımlı araçlar için geçerlidir.
    Olasi bir durumda sanayii ustasına hesap soramazsınız.

Iyi forumlar...

Karter tapa contası her bakımda değişir 3 ila 5 tl bedeli vardır.
    Evdeki piknik tüpünün her değişimde yenilenmesi gibu düşünün...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melodramm -- 19 Temmuz 2019; 21:47:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zehirli

selamlar

Geçmiş olsun hocam stepnede sensör yok o yüzden okumaz zaten

Bu vesile ile başıma gelen bir olayı anlatayım hemde bilgilendirme olsun

Ankaradan İzmire gelirken parlak lastik uyarısı aldım kontrol ettirdim patlak falan yok sensör arızalanmış servise sensörü sordum 600 lira fiyat verdiler şok oldum haliyle sıfır lastik parasına küçücük sensör daha önce park sensörü ile de böyle bir şok yaşamıştım. Araçlarımız güzel konforlu alışınca başka bir araç beğenmezsen demişlerdi gerçekten öyle fakat küçük elektronik parçaları gerçekten aşırı ve gereksiz pahalı bence...

İnternetten araştırdım bir yer buldum

https://www.lastiksensoru.com/

İzmirdeki bayileriyle görüştüm 250 liraya taktırdım gayet güzel çalıştı püf noktası sensör kodunun araç bilgisayarına girilmesi aksi taktirde sensörü görmüyor araç

• Arkadaşlar 2015 allure model 3008 için navıgasyonlu video oynatan bir multimedya arıyorum tavsıye edebileceğiniz bir ürün var mı? gögüsdeki otomatık acılan navıgasyon ekranıda sıstemıde kullanabiliyormuyuz eger taktırsak ?
  • Arkadaslar cam tavan sebebiyle sicaktan rahatsiz olup, tavana film cektirmek dahil cozum yolu ararken basit bir yontemle sorunu hallettim belki benim gibi bu durumdan rahatsiz olan varsa kesinlikle tavsiye ederim
    Internetten termal stor (bir yuzeyi aliminyum kapli bir kumas) diye yazinca cikan firmadan 125cm 90cm ebatlarinda termal stor kumas siparisi verip bunu vantuzla muhtelif yerlerinden cama yapistirdim bariz sekilde sicagi kesti ve klimanin performansini artirdi

• 
Sayfa: önceki 593594595596597
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.