Şimdi Ara

PEUGEOT 208 SAHİPLERİ (255. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.791
Cevap
95
Favori
620.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet dostum aynen bu şekilde bendekide acaba servise falan versek güncelleme ile düzeltirlermi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevgili arkadaşlar,

Yardımcı olması açısından bendeki cihaz bilgileri, menüsü ve versiyonu paylaşıyorum Güncelleme Antalya Balaban'da yapıldı.
    Eski cihazlarda bu güncelleme çalışırmı bilmiyorum.

PEUGEOT 208 SAHİPLERİ PEUGEOT 208 SAHİPLERİ PEUGEOT 208 SAHİPLERİ PEUGEOT 208 SAHİPLERİ PEUGEOT 208 SAHİPLERİ

Mutimut arkadaşım, senin versiyon yüklüydü bende de, o sürümde hiçbirşey doğru çalışmıyor bilgin olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 8 Kasım 2017; 9:38:38 >

• racerant kullanıcısına yanıt
    Tamamdır. Servise gidip yükleteyim güncellemeyi. Çok teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar bir sorum olacak. Benim aracım fabrika çıkışlı mat boya. Aracı nasıl yıkamalıyım ? Kullanma klavuzunda aracınızı cila ile temas ettirmeyin, ettirirseniz mat boyanın pütürlü yüzeyi düzelir ve boya mat özelliğini kaybeder yazıyor. Benzin istasyonlarında tabanca ile sıkılan köpük zarar verir mi acaba ? Sadece tazyikli su ile mi yıkamalıyım yoksa mat boya için özel önerebileceğiniz bir temizleyici var mı ?

Bilgisi olan arkadaşlardan yorum rica ediyorum.

Hepinize güzel bir gün diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutimut

Arkadaşlar bir sorum olacak. Benim aracım fabrika çıkışlı mat boya. Aracı nasıl yıkamalıyım ? Kullanma klavuzunda aracınızı cila ile temas ettirmeyin, ettirirseniz mat boyanın pütürlü yüzeyi düzelir ve boya mat özelliğini kaybeder yazıyor. Benzin istasyonlarında tabanca ile sıkılan köpük zarar verir mi acaba ? Sadece tazyikli su ile mi yıkamalıyım yoksa mat boya için özel önerebileceğiniz bir temizleyici var mı ?

Bilgisi olan arkadaşlardan yorum rica ediyorum.

Hepinize güzel bir gün diliyorum.

Detailingturkey forumunda sorarsanız istediğinizden fazla öneri ve cevap alabilirsiniz

. Ayrıca bu güncelleme ne içeriyor ne gibi yenilikleri ne gibi kötü yönleri var ve ücretsiz mi güncelleme

• Taylor Gang kullanıcısına yanıt
    Güncelleme ücretsiz, Ben henüz iki gündür kullanıyorum. Şu ana kadar oldukça stabil.

Benim şikayetlerim şunlar idi :

* My Peugeot çalışmıyor
    * Apple Carplay yok
    * My Andorid yok
    * Mirror Link çalışmıyor
    * Radyo Kanal logoları yok

