Şimdi Ara

PEUGEOT 208 SAHİPLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
6.783
Cevap
88
Favori
430.962
Tıklama
Giriş
    4078 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emy_644

Hayırlı forumlar arkadaşlar aracın sol arka kapı kilidi bozuldu bende yaptırayım dedim anahtarcıları gezdim sanayiyi gezdim yapamıyorlar yenisini almak lazım dediler yenisi aşşağı yukarı 350 tl dediler bende araştırdım ankara da 200 tl ye buldum sizce hangisi almak uygun arada 150 tl var çıkma parça kapıdan sökecekler hatalı olursa geri iade alıyorlar
    quote:

Orijinalden alıntı: emy_644

Hayırlı forumlar arkadaşlar aracın sol arka kapı kilidi bozuldu bende yaptırayım dedim anahtarcıları gezdim sanayiyi gezdim yapamıyorlar yenisini almak lazım dediler yenisi aşşağı yukarı 350 tl dediler bende araştırdım ankara da 200 tl ye buldum sizce hangisi almak uygun arada 150 tl var çıkma parça kapıdan sökecekler hatalı olursa geri iade alıyorlar

Garantili veriyorlarsa çıkmacıdan alın. Zaten estetik kaygısı olan bir parça değil.
    Aynı zamanda çok kolay arıza yapacak bir parça değil. Ben daha önce 300TL denilen
    Corsa D silecek motorunu 120 liraya almıştım ki neticede elektrik ile çalışan bir parça
    ve bozuk çıkabilme riski daha yüksek idi. Alıp geçin derim.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |

Golf 7.5 Tungsten Gri 1.0 TSi / Manuel Forever...

• Binbaşı
    1289 Mesaj

Teşekkürler. Fırça olarak ince resim fırçası olur değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    racerant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: nightbringer

quote:

Orijinalden alıntı: nightbringer

Olur ama çok çok ince olsun ve boyayı çok az sürün. Sürdüğünüz boya önce kabarık ve fazla dursada kurudukça çeker.
    İnce sürmeye çalışın ve kuruduktan sonra 2. tur tekrar üzerinden geçin. Tek seferde kapatmak için uğraşmayın.

|
    |

• Yüzbaşı
    269 Mesaj
    Herkese iyi forumlar arkadaşlar. 60 bin civarı bütçem var ve özellikle eşim için araç bakıyorum. işe gidip gelirken kullanacak otomatik, az yakması ve sorun çıkarmaması benim için önemli. az yakması sebebiyle bir süredir 208'e yönelmiş durumdayım. eat6 denilen otomatikler için bütçem düşük kalıyor. dizel-otomatik 1.4 hdi yarı otomatikler 50-60 arasında değişiyor malum sitede. nelere dikkat etmeliyim, hangi paketi hangi motoru hangi vitesi öneriyorsunuz kullanıcılar olarak. araçlar hakkında bilgim çok az olduğundan affınıza sığınıyorum.

Orijinalden alıntı: MaGeFFeCt

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. 60 bin civarı bütçem var ve özellikle eşim için araç bakıyorum. işe gidip gelirken kullanacak otomatik, az yakması ve sorun çıkarmaması benim için önemli. az yakması sebebiyle bir süredir 208'e yönelmiş durumdayım. eat6 denilen otomatikler için bütçem düşük kalıyor. dizel-otomatik 1.4 hdi yarı otomatikler 50-60 arasında değişiyor malum sitede. nelere dikkat etmeliyim, hangi paketi hangi motoru hangi vitesi öneriyorsunuz kullanıcılar olarak. araçlar hakkında bilgim çok az olduğundan affınıza sığınıyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: MaGeFFeCt

Dizel konusunda bilgim yok ama 1.2 82 beygirlik benzinli modeli kullanıyorum. 35km ortalama hız ile tüketimim 5.9 Antalyada.
    Otomatik vitese gelince ETG5 şanzımanlar azıcık titreşimli ve sarsıntılı olsada sizi üzmez. Tek debriyajlı basit bir
    sistem olduğu için tamir ve bakım masrafları uygundur.

Dizel konusunda dizel sahiplerinin yorum yapması daha uygun olur.

|
    |

• Yüzbaşı
    265 Mesaj

merhabalar,
    bizde de 1,2 benzinli ET5 var. eşim ağırlıklı kullanıyor. ilk kullandığı araç .. Yakışından endişe duymayın, ETG5 in kullanımını da ilk 2 turdan sonra alışırsınız.. Araç yeterli performans ve hacimsel genişlikte.. ayrıca kendi sınıfında, Active donanımdan itibaren, bir çok özelliği standart donanım olarak veriyor.
    Yine alacağınız aracı, 208 olur/olmaz, herhangi bir rent a car firmasından 1 gün kiralayıp denemenizi öneririm..

|
    |
    MaGeFFeCt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    değerli yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. araştırmaya devam :) @foresteng. @racerant

|
    |

|
    |

0w30 total.

