Şimdi Ara

PEUGEOT 207 Almayı Düşünenler İçin Yorumlarım (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
93
Cevap
3
Favori
302.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: hakmel

quote:

Orjinalden alıntı: n a v y_35

quote:

Orjinalden alıntı: hakmel

quote:

Orjinalden alıntı: n a v y_35

Ben de kısa test deneyimimle ışık tutmaya çalışayım :

Maltepe peugeota gidip 207 1.4 hdi 70 hp trendy modelini test ettim. Özellikle bir araçta aradığım en önemli kriter olan denge yol tutuş konuları (o yüzden focusta aldığım sürüş zevkini bir daha hiç bir arabada alamadım) 207 de çok çok iyi. Direksiyon tepkileri çok iyi ancak şanzıman çok belirsiz ve 206 ve c3 tede karşılaştığım hafif takırdama lakırdama durumu var. Tasarım ve ergonomiye zaten diyecek yok. İç mekan kalitesi konusunda ben peugeot modellerine ön yargılıyımdır ama 207 gerçekten çok güzel. Ancak 1.4 hdi kesinlikle yetersiz keza ben rampa gördüğüm anda hep vites küçültmek zorunda kaldım. Dizel torkunun keyfini veremiyor ve tabiri yerindeyse araç gitmiyor. Asıl sürpriz benim için şu oldu. Ben dizel arabalara soğuk yaklaşırım, araç almayı düşündüğüm şu günlerde de zaten benzinli modellere bakıyorum hatta 207 nin de 1.4 90 hplik versiyonunu kullanmak istedim ama müsait değilmiş 1.4 hdi yi kullanma fırsatı oldu sadece. Benden önceki nasıl kullandı bilemiyorum ama yol bilgisayarındaki ortalama yakıt tüketimi 6.9 lt ydi. Bu da çok da ekonomik olmadığını gösteriyor. Bir de fiyatları bana yüksek geldi. Peugeot nun klasik fiyat avantajlarını göremedim. Ancak sadece tasarımı için bile alınabilecek bir araba 207.

test için 207 1.6 HDI kullansaydın görüşlerin daha farklı olurdu...ayrıca 2 yıl olacak neredeyse, henüz ortalamada 5,8 lt nin üstüne çıktığını görmedim...
    edit: tabi bunları 207 yi övmek için yazmadım..aksine bir sonraki aracım kesin pejo olmayacak bu ayrı konu...

Neden bir sonraki aracınızın pug olmayacağını söylerseniz aydınlatıcı ve bilgilendirici olur düşüncesindeyim. Ayrıca 1.6 hdi 90 hp mutlaka gerekli performansı veriyordur. Ancak 1.6 hdi premiuma da 35 000 ytl vermek akılcı değil bence.

kısaca özetleyeyim o zaman, çünkü ana 207 başlığında da aylar önce yazmıştım...
    benim aracım 207 HDI 1.6...
    2006 nın temmuz ayı ortasında aldım ve bu forumun hatta belki de istanbulun ilk 207 sahiplerinden biriyim..
    geçtiğimiz bu süre zarfında ilk olarak 2007 temmuz ayında yani araç 1 yaşında iken aniden teklemeler başladı araçta..ilk başlarda yakıttan sandım ama değildi...uzun süre direndim servise gitmemek için ama dayanılmaz duruma gelince servise gittim.
    sağ tekerin alt tarafında motor devirini ayarlayan bi parça varmış, ondan dedi usta, temizledi yolladı beni...sonra aylar geçti bi daha aynı sorun..bu sefer yenisini taktılar şimdilik bişey yok...ufacık bir parça, görseniz inanamazsınız. bu parça yüzünden kaza yapıp Allah korusun facia bile yaşarsınız..o kadar ciddi sorundu..
    sonrasında bundan 3-4 ay kadar önce de bi sabah ailecek gezmeye gidecez, kapıyı açmamla içerden boşalan suyu anlamam size..resmen 1 galon su çıkardım aracın ön sağ döşemesinden..gece yağan yağmur tamamen içeri girmiş..
    gitik servise, anlam veremediler..işim yoğundu aracı o gün bırakamadım. sonra bi sonraki yağmurda yine aynı manzaranın biraz daha azı..direk servise bu sefer..
    aracı bıraktım, bakmışlar ön cam ile su tahliye kanalları tıkanmış, yaprak, kir vs...
    bu yüzden su bi şekilde yol bulup içeri girmişmiş...temizledik dediler. o gündür sorun yok. tabi şimdilik...

işte böyle..kısa dedim dedim ama uzun oldu..şimdi bu tür sorunlar her araçta olur diyebiliriz belki..bu da bir teselli olabilir...ancak midemin bulandığı ve aracıma olan güvenimin sarsıldığı bir gerçek..şimdi bunları bile bile bi daha gidip pejo alır mıyım, zor gibi..düşünün yazın tatilde uzun yola çıkıcaz, düşünüyorum acaba yine aynı sorun başgösterir de yolda kalır mıyız diye..korkutucu yani..
    kalın sağlıcakla...

