Şimdi Ara

PEUGEOT 207 Almayı Düşünenler İçin Yorumlarım (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
3
Favori
302.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Güncel kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi? Memnun musunuz 207 araçlarınızdan?
  • Güncel yorum bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 206+ vs 207 iki aracıda inceledim sanki 206+ daha iyi diz ve baş mesafesi var. Ben mi yanıldım yoksa 207 sürücü koltuğunu ayarlayıp arkya oturduğumda çok dar ve boğucu geldi 206+ da bu sorunu yaşamadım. Yorumlarınız nelerdir 207 tip olarak çeksede 206+ daha mantıklı geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süper bir araç 1.5 Yıldır kullanıyorum yakıtı çok düşük hafta sonları kullanıyorum 100 tl mazot bir ay yetiyor yaklaşık 450 km yol yapıyor şehir içinde

• Slm arkadaşlar pejo 207 millesim 2010 model 1.4 benzinli almayı düşünüyorum memnuniyet lik veya şikayet varmı

• sevall55 S kullanıcısına yanıt
    uzun yıllar gecsede cevaplamak istedim. genel olarak düşünüyorsun 207 sahibi olmadım sadece akrabamızın ki var kullandım, ben polo ve corsa sahibi oldum polo ve corsa boş paketten ibaret 207 daha iyi hatta hacbacklerde tam puan almıs bir araba haaaaa astra ve golf dersen anlarımda corsa ve polo ile kıyaslarsak 207 daha iyi bana göre
  • Merhabalar. Ben bu aracı düşünüyorum ve Allah izin verirse 207 ailesine katılacağı :) Ama alırken neyine dikkat etmeli, ne yapmalı, ortalama yakıt tüketimi kaç, parça vs.. bunlar gibi bilmem gereken bilgileri yazarsanız sevinirim. Teşekkür ederim, iyi forumlar.
  • 207 kullanıcısı olarak bu fiyata alınacak ender araçlardan kesinlikle memnu um 4 yıldır kullanıyorum 39.500 km de suan Allaha sukur kaza vs hıc bır kaydı yok bence şu piyasa şişirme fiyatlarındaki na göre alınabilecek ender araçtır.
    UzUn yolda 5.1 lt yakıyor 100 km de
    Şehir içi de 7.3 7.8 civarı ama istanbul tarfiğinde.
    Sesiz çalışıyor 2010 mıdel bnim araç gri renk .
    Ama artık ailemiz büyüdüğü için değiştirmeyi düşünüyorum.
    İlgilenen arkadaşlar yazabilirler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu eski fakat yazmak durumundayım. 2010 makyajlı kasa 1.4 75 beygir lpg’li Düz motor 110 bin km’de trendy paket bir 207 var. Almayı düşünüyorum. Yarın ekspere sokacağım. Değişen hasar kaydı ve boyası olmadığını söyledi Sahibi yarın çıkacak tabi ortaya. Güncel piyasada aracın fiyatı ne kadar eder ?

Aldığıma değecek bir araç mi ? Motoru konusunda herkes önyargılı. 75 beygir o kasaya dusuk geliyor cekmiyor bu yüzden fazla yakıyor diyorlar. Yorumlarınıza ihtiyacım var.

• Peugeot 207 sahibiyim son derece fiyat olarak alınması uygun ve sürüş keyfi veren bir araç. 2019 da dahi binişi güzel içeri ses almayan binilebilecek bir araç kesinlikle tavsiye edirim tabi full versiyonu bulabilirseniz daha iyi digital klima - otomatik far sensörü - yağmur sensörü güzel tarafları şu sıralar 35-45 bin arası fiyatı var.
    (tabi benim dediğim bu seviyede araba almayı düşünenler için )
  • orhan6894 kullanıcısına yanıt
    Benim de 2008 model Peugeot 1.4 HDI Premium aracım var 40 - 43 bin tl satmayı düşünüyorum temizliğine ve km sine göre 30-48 bin arası değişmekte fiyatlar. Araç aldığınıza değicektir yakıt tasarrufu uzun yıllar sizi tatmin edecektir . şimdiden hayırlı olsun .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lion026 -- 27 Ocak 2019; 18:41:28 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.