Şu an için hepsi çözüldü
  • dizel mi alsam benzinli mi alsam diye düşünüyorum. benim mesafelerim de kısa olacak 10 km, yokuşta var. o zaman 10 lt görürüz gibime geliyor.
  • realove19 kullanıcısına yanıt
    Ya güzel kardeşim.senin sıkıntın ne anlamadım. ama sanki cennetten falan yazıyorsun. senin ruh halini gerçekten taktir ediyorum. keşke bende senin gibi geleceğe toz pembe gözlüklerimle ve polyana gibi bakabilsem. ama öyle bakamıyorum maalesef. sen nasıl görüyorsun bilemem ama ben ülkemin, şehrimin gidişatını hiç beğenmiyorum. eğitim sistemimizi yeni yetişen gençleri beğenmiyorum, ekonomik fark açıklığınıda (zengin-fakir arası) hiç beğenmiyorum. hak-kukuk-adalet üçlümüze konuya bile dahil etmiyorum. ben tünelin ucunda en azından ileriki yıllar için şu an ışık göremediğimden, sadece trafik için değil, her anlamda kendi önlemimi almaktan çekinmiyorum. konu maddiyatsa köşeye para atmaktan çekinmiyorum, konu sağlıksa, daha doğal daha kansorejen olmayan şeyleri tüketmekten çekinmiyorum, konu can güvenliğimse, gerek evimde, gerek iş yerimde, gerek arabamda kendi güvenliğimi en son altını çiziyorum en son raddede kurtaracak tüm önlemleri alıyorum. benim dayım yok. başıma iş gelse bir Allah'ın kulu beni savunmaz. bir tek ben kendimi savunabilirim.1-1 de dayak yersin o silahı kullanırsın diyorsun. çok doğru.! bi kendi yerine koy, evlimisin ,çoluk çocugun varmı bilmiyorum ama, ailenin yanında niyeti bozmuş biri geldi, karını elledi, taciz etti, tartakladı, sende karşılık vermek istedin,bileğide kuvvetli,senin dediğin gibi 1-1 de yediğin dayağı, napıcan? hadi cevap ver? polisi arıcammm ... eee... makhemeye dava açıcammmm... eee ... ben sana sonucu söyleleyim.. karakolda komiser öpüşün barışın diyecek, sen cıhh diyecen. mahkeme kabahatler kanununa göre cüzi bir para cezası kesip, salıverecek.. sende eşinin-çocuğunun , halkın önünde yediğin dayakla kalıcaksın. yalan mı?bunu kaldırabilecekmisin.. ülkenin adaleti bozuk diye, senin psikolojin bozulacak, rencide olacaksın, üstelik canını yakacaklar. ne diye, ülkede adalet bozuk diye. değecekmi? ben mi bozdum adaleti. neden ceremesini ben çekiyorum.. sen aynı durumu bir savcının eşine, çocuğuna vs yap bakayım gün ışığı görüyormusun?.. kızgınlıkla alır o silahı kullanırsın diyorsun. silahı kullanma, can almak en son raddede olacak iş, artık ya senin canını ya sen onun canını durumunda kullan.. ama al eline sopayı kır kemiklerini..buna değer... ben ne diyorsam doğru diyorum.sen olaya kültürlü ve kibar, elit çizgiden bakıyorsun ve sen de silahlanma ve potansiyel suçluya dönüşme demek istiyorsun. doğru diyorsun. çevreye de güzel mesaj vermek istiyorsun. sana katılıyorum. ama birde gerçekler var. ülke asayiş olarak iyiye gitmiyorsa bunun ceremesini ben çekemem. ben eşşeğimi sağlam kazığa bağladım.demek istediğim bu. örnek alın almayın.o sizi bağlar. bu arada toplumuda öfkeye sevk eden ben değilim. açın biraz tv izleyin, gazete okuyun,piyasa çıkın. toplum zaten öfkeye çoktan sevk olmuş.sebeplerini burda yazsak 3 gün sürer. ben sadece gerçekleri yazdım. ki bilarum bir çok kişide artık önlemini kendi alıyor..doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış..katılıp katılmamak size kalmış..ülkemin bu halinden sonra ,kimseden akıl alacak değilim.zira yandım Allah deyince bir Allah'ın kulu yardıma koşmuyor.görüyoruz. adam dışarda karıyı 50 yerinden kesiyor. burda ki babayiğitlerden 1 tanesi meydana çıkmıyor.dostluk-yardımlaşma-komşuluk can çekişiyor. ben kendimi ve ailemi adalet yerine tam oturana kadar korumak durumundayım. sizin için yöntemlerim doğru veya yanlış. örnek alın diyen yok...bu sefer böyle uzun uzadıya yazmak istedim, hem yanlış anlaşılmalara mahal vermemek için, hemde kendimi tam ifade edip,konuyu kapatmak için..kısacası herkez kendi yoluna. başınızı ağrıttım kusura bakmayın..güzel günler göreceğimiz yıllara inş. sağlıcakla kalın saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: racerant

Güncelleme ücretsiz, Ben henüz iki gündür kullanıyorum. Şu ana kadar oldukça stabil.

Benim şikayetlerim şunlar idi :

* My Peugeot çalışmıyor
    * Apple Carplay yok
    * My Andorid yok
    * Mirror Link çalışmıyor
    * Radyo Kanal logoları yok

Şu an için hepsi çözüldü

Çalışmayanlar düzeldi mi ve her bayiye gelmiş midir?

