Şimdi Ara

PEUGEOT 208 SAHİPLERİ (177. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
7.791
Cevap
95
Favori
620.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alprsr

Arkadaşlar forumda aradım ama bulamadım bu smeg ekrandaki 2. Guzergah kmsini nasil sıfırlayabilirim

Onu sıfırlayamazsınız...

Diğerinde her şey mümkün..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

Orijinalden alıntı: alprsr

Arkadaşlar forumda aradım ama bulamadım bu smeg ekrandaki 2. Guzergah kmsini nasil sıfırlayabilirim

Onu sıfırlayamazsınız...

Diğerinde her şey mümkün..

yani güxargah 1.mı sıfırlamam gerekıyor , onu hıc denemedım
  • Aynen.. 1 sıfırlanır...

• Duz active pakette (tekno pak yok) bluetooth uzerinden cepten muzik dinleniyormu. Kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: gitarcigokhan

Arkadaşlar merhaba.Benim araç active paket.cumartesi günü peugeot libadiye aktif-iriyıl 2.el e gittim.alurre donanım 208 lere baktım. dedim benimkini takasa alın bana alurre 208 verin. 2.el yetkili haliylen sordu. abi dedi ben alırsam düşük sayarım.üstelik gene 208 alacaksın. hadi 308 falan olsa anlarım. yaptığın pek mantıklı durmuyor dedi. neden değiştiriyorsun ki dedi. dedim bana mirror screen li smeg lazım. o yüzden. işim gereği bana harita lazım oluyor.telefonumdaki görüntüyü smeg e yansıtım gps özelliğinden yararlanacağım dedim.

abi dedi,onun için araç mı değiştirilir, bizim yan tarafta aktif-iriyıl ın servis kısmında cyclone takıyorlar,tüm özelliklere kavuşuyorsun derken, dedim dur. ben onu yaptırdım. araçla 2-3 özelliği uyumsuz çıktı. sonra geri iade etmek içinde ayrı uğraştım.sonra kendi smeg ekranım sök-tak yapıldığı için aracı görmedi.onun tanımlanması ve güncellenmesi içinde ayrı uğraştım. tüm bunlar haftalarıma mal oldu. bana sakın onu önerme dedim.

olurmu dedi, bizim sattığım 2.el 208 de cyclone var,tüm özellikleri çalışıyor dedi. belki güncelleme gelmiştir dedi. dedim göster bakayım. açtı aracın kapısını baktım kendi smeg takılı. dedim hani cyclone ,bu kendi ekranı. burda dedi ve aracın source tuşuna uzun bastı, hoop ayrı bir menü, ve bir dünya özellik.tekrar source tuşuna basınca hoop kendi menüsü ile orjinal smeg ekran. ve hiç bir özellik ve tuşta kayıp yok. ayrıyetten bir dünya da yeni özellik.

dedim bu interface uygulaması. valla dedi ben adını bilemeyeceğim. sen aktif-iriyıl müşteri sorumlusuna bir danış.
    hemen geçtim yan tarafa ve dedim böyleyken böyle yanda gördüm. burda mı takıldı. evet dedi. 2 ay önce montajlarına başladık. adı cyclone 208 interface uygulaması. hard disk gibi bir kutu, araç ekranının arkasına monte ediliyor.araç menüsü aynı duruyor, hiç bir fonsiyonda kayıp yok, hiç bir tuş atıl kalmıyor. her şey orjinal. sen source tuşuna uzun basınca ayrı bir menü açılıyor.android bir menü. ve smeg ekran tablete dönüşüyor. bu ayrı ekranda iken araçla ilgili bir uyarı vs geldiğinde kendi orjinal smeg e dönüyor.uyarı vs gidince gene android ekrana dönüyor. Source tuşuna uzun basınca gene smeg e geçiş yapıyor.araçla yüzde yüz uyumlu.

üstelik yarın öbür gün aracı satarken söküp alınabiliyor da.2 yıl garantili. araç garantisini etkilemiyor. montaj serviste yapılıyor.

gördüğüm özellikler, gps, anlık yol durumunu gösteren harita, televizyon, uydu radyosu, geri görüş kamerası, ekstra para ile alıncacak fazladan 3 kamera ile de aracın 4 tarafına kamera uygulaması nı kaldırabiliyor,wi-fi, mirror screen, video (neredeyse tüm formatlar), internet televizyonu, android market, face book, twitter, youtube, instagram vs tabletteki herşey...