Sevgili arkadaşım geçmiş olsun, bende 2006 kasımdan beri kullanıyorum maşallah tık etmedi arabamdan çok memnunum, araba, elektronik aletler tamamen şans işidir bu tip durumlar her markada oluyor. O yüzden bir kaç sorunlu araç yüzünden hepsine mana bulmamak lazım. Saygılarımla...

• okutay rumuzlu arkadaşım,207 hakkında yazdıklarınızın hiç birine katılmıyorum.tamamen art niyet sezinliyorum.siz ya bu arabaya sahip değilsiniz yada dışarıdan karalıyorsunuz.benim daha önce 2001 astra cd aracım vardı,sattım yerine 2005 hdi fellilini modelini aldım
    1-aracın performansı çok güzel;otobanda çok rahat 170-190 km hız yapabildim;ama dışarıdan rüzgar sesini almıyor değil
    2-virajlarda o kadar savurmuyor;aksine daha iyi
    3-benim arabam ful donanımlı,dolayısıyla müzik sistemi çok güzel 6 kabin var,koldan kumandasıda gayet iyi çalışıyor
    4-yakıt tüketimi bir defa perfect,mükemmel,ankara-istanbula bir depoyla gidiş dönüş yapabiliyorum
    5-motor gürültüsüde diğer dzel araçlarla kıyasladığınızda daha sessiz
    6-size katıldığım tek nokta;aracın içindeki plastik vinillerin,torpidonun,tavan ve koltukların malzeme ve işçiliği çok kötü
    şu anda bile satmayı düşünmüyorum.almak isteyenlere tavsiye ederim

• Her marka/modelle ilgili sahibini perişan eden sorunlu birkaç araç bulabiliriz. Özellikle de araçların ilk çıktığı dönemde alanların, işçilik sorunları yaşaması ihtimali daha da yüksektir.

Kimseye art niyetli ya da yalancı demiyorum ama şu an sınıfındaki en mantıklı araçlardan biri, bence en mantıklısı. Tek kusuru sert süspansiyonu nedeniyle, bozuk yollarda konforlu olmaması. Ben konforlu araba istiyorum diyene tavsiye etmem; ancak düzgün yolda çok konforlu. Tüm bunlar da sert süspansiyonun sonucu zaten.

9.3lt/100km ortalamayı size her araçla yakalarım. Kullanım stilinizdeki başarısızlığı arabaya yüklemeyin bence. Şu an benim aracım 1300km'de ve benzinli, 1300 km boyunca ortalamam 6.3lt/100km. Güzergah Ankara'da Eryaman-Bilkent, şehiriçi ama şehirlerarası gibi rahat bir yol denilebilir... Yol bilgisayarını hiç sıfırlamadım, inanmayan varsa beni bulsun, baksın...

Bu arada araçla ilgili bir takım eleştrilere açığım ama işçiliği kötü demenize anlam veremedim. Bende Polo da var ki sınıfındaki en iyi işçiliğe sahip araçtır, Polo'ya kıyasla bile işçiliği kötü değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uf_sey -- 27 Mayıs 2008; 12:03:49 >