Eskisenden daha kullanışlı olmuş mu radyo frekans değiştirme daha akıcı mı? Ve sanırım navigasyon gelmiş çalışıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Üstadım yukarıda emek emek ekran görüntüsü paylaştım . Orda hepsi görünüyor işte. Sorduklarınızı da cevapladım zaten :)

Her bayiye gelip gelmediğini nasıl bilebilirim sizce :) ?

Bu arada navigasyon Iphone üzerindeki harita uygulaması. Apple carplay ile aktif oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 8 Kasım 2017; 14:43:20 >
  • quote:

Üstadım yukarıda emek emek ekran görüntüsü paylaştım . Orda hepsi görünüyor işte. Sorduklarınızı da cevapladım zaten :)

Her bayiye gelip gelmediğini nasıl bilebilirim sizce :) ?

Bu arada navigasyon Iphone üzerindeki harita uygulaması. Apple carplay ile aktif oluyor.

Kusura bakmayın biraz soruya boğdum Carplay olmadan navigasyon varmı diye sormak istemiştim bide frekans çubuğunu kaydırırken çok ağır haraket ediyorum akıcı mı diye sormak istedim

Radio konusunu akşam bir deneyeyim

İzlenimlerimi paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batari2521

dizel mi alsam benzinli mi alsam diye düşünüyorum. benim mesafelerim de kısa olacak 10 km, yokuşta var. o zaman 10 lt görürüz gibime geliyor.

Benim benzinli manuel 1.2 82 lik makine var. Antalya karma tüketim 5.6

Bu şartlarda acaip memnunum. Golf 7 Dizelim vardı. Ondan birazcık fazla yakıyor
  • quote:

Radio konusunu akşam bir deneyeyim

İzlenimlerimi paylaşırım.

Teşekkür ederim bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  PEUGEOT 208 SAHİPLERİ PEUGEOT 208 SAHİPLERİ

Merhaba arkadaşlar dün akşam aracım lastik basınç uyarısı verdi.tum lastikleri 32 yaptım fakat service uyarı ışığı sönmedi.1 saat sonra tekrar kontrol ettiğimde tekrar lastik basın uyarı verdi ve halen devam ediyor.sizce sebebi nedir.illa servise gitmem gerekiyor mu ? Aracım 1.2 benzin otomatik

• quote:

Orijinalden alıntı: Okandem1986

PEUGEOT 208 SAHİPLERİ PEUGEOT 208 SAHİPLERİ

Merhaba arkadaşlar dün akşam aracım lastik basınç uyarısı verdi.tum lastikleri 32 yaptım fakat service uyarı ışığı sönmedi.1 saat sonra tekrar kontrol ettiğimde tekrar lastik basın uyarı verdi ve halen devam ediyor.sizce sebebi nedir.illa servise gitmem gerekiyor mu ? Aracım 1.2 benzin otomatik

Kardeşim aynı uyarıyı benim araçta verdi bende lastikleri şişirdim uyarı devam etti sonra sol tarafta düğmesi var ona 3 saniye basık tuttun mu ışık sönüyor ertesi gün yine yandı baktım ki lastik patlamış tamir ettirdim havaları ayarlattım reset attım bir daha yanmadı bilgine

• emy_644 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim , sol taraftaki düğme var dediğiniz tam olarak hangisidir bende bi deneyeceğim de. Yine olmazsa h.sonu servise giderim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Cevap için teşekkür ederim.
  • quote:

Cevabınız için teşekkür ederim , sol taraftaki düğme var dediğiniz tam olarak hangisidir bende bi deneyeceğim de. Yine olmazsa h.sonu servise giderim.

PEUGEOT 208 SAHİPLERİ

kardeşim işaretlediğim yerde iki adet düğme var biri esp diğeri lastik hava basınç düğmesi ama bazı modellerin torpidoda oluyormuş ben hiç bakmadım çünkü benimki dediğim yerde

• quote:

Orijinalden alıntı: emy_644

quote:

PEUGEOT 208 SAHİPLERİ PEUGEOT 208 SAHİPLERİ

Kardeşim aynı uyarıyı benim araçta verdi bende lastikleri şişirdim uyarı devam etti sonra sol tarafta düğmesi var ona 3 saniye basık tuttun mu ışık sönüyor ertesi gün yine yandı baktım ki lastik patlamış tamir ettirdim havaları ayarlattım reset attım bir daha yanmadı bilgine

Hocam bu lastik basınç sensörü ve düğmesi hangi donanım ve model yılında bulunuyor? Bende yok galiba. 2014 Active.

• 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.