ücreti kdv ve montaj dahil 1800 tl. aynı ürünün corvin markasına ait olanı 2500 TL idi. nakit ödemede corvin indirim olmaz dedi. ama servis konuşuruz dedi. 1750 TL olsa nesi var. elli ellidir :) arada 750 TL fark var.üstelik corvin le aynı özelliklere sahip.

1800 TL(yada 1750) sizce böyle bir uygulama için nasıl bir fiyat?

Randevu ile montaj yaptıkları için her ihtimale karşı pazartesi gününden çarşamba ya randevu ayırttım. ama kararsızımda bir taraftan.

Görüşlerinizi merak ediyorum...

Teşekkürler...

merhaba ürünü taktırdınız mı? izlenimlerinizi paylaşabilir misiniz?

• arkadaşlar 2. yıl bakımı ne kadardır?
    araç benden önceki sahibi az kullanmış şu anda 11 bin km ama 2. yıla giriyor, garantide bitiyor hali ile sizce yetkili servise mi gideyim, özel serviste mi halledelim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkmid

arkadaşlar 2. yıl bakımı ne kadardır?
    araç benden önceki sahibi az kullanmış şu anda 11 bin km ama 2. yıla giriyor, garantide bitiyor hali ile sizce yetkili servise mi gideyim, özel serviste mi halledelim?

Ben buji değişimi dahil 410 civarına yaptırmıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • furkmid F kullanıcısına yanıt
    Özele git.Orjinal parçalar ile
    yağ filtresi 20 tl
    polen 20 tl
    hava 20 tl filtesi ve
    Yağ (mesela mobil1 esp 95 tl) +
    İşçilik 40 tl
    Toplam 195 tl ye halledersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: demirdemirel

Duz active pakette (tekno pak yok) bluetooth uzerinden cepten muzik dinleniyormu. Kolay gelsin

Evet dinlenir bağlantı yapın telefondan açın müziği arabada çalar

• Tsk oldu

O mesajda bahsettiğim ürün kendi yazılımına sahip bir ürünmüş. o yüzden taktırmaktan vazgeçmiştim. o üründen başka bir ürün daha gelecekmiş onun işletim sistemi android olacakmış. büyük ihtimalle gelmiştir. fiyatı 2000 tl olacakmış. o cihazda yok yok...

ama ben gidip gelip gelmediğini sormadım. çünkü aracım şu anda malum sitede satışta. mat 208. 50bin tl.

ama isteyen gidip aktif-iriyıl dan öğrenebilir.

saygılarımla...
  • Epeydir ertelediğim araç yenileme düşüncemi bu ay içinde sonlandırmayı planlamıştım; güya sene sonu indirimlerinden faydalanacaktım!...

C-SUV lar ihtiyacımın ötesinde hacimli geldi, B-SUV ları beğenemedim; C-HB lere yönelip 308 de karar kılmıştım ama benzinlisi yok, dizeli için 90 bin civarı pahalı geldi, istemeyerek de olsa ikinci el dizel EAT 308 ilanlarını takip etmeye başladım...

B sınıfı araç almak niyetim hiç yoktu ama Puretech EAT 208 in iyi bir seçenek olacağını zannediyorum, senelik 10-12 bin km yaparım, iç hacim-bagaj filan pek umurumda değil zaten. Hafta sonu bayide incelemek niyetindeyim, daha önce hiç alıcı gözle bakmamıştım; gerek 82 BG olması gerekse ETG vitesten dolayı ilgi alanıma girmiyordu...

Hem 208 hem 308 kullananlar vardır. Ne dersiniz, güvenlik-konfor-yol tutuş gibi özellikler bakımından 208 308 in çok mu gerisindedir, değerli tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim...

(''Peugeot fiyatları güncellenmektedir'' diye yazmışlar şimdi, yine zam herhalde?)...

