Şimdi Ara

PEUGEOT 208 SAHİPLERİ (345. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.791
Cevap
95
Favori
620.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    35 der4ecenin üstünde korumaya alıyor.
  • veyseldln kullanıcısına yanıt
    3 ay önce benimde başıma geldi servisi aradım yazılım yüklenecek dendi, ama zaten en son sürümü kullanıyorum,
    kendim yükledim kutup başı sök tak bir kaç gün geçti sonra fabrika ayarlarına döndürdüm yeni versiyonu yükledim bir kaç gün sorun çıkarmadı sonra tekrar etmeye başladı,
    yine kutup başını söküp sıfırladım, fabrika ayarlarına döndürdüm bu sefer yeni versiyonu yüklemedim, bir kez yaptı dikkat ettim direkt motoru çalıştırınca yaptığını düşünerek, aracın kontağını 1 konumuna getirip 3-5 sn ekran gelmesini bekleyip sonra 2. konuma geçerek motoru çalıştırdım, 3 ay geçti sorun yok ekranda.
    çakmaklıktan usb şarjım vardı ondan şüphelendim iphone şarjı orjinal onu değiştirdim yinede olmadıydı.
  • Arkadaşlar merhaba.

2015 model Peugeot 208 otomatik vites araç var bende araç boş paket şimdi ben kol dayama almak istiyorum araca daha önce alan var mı ? Kendimiz takabiliyor muyuz ve nereyi önerirsiniz. Bir de internette bazı ilanlar tüm peugeotlar için diyor bazıları atıyorum 308 diyor. Bu kol dayama aleti 2012 sonrası tüm Peugeotlara uyumlu mudur ?

Şimdiden cevaplar için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oencuer103 -- 17 Mayıs 2020; 19:43:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pixelbs

bugün 208 2020 model 1,5 signatüre aracı teslım aldım ,
    motor performası çok güzel 1,5 dizel Sile rampalarında
    çok rahat gidiyor , aracı inceleme fırsatım olmadı ,
    radyoyu kapatamadım :) ses açma düğmesine basıyorum
    ses mute oluyor fakat ekran kapanmıyor ,bakalım
    Hayırlı olsun hocam. Ekranı ayarlar menüsüne girince kapatabilirsiniz oradaki seçenekler arasından.
  • Ekran açılmama sorunu yaşayanlar kontağı direkt sonuna kadar çevirip motoru hemen mi çalıştırıyor acaba? 2014 ve 2016 model iki tane 208'im oldu. Hiçbir zaman ekran açılmama sorunum olmadı.

Kontağı önce yarım açıp göstergedeki ışıkların sönmesini ve göstergelerin selamlamasını beklerim, ondan sonra aracı çalıştırırım. Bu şekilde hiç ekran açılmama sorunu yaşamadım.
  • Halilowich kullanıcısına yanıt
    Arabanız gündüzleri güneşe maruz kalıyor mu? Saçma olabilir ama bana güneşten dolayı ısınınca oluyormuş gibi geldi. Arabayı güneşe maruz bırakınca genellikle ekran açılma sorunu yaşıyorum niyeyse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veyseldln

Arabanız gündüzleri güneşe maruz kalıyor mu? Saçma olabilir ama bana güneşten dolayı ısınınca oluyormuş gibi geldi. Arabayı güneşe maruz bırakınca genellikle ekran açılma sorunu yaşıyorum niyeyse
    Hayır kapalı otoparkta tutuyorum aracımı. Ancak güneşin altında beklediğinde de başıma gelmedi hiç yaz günlerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halilowich -- 19 Mayıs 2020; 13:50:45 >
  • Arkadaşlar merhaba bende 2018 model 208 1,2 puretech active paket yarı otomatik araçla aranıza katıldım,
    araçta torpido aydınlatması olmadığını farkettim , forumu araştırdığım yerinin olduğunu soketinin hazır olduğunu öğrendim orjinal lambayı aldım kargoda bunun yanında ayak aydınlatmaları da var mış sürücü ve yolcu tarafında sürücü tarafında olanın yeri ve soketi belli yolcu tarafındakini göremedim bu ygulamaları yapan var mı aramızda, servisi aradım servis biz takamıyoruz dışarıda takarsanız araç yanar veya başka bişey olursa sorumluluk almıyoruz gibi olumsuz tavırla biraz korkuttular :=) sizce de bir sakıncası var mı ?
  • natakanatakan kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam öncelikle, kaça aldınız aracı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Peugeot 1.2 2015 model otomatik vites araç var bende. Aküsü bitmişti 1 hafta önce yeni akü taktırdım. Bu zamana kadar hararet hep 90 civarında sabit kalırdı. Bugün 3 km lik yolu inanın 25 dakikada geldim
     PEUGEOT 208 SAHİPLERİaracı tam park ederken hararetin kırmızıya geldiği ve aracın Stop ışığı yandı. Aracı istop ettim kaputu açtım ne duman ne su eksik... İnanın çözemedim ama baya korktum ustaya sordum yarın sakin sakin gel dedi sorun büyük olabilir dedi. Kaputu açtığımda fanı çalı
     PEUGEOT 208 SAHİPLERİşmiyor gibi geldi neden olmuş olabilir umarım conta yakma vb durumlar olmaz sormak istedim.

