Şimdi Ara

PEUGEOT 208 SAHİPLERİ (262. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
7.791
Cevap
95
Favori
620.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: desky

Arkaslar 200 tl civarı kış lastiği markası tavsiye eden var mı?

Ben petlas aldım 145 TL civarındaydı. Şu ana kadar çok memnunum performansından ancak daha karda da tecrübe etmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: racerant

Konuya renk gelsin :) 16" Helium Jantlardan sonra filmlendik ve servisde ön camlara geçmeli
    orijinal rüzgarlık takıldı. Aldığım 16" Kumho KH27 ecowing lastiklerden de çok memnunum.
    Sırada GTI Difüzörü ve çift eksoz çıkışı olacak.

82bg konusuna gelir isek, araç hafif olması sebebiyle ve iyi ayarlanmış şanzıman oranlarıyla
    bastığınızda gerçekten iyi kaçıyor. Pratikte 0-100 hızlanması 11 saniyelerde (fabrika verisi 12.2 olsada).
    Benim araç manuel tabi. İsterseniz de bi o kadar tasarruflu oluyor. 2650km Ortalamam 5.7 Litre.

kazasız belasız sürüşler dilerim. 206 aracımı haftaya satıyorum nasipse ve yerine 208 almayı düşünüyorum. Şimdiden aracın jant ve lastiğini yükseltmek var aklımda. 16 jantlar helium diye belirtmişsiniz. Acaba nereden alabilirim ? ve 16 jant ebatlarına göre boyutlar 195/55/16 doğrumudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hie -- 7 Aralık 2017; 13:38:25 >

• arkadaşlar aracımın işaretlediğim yerden gıcırtı sesi geliyor ne yapmam gerkiyor
  • Slade Wilson kullanıcısına yanıt
    Benim olculer 195 55 16 en ucuz 220 tlye petlas var siz nerden aldınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emy_644 kullanıcısına yanıt
    Yağlamak gerek serviste hallederler.

• yağlamak gerektiğini biliyorum ama hangi yağı kullanmalıyım açaba onu söyliyorum
  • Arkadaşlar aranızda aracın aküsünü bizzat değiştiren oldu mu? Tecrübe sahibi var mı 208 için akü konusunda? Start Stop aküsü DEĞİL bu arada. Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: emy_644

yağlamak gerektiğini biliyorum ama hangi yağı kullanmalıyım açaba onu söyliyorum

Sıvı gres tavsiye ederim. Katı da olur ama görüntü problem değilse tabi.

• arkadaşlar bir kac gün önce garanti uzatma sormuştum cevap veren olmadı. öğrenmek isteyen olabilir diye yazıyorum. 470 tl karşılığında 1 yıl (80 bin km) uzattım. 2 yıl için yanlış hatırlamıyorsam 1170 tl dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ratt

arkadaşlar bir kac gün önce garanti uzatma sormuştum cevap veren olmadı. öğrenmek isteyen olabilir diye yazıyorum. 470 tl karşılığında 1 yıl (80 bin km) uzattım. 2 yıl için yanlış hatırlamıyorsam 1170 tl dediler.

Fiyatlar fix sanırım bende aynı fiyatları aldım.
    evet fiyat sabit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ratt -- 8 Aralık 2017; 22:16:54 >
  • Bugun istanbuldan boluya geldim 250 km lik yol ortalama hiz 110 yakit 5.3 bolu dagina kadar ortalama 5 ti ancak yokuş artirdi biraz . Aracin 15 bin bakımı biraz yakıtı azaltti herhalde

• Arkadaşlar 208 benzin eat6 için bakım ücreti olarak 620 lira teklif aldım (15000 bakımı ), çok mu sizce ? pazarlık yapılıyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightbringer -- 8 Aralık 2017; 23:59:5 >
  • hie kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Jantları Antalya Balaban Peugeot bayisinden aldım. 16" Helium jantlar + Bujonlar ve jant göbekleri dahil 1700Tl odedim takımına.

Benim 208'e en çok yakıştırdığım 16" ebadı bu açıkçası. Lastikleri ise Kumho bayisinden aldım takımı 880 TL. Kumho Ecowings KH27 lastikler.

Oldukça yumuşak ve güzel. Kesinlikle tavsiye ederim. Desenleri de güzel. Ebat 195/55/16

Şayet lazımsa pazartesi günü ofisime gidince jant kodlarını paylaşırım

Bu fiyatlar ile Çin malı abuk subuk replika jantlara para vermeyin. Orjinali ile nerdeyse aynı fiyata geliyor.
    Yalnız jantlar stokta yok. 15 günde geliyor Fransadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 9 Aralık 2017; 1:54:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightbringer

Arkadaşlar 208 benzin eat6 için bakım ücreti olarak 620 lira teklif aldım (15000 bakımı ), çok mu sizce ? pazarlık yapılıyor mu ?

Bence verdikleri fiyat çok fazla. 430 tl ödeme yapmıştım ki onun bile yüksek olduğunu forumdan ödedikleri ücreti paylaşan arkadaşlardan öğrendim.

• nightbringer kullanıcısına yanıt
    1.6 Dizel 30.000 bakımı için 650 ödedim bende. Verdikleri ilk fiyat 770 TL idi. Pazarlıksız selam bile vermeyin derim ben.
  • Benim dışımda aracın farlarını yetersiz bulan var mı acaba? Konu içinde arama yapamadım
  • f@Zus F kullanıcısına yanıt
    Slade Wilson kullanıcısına yanıt
    Satan kişi öyle bir rakam vermişti bana da ben de şok oldum hatta İzmir Kahyaoğlu diye bir bayi var 750lira dedi . Siz hangi ilden fiyat aldınız ?

ben ortadaki buyuk farı nasıl yakacagımı çözemedim. bi de sis farı ve arka tampondaki far aynı anda açılıyor sanırım. 206 da arka tamponun kendine özel açma kapaması vardı. ortadaki büyük farı açmayı beceremedim. kitapçığa bakarım dedim kaldı sonra..

• 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.