• quote:

Orijinalden alıntı: gitarcigokhan

O mesajda bahsettiğim ürün kendi yazılımına sahip bir ürünmüş. o yüzden taktırmaktan vazgeçmiştim. o üründen başka bir ürün daha gelecekmiş onun işletim sistemi android olacakmış. büyük ihtimalle gelmiştir. fiyatı 2000 tl olacakmış. o cihazda yok yok...

ama ben gidip gelip gelmediğini sormadım. çünkü aracım şu anda malum sitede satışta. mat 208. 50bin tl.

ama isteyen gidip aktif-iriyıl dan öğrenebilir.

saygılarımla...

teşekkürler,
    sanırım ilan şu:https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-peugeot-208-2015-otomatik-garantili-sorunsuz-aksesuarli-82-hp-368672154/detay
    aracı inceledim aracınız gerçekten çok güzel olmuş bizim sade 208'in yanında, hayırlı satışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkmid -- 1 Aralık 2016; 20:33:48 >
  • @don_civan hocam ben 208 yeni kasa kullanıcısı olarak yorum yapmam gerekirse, bagaj çok rahat 2 adet büyük boy valiz alıyor. arkada oturan kimsenin daha dizi koltuğa vurmadı(değiyor ama vurmuyor) kafası tavana vurmuyor. şöför olarak torpidoya uzanmak için bile çaba sarf ediyorsun. (boyum 1.75) yani iç hacmi güzel değerlendirmişler. gayet oturaklı bir araç. genişlik olarak polodan ve ibizadan falan geniş . focustanda. yani yere sağlam basıyor. 82 bg beni istanbulda hiç üzmedi. son hız 175km . zaten o hızı göremiyoruz. 0 dan 100 e 12 sn gibi bir rakamda ulaşıyor. zaten 100 ü de zor görüyoruz. 5-6 sn de 50 ye çıkıyor bu da bize yetiyor :) motor sesi az. 130 dan sonra içeri yol sesi almaya başlıyor . onuda müziğin sesini 18 e alarak telafi ediyorum. süspansiyonlar orta derecede. istanbulun logar kapaklarına anca hummer dayanır :) iç kalite bence para odaklı bakarsak çok güzel. ama son zamlardan sonra bilemem.bence istanbulda tepe tepe kullanılır. ben bazı özel sebeplerden aracımı satışa çıkardım. malum sitede mat 208 50bin tl olarak ilan var.hani sizde bu fiyatlara az kullanılmış temiz 2.ellerden alırsanız daha keyifli olur. ama son zamlardan sonra 65-70 bin tl ler verilirmi bilemeyeceğim.saygılarımla...

Evet ilanım bu. :( Bağzı özel sebeplerden dolayı satışa çıkardım. Her türlü kefilim. inşallah değerini bilen birine gider. Kapalı otoparkta resimler çekildiği için iyi çıkmadı fotolar ama daha yakışıklı aslında. napalım başka bahara yine alırız kısmetse. Teşekkürler...
  • _jas_ kullanıcısına yanıt
    Start stop'ın devreye girmesine aracın bilgisayarı karar veriyor. Araç ısınmamışsa ya da klima yoğun çalışıyorsa ya da akünün şarj edilmesi gerekiyorsa devreye girmeyebiliyor. Bunun gibi birkaç durum daha var, dolayısıyla start stopun devreye girip girmememesine fazla kafa takmamak gerekiyor :)
  • paloturk P kullanıcısına yanıt
    2 örnek de ben vereyim, direksiyon simidi herhangi bir yone tam donmuşse yada rampa aşağıya giderken durduysanız gibi.
  • Ben iki gün önce 208 allure 1.2 puretech eat 6 aldım. Performans olarak tatminkar şanzıman şu an için başarılı kararlı bi şanzıman. Yoğun trafik rampalar gibi zorlayıcı şartlarda sapıtma görmedim. 110 hp 200 nm tork 1200 kg araç için yeterli ara hızlanmalarda kuvvetli. Donanım olarak otomatik park geri görüş kamerası hariç dolu bi araç b segmentinde araçları çok inceledim polo yada İbiza almaktansa 208 bence daha mantıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mstwrc

Ben iki gün önce 208 allure 1.2 puretech eat 6 aldım. Performans olarak tatminkar şanzıman şu an için başarılı kararlı bi şanzıman. Yoğun trafik rampalar gibi zorlayıcı şartlarda sapıtma görmedim. 110 hp 200 nm tork 1200 kg araç için yeterli ara hızlanmalarda kuvvetli. Donanım olarak otomatik park geri görüş kamerası hariç dolu bi araç b segmentinde araçları çok inceledim polo yada İbiza almaktansa 208 bence daha mantıklı.

Fiyat ne ödediniz hocam.

• Arkadaşlar selam. Aracımı ocak 2016da almıştım. Şimdi bakım zamanı geliyor. Yılbaşında parça fiyatlarına yüksek zam gelir mi sizce? Ocak 2017 yi beklemek yerine bu aralık ayında periyodik bakımı yaptırmak daha mı mantıklı olur?

• 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.