• Arkadaşlar üstteki mesaja bi güncelleme yapayım. Aracı şimdi çalıştırdım baya yol yaptım ibre hep ortada yani 90 da sabit kaldi. Trafikte vitesi bosa filan aldım bu durumda tek seferlik neden olur ? Ve aracı trafikte boşa almalı miyim yoksa sadece viteste frene mi basmalısın hangisini önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Oencuer103

Arkadaşlar üstteki mesaja bi güncelleme yapayım. Aracı şimdi çalıştırdım baya yol yaptım ibre hep ortada yani 90 da sabit kaldi. Trafikte vitesi bosa filan aldım bu durumda tek seferlik neden olur ? Ve aracı trafikte boşa almalı miyim yoksa sadece viteste frene mi basmalısın hangisini önerirsiniz?
    Oncelikle gecmis olsun aracinizi isiklarda ve dur kalklarda dururken bosa almaniz baski balatanin isinmamasi acisindan iyidir ve omru uzun olur.ayrica hararet musurunuze bi baktirin derim tozlanmis olabilir.bu arada araciniz puretech motormu vti motormudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omfarcan -- 21 Mayıs 2020; 0:42:8 >
  • omfarcan kullanıcısına yanıt
    ben özellikle durduğumda boşa alıyorum. vitesdeki yükü tamamen alıyorum. araç stop ediyor. EAT6. 3.5 yılda tek sorun çıkmadı.
  • Cevap için teşekkürler aracım Puretech motor hocam

• omfarcan kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler puretech motor aracım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Oencuer103

Arkadaşlar merhaba. Peugeot 1.2 2015 model otomatik vites araç var bende. Aküsü bitmişti 1 hafta önce yeni akü taktırdım. Bu zamana kadar hararet hep 90 civarında sabit kalırdı. Bugün 3 km lik yolu inanın 25 dakikada geldim
    aracı tam park ederken hararetin kırmızıya geldiği ve aracın Stop ışığı yandı. Aracı istop ettim kaputu açtım ne duman ne su eksik... İnanın çözemedim ama baya korktum ustaya sordum yarın sakin sakin gel dedi sorun büyük olabilir dedi. Kaputu açtığımda fanı çalı
    şmiyor gibi geldi neden olmuş olabilir umarım conta yakma vb durumlar olmaz sormak istedim.
    Geçmiş olsun. Aracınızın kilometresi 50binin üzerinde mi? Yağlama sorunu olabilir belki, yağ pompası ağzı anlık tıkandıysa motor yağlanmamış ve hararet yapmış olabilir. Triger kayışı bazen erken yıpranıp tortuları yağ girişini tıkayabiliyor.

İkinci bir ihtimal ise akü değişimi sonrası yazılımsal olarak gerekli sıfırlamalar yapılmamışsa aracın beyni karışmış olabilir. Yetkili servis harici yerler bazen özensiz davranıyor bu konuda.

• Arkadaslar mevcut 208 1.5 dizel signature versiyonu hala üretilmekte mi yoksa. Fabrika ellerindeki araclari mi yolluyor. Bilginiz var mi. Ne kadar daha üretilecek. Son banttan iniş tarihi ne zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: ismail76

Arkadaslar mevcut 208 1.5 dizel signature versiyonu hala üretilmekte mi yoksa. Fabrika ellerindeki araclari mi yolluyor. Bilginiz var mi. Ne kadar daha üretilecek. Son banttan iniş tarihi ne zaman
    Üretim bitti yeni kasalar üretiliyor artık.
  • Halilowich kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar, Peugeot 208 2012 model 83000 binde aracım var yüksek sıcak ve trafikte vites kutusu arızası veriyor stop ettrip 5 dk beklediğim de normale dönüyor sonra sıcak hava ve trafikte aynı sorun devam ediyor kısın bir problem yok servise götürdüğümde debriyaj aksiyonerinin değişmesi gerektiğüni söylediler 5-6 bin tl gibi masraf gerçekten sorun aksiyoner mi? Veya başka bir çözümü olabilir mi?
     PEUGEOT 208 SAHİPLERİ

• 
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.