|
    |
    mesafe4272 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ALIŞ-VERİŞLERİM:casberg(NOKIA N95 CEP TELEFONU GPS LİSANSI BLUETOOTH KULAKLIK SATILDI)(EMİNÖNÜ/İSTANBUL)uunlu33(DELL INSPIRON 6400-C282 NOTEBOOK OYUN DVDLERİ USB MAUS SATILDI)(FATİH/İSTANBUL)theM(NOKIA N-GAGE QD ALINDI)(ŞİŞLİ/İSTANBUL)pessimistxstyle8(SONY ERICSSON Z530I CEP TELEFONU OTO ÇAKMAK ADAPTÖRÜ 4LÜ PİL ŞARJ ADAPTÖRÜ SATILDI)(ANTAKYA/HATAY)ERGENEKON(NOKIA N-GAGE QD SİM KART ALINDI)(MERKEZ/ANTALYA)turkcracker(ADIDAS FOOTBALL/SOCCER F10.7 TRX TF AYAKKABI SATILDI)(SULTANBEYLİ/İSTANBUL)caglarkedisi(NOKIA N-GAGE QD CEP TELEFONU 5 ADET N-GAGE OYUN KARTI NOKIA DERİ KILIF SATILDI)(KADIKÖY/İSTANBUL)Koray_Aykut(DAY MOBILE T808 CEP TELEFONU SATILDI)(KADIKÖY/İSTANBUL)moordillo(3LÜ ADIDAS SETİ SATILDI)(MERKEZ/KARS)Chn35(NOKIA 8800 ARTE CEP TELEFONU SATILDI)(HATAY/İZMİR)msamy(LEGO YAPI PARÇALARI SATILDI)(SEYHAN/ADANA)nihattr(TURKCELL 150MB E-KART SATILDI)(MERKEZ/BURSA)forsa9(10LU KRAVAT SATILDI)(MERKEZ/K.MARAŞ)mehmetcumen(LG KS20 CEP BİLGİSAYARI 2GB MICRO SD HAFIZA KARTI SATILDI)(BODRUM/MUĞLA)technician77(10LU BAYRAM PAKETİ VE HEDİYELERİ SATILDI)(MERKEZ/ANKARA)Noxco(NOKIA 6600 KUTU VE AKSESUARLARI ALINDI)(SİVAS/ŞARKIŞLA)gulluxx(NOKIA N-GAGE OYUNLARI ALINDI)(MERKEZ/İSTANBUL)
  • Er
    2 Mesaj
    Merhaba arkadaslar

Mirrorlink konusunda belirtilen esaslara göre herşeyi yaptım ancak bir türlü olmadı telefonu arabanın ekranında görüntüleme imkansız yazıyor.

Lg mirrordrive da bildirimler kapalı olduğu halde arabada lg mirrordrive sadece lg telefonlar içindir uyarısı veriyor tamam yazan yere tıklayınca youtube veya facebook 2 sn görünüp kayboluyor. Sygic ve my peugeot uygulamaları çalışıyor

Araç peugeot 2017 model 2008 bluehdi allure 100 PS 1.6

Telefon rootlu galaxy s5 rom atmadım

Smeg versiyonu smeg.6.3 c.r11 cd 31061

1 Cözüm olarak ne yapabilirim.nette bir sürü yerde aradım ama en iyi açıklama sizinki.

2 navigasyonun yeni güncellemesi var henüz zamanım olmadı yapmaya. Bu sistemi de günceller mi.

Bu konuda bilgisi olan var mı varsa yardımlarınızı bekliyorum

TSK ederim

• Yüzbaşı
    269 Mesaj
    arkadaşlar 2015 model 208 1.6hdi active etg6 şanzımanlı, 30.000 km civarı bir aracın; kaza ve boya olmadığını varsayarsak, güncel 2. el piyasası nedir ?bilginiz var mı ? teşekkürler.
    |
    |

hocam telefonu değiştirmek gerek bence. uyumlu tel hariç olmuyor. ben vazgeçtim.
    |
    |
    Adare63 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar iyi akşamlar,ben 2016 Aralık ayında sıfır peki 208 puretec yarı otomatik araç aldim.ilk kullanmadan itibaren şanzıman da ağlama vardı.2. viteste bariz,4. Viteste kismen,ama sifir aracta busesin olmamasi lazim diye servise gittim pek itibar etmediler.biraz da ukalalik yaptı ustanın biri.sandi ki ben ilk bu aracı almışım.(halbuki bu benim eski yeni 12.aracimdi) ağlama sesi normal dediler.beni gönderdiler,1-2 ay sonra bı gazla bı daha gittim.busefer israrimla kayıt alıp İstanbul dan teknik eleman gelip o değerlendirecek dediler.bi zaman sonra o eleman da geldi.o da 2. Viteste ses var sadece dedi.bu da normaldir dedi.diger viteslerde ses olursa şanzıman değişir dedi.halbuki 4. Viteste otuyordu.3-4 ay sonra 5. Viteste de ses başladı.bu sefer tlfna kayıt yaptım.bu şekilde tekrar servise gittim.o ustabaşı yine ukalaca benim boş yere ugrastigimi ve sesten başka sıkıntı olmayacağını söyledi.tekrar kayıt açıp kendi

