Şimdi Ara

PEUGEOT 208 1,2 VTİ ETG (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.668
Cevap
22
Favori
156.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam farkımız olsun derken acemi durumuna düşmeyelim ama :) şaka bi yana aslında jek55 in yöntemi denenebilir rampada vitesi önceden kendimiz ayarlarsak sıkıntı yaşamayız diye düşünüyorum..
  • icemy İ kullanıcısına yanıt
    Hocam 3000 lira gerçekten çok fazlaymış emin misiniz fiyatın bu olduğuna ? navigasyon+smeg in peugeot aksesuar liste fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 2000 tl civarında..
  • quote:

Orijinalden alıntı: haacar

Hocam 3000 lira gerçekten çok fazlaymış emin misiniz fiyatın bu olduğuna ? navigasyon+smeg in peugeot aksesuar liste fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 2000 tl civarında..

fabrikadan orjinal araçla alınınca 2000 tl tutuyor doğru.ama sonradan işlem yapılınca biraz pahalı tuttuğunu söylediler.rakamdan eminim.bana söyledikleri rakam
  • icemy İ kullanıcısına yanıt
    Bi tanıdığımda citroen c4 vardı normal radyo cd çaların yerine navigasyon taktırdı. liste fiyatı 2100 tl iken pazarlıkla filan 1750 tl ye taktırdı.bizim arabalarda hazır ekran da var o yüzden ben en kötü 1000 tl civarına taktırırım düşüncesiyle almıştım arabayı ama maalesef düşündüğüm gibi olmayacak galiba.. benim anlamadığım neden bu kadar pahalı acaba yani hiç ekranı olmayan c4 e 1750 liraya ekran+navigasyon takılırken bizim orjinal ekranlı araçlara nedwn 3000 tl isterler..
  • arkadaşlar merhaba

benim araçta hararet göstergesi 90 derecenin üzerinde duruyor. bir sonraki çizgi ile 90 derece çizgisinin arasında. dikkatini çeken oldu mu? sizin araçlarda ne durumda??
  • tatarrrrrr kullanıcısına yanıt
    aynen benımde 1 çizgi üstte duruyor.herkesde böyle sanırım..

buarada 1.2 tsı jettadan sonra araca alışabildinizmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jek55 -- 21 Ocak 2014; 15:46:21 >
  • jek55 kullanıcısına yanıt
    ikisi çok ayrı araba... alışmak mümkün değil. 208 i eşim kullanıyor, haftada bir iki kere anca biniyorum. jetta dan sonra oyuncak araba gibi geliyor.
    Bende de aynı durum.
  • haacar kullanıcısına yanıt
    haklısınız.bir ara bende berlingo bakarken dediğiniz multimedya cihazına 2000 tl civarı istenmişti.bu işten anlıyan birinin bu arabayı alıp işi çözmesini bekliyecez anlaşılan
    Ben daha aldığım gün fark ettim. Ne ara hararet yaptı diye düşündüm ancak hep öyle olduğunu sonra anladım.
  • Peugeot 208 'in opsiyon listesine

SMEG + Navigasyon sistemi (Active) 2.328 TL

Eklenmiş. Servisle görüşen var mı?

http://www.peugeot.com.tr/media/deliacms/media/78/7845-72e940.pdf
  • olcaay O kullanıcısına yanıt
    Hocam smeg+navigasyon zaten opsiyon listesinde hep vardı ancak bu listedeki ekipmanlar fabrika çıkışlı opsiyonel olarak alınabiliyor serviste takılmıyor. bildiğim kadarıyla bırakın smeg+navigasyonu, sadece smeg i bile takamıyorlar serviste..
  • karter koruyucu taktırmak için servise gitmiştim, hararet göstergesini de söyledim. fan açıyor mu diye kontrol ettiler, 94 derecede devreye giriyormuş fan o yüzden ibre çizginin üzerinde duruyormuş. vay ibre vayy... :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatarrrrrr -- 22 Ocak 2014; 12:24:10 >
    ne kadara taktırdınız acaba?
  • Arkadaşlar hediye diye ettikleri park sensörü gerçkten 5 para etmez ben boş bir arazide geri vitese attım çevremde hiç bir şey yokken bile güçlü bir şekilde ötüyor acaba benim sensördemi bir sorun var ?
  • R4BIA R kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam 208 sahipleri forumunda okumuştum, park sensörleri soğuk havalarda pek iyi çalışmıyormuş yani kilitlenip sürekli ötüyormuş.aynı olay iki defa benim başıma da geldi. arkamda hiçbişey yokken sabit şekilde ötmüştü ama şuanda bi sorun yok..
  • R4BIA R kullanıcısına yanıt
    ben ekranlı taktırmıştım..mesafeyi falan gösteriyor şimdiye kadar bir sorun yaşamadım..arkadaki sensörleri kuru bezle silin bir de öyle bakın..
  • jek55 kullanıcısına yanıt
    Sizinki fabrika çıkışlı orjinal sensör. Bize takılanlar 50 tllik ancak 150 tl + kdv alıp taktıkları çakma sensör.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcan83 -- 22 Ocak 2014; 17:20:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jek55

ben ekranlı taktırmıştım..mesafeyi falan gösteriyor şimdiye kadar bir sorun yaşamadım..arkadaki sensörleri kuru bezle silin bir de öyle bakın..

başlangıçta park sensörü varmıydı.yoksa sonradanmı taktırdınız.sonradan taktırınca ekranda animasyon olarak gözüküyor diye algıladım doğrumu.yoksa ayrı küçük led ekrandamı mesafeyi gösteriyor
  • şöyle bir ürün var ancak nasıl satılıyor bulamadım. mail attım bakalım.

http://www.axionag.de/products/axion/nik-psa01-peugeot-208-navigations-nachruestsatz_en
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.