çektiğim video kayıtlarını da aldılar. gönderdiler.1 ay sonra çağırdılar şanzıman değişecek dediler ve bugün servisten aracı aldım.onceden 2.-4.ve 5. Vites otuyordu şimdi ise tekrar 2.-3. ve 4. Vites ötüyor.yani uzun lafın kısası hiçbir şey değişmedi.BİRAZ UZUN OLDU KUSURA BAKMAYIN, BÖYLE SIKINTISI OLAN VARSA CVP verebilir mi TSK EDERİM

• Kurmay Yarbay
    16366 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Arpa

Arkadaşlar iyi akşamlar,ben 2016 Aralık ayında sıfır peki 208 puretec yarı otomatik araç aldim.ilk kullanmadan itibaren şanzıman da ağlama vardı.2. viteste bariz,4. Viteste kismen,ama sifir aracta busesin olmamasi lazim diye servise gittim pek itibar etmediler.biraz da ukalalik yaptı ustanın biri.sandi ki ben ilk bu aracı almışım.(halbuki bu benim eski yeni 12.aracimdi) ağlama sesi normal dediler.beni gönderdiler,1-2 ay sonra bı gazla bı daha gittim.busefer israrimla kayıt alıp İstanbul dan teknik eleman gelip o değerlendirecek dediler.bi zaman sonra o eleman da geldi.o da 2. Viteste ses var sadece dedi.bu da normaldir dedi.diger viteslerde ses olursa şanzıman değişir dedi.halbuki 4. Viteste otuyordu.3-4 ay sonra 5. Viteste de ses başladı.bu sefer tlfna kayıt yaptım.bu şekilde tekrar servise gittim.o ustabaşı yine ukalaca benim boş yere ugrastigimi ve sesten başka sıkıntı olmayacağını söyledi.tekrar kayıt açıp kendi

çektiğim video kayıtlarını da aldılar. gönderdiler.1 ay sonra çağırdılar şanzıman değişecek dediler ve bugün servisten aracı aldım.onceden 2.-4.ve 5. Vites otuyordu şimdi ise tekrar 2.-3. ve 4. Vites ötüyor.yani uzun lafın kısası hiçbir şey değişmedi.BİRAZ UZUN OLDU KUSURA BAKMAYIN, BÖYLE SIKINTISI OLAN VARSA CVP verebilir mi TSK EDERİM
    quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Arpa

Geçmiş mesajlarda ETG şanzımanlı aracımda benzer bir şikayetten bahsetmiştim. Ama sizinli ağlama sesi derken tam olarak nasıl bir ses, video kaydı var mı ve tarif edebilir misiniz?

Bir de kaç bin km'de bu sıkıntı başladı? Gaza tam basınca mı var yoksa sadece vites geçişlerinde mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 15 Mart 2018; 21:3:6 >
    |
    |

• Er
    3 Mesaj
    Muammer bey 2. Viteste 35-40 km arasındayken,4. Viteste devir 2000 civarındayken oluyor.araci aldığım gibi başlamıştı.onceki video kayıtlarını şanzıman degistirilince sildim sorun kalmamıştır diye.ama şimdi tekrar cekicem muhtemelen

Total , Castrol ve Mobil 1 kullanmış biri olarak 5-30 mobil1 esp yi tavsiye ederim. (Ses ve motorun ısınma suresi farklıydî)
    Aracın 1.4 dizel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Usluco -- 16 Mart 2018; 7:31:10 >
    |
    |
    mesafe4272 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

2015 -2016 allure ya da gt line donanim 110bg tam otomatik 208 almayi dusunuyorum yakin zamanda. Fiyatlar 70 civarı yazilmis malum sitede. Yakin zamanda alan var mi acaba? Kaça kadar alinması mantıklıdir sizce ?

Ara ara da allure 82bg etg5 mi alsam diye aklim kayıyor ama. İkisinin uzun sure yakit ortalamasi farkı ne kadar olur ? Şu an manuel 1.2 ibiza tsi kullaniyorum, ortalama yakitim 6 lt. Bu araci satip alacagim kismetse. Otomatik kullanmak istiyorum artik, trafik biktirdi.

Bütçeniz elverirse kesinlikle EAT6 şanzıman tercih edin. ETG5 şanzıman tercih edecek olursanız mutlaka önce uzun süreli test sürüsü yapın.

Gtline girtlak dolu bir model. Otomatik parktan otomatik frenleme sistemine kadar çoğu c ve d sınıfı araçta olmayan özellikleri var.

Allure model de gayet dolu ve Gtline modele göre jant ölçülerinden dolayı daha konforlu.

Gtline için hatasız modeller 70-74 arası normal fiyatlar. Allure için ise 63-68 arası normal olur diye tahmin ediyorum.

|
    |
    anx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
kolayoto.com
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.