• 207 nin otomatik viteslisini kulanan varmı nasıldır çok sorun çıkarturmı? yadamşöyle sorayım japonlarla başedebilecek kadar iyimidir?
  • Merhaba arkadaslar bende yakın zamanda 207 dızel almayı dusunuyorum.Tek dusuncem sıfırmı ıkıncı elmı almalıyım.Ayrıca konuyla ılgılı olarak bıkac soyleyecegım var.Babama yenı araba alırken bırcok arabayı test etme ımkanımız oldu.Ilk olarak performans ve yol tutus ozellıklerını goz onunde bulundurmustuk.Konu ıcınde 207 gıtmıyor dıyen arkadasa sunu soylemek ıstıyorum kı yaptıgımız test suruslerınde 4 kısı bınık halde 1.4 75 bg dızel test aracını yokus yukarı tamamen durur vaziyette 2ncı vıteste rahatlıkla kaldırdık. Bu dıger (Astra , yenı toyota corolla gibi) aabalarda cok mumkun olmadı hatta astra tamamen rezalettı. dıger bır gozlemımız yıne dolu vazıyetteyken vıraj kontrolde 207 ıle gırdıgımız sokak arası tam kose yol ayrımında araba arka kısmını hıc bırakmadı ve tam olarak anlamadıgım bır sekılde sankı abs devreye gırmıs gıbı kontrollerı elıne alıp rahatlıkla bızı yolda tuttu kı hızlı gırmıstık vıraja ve maalesef babam mılletın pejo (Aslında 407 hdı alcaktık
    )sorunludur laflarına karsılık gıttık yenı honda cıvıc aldık. Tamam cıvıcte kotu degıl ama emın olun o paraya cok eksıgı var ve babam su anda keske 407 alsaydım demıyor degıl yanı. Bende su anda 4 senedır kullandıgım 106 quıkı sattım ve ınanın 4 senedır bana hıcbır sorun cıkartmadı ki yaylı jantlı kullandım aracı keske yollarımız bıraz daha duzgun olsaydıda satmasaydım :( Neyse konu dagılmasın.Benım ılk ızlenımlerım bunlar ve sımdı tekrar test suruslerıne katılıp 1.4 mu 1.6 mı karar verıcem.

Tesekkurler

• quote:

Orjinalden alıntı: uf_sey

Her marka/modelle ilgili sahibini perişan eden sorunlu birkaç araç bulabiliriz. Özellikle de araçların ilk çıktığı dönemde alanların, işçilik sorunları yaşaması ihtimali daha da yüksektir.

Kimseye art niyetli ya da yalancı demiyorum ama şu an sınıfındaki en mantıklı araç. Tek kusuru sert süspansiyonu nedeniyle, bozuk yollarda konforlu olmaması. Ben konforlu araba istiyorum diyene tavsiye etmem; ancak düzgün yolda çok konforlu. Tüm bunlar da sert süspansiyonun sonucu zaten.

9.3lt/100km ortalamayı size her araçla yakalarım. Kullanım stilinizdeki başarısızlığı arabaya yüklemeyin bence. Şu an benim aracım 1300km'de ve benzinli, 1300 km boyunca ortalamam 6.3lt/100km. Güzergah Ankara'da Eryaman-Bilkent, şehiriçi ama şehirlerarası gibi rahat bir yol denilebilir... Yol bilgisayarını hiç sıfırlamadım, inanmayan varsa beni bulsun, baksın...

Bu arada araçla ilgili bir takım eleştrilere açığım ama işçiliği kötü demenize anlam veremedim. Bende Polo da var ki sınıfındaki en iyi işçiliğe sahip araçtır, Polo'ya kıyasla bile işçiliği kötü değil...

kullanım stilindeki başarısızlık demişsin, varsayalım öyle olsun. peki o zaman neden yol bilgisayarını sıfırlayıp 2 gün kullandığım polo 6.6 L/100 'ü göst
    eriyor?? benim güzergah ümitköy - bilkent arası.. ayrıca benim aracı kötülediğim felan yok.. bir konuda topyekün olumsuz eleştiriye veya topyekün yüceltmeye karşıyım. her aracın bazı olumlu ve olumsuz yanları vardır/olabilir. önemli olan benim yukarda belittiğim olumsuzlukların sizin için ne kadar sorun teşkil edeceğidir. sen bu araca sahip değilsin diyen arkadaşın sorununu anlayabilmiş değilim.. ben kötü niyetliymişim.. senin peugeot ajanı olmadığının garantisi ne acaba?[

• 9 litrede çokmuş hakkatennn..o kadar yakmaması lazım o aracın.. benim 107 de 7.0 litre civarı yakıyorr... bu arada vw'nin motor kaç??
  • quote:

Orjinalden alıntı: assemble

okutay rumuzlu arkadaşım,207 hakkında yazdıklarınızın hiç birine katılmıyorum.tamamen art niyet sezinliyorum.siz ya bu arabaya sahip değilsiniz yada dışarıdan karalıyorsunuz.benim daha önce 2001 astra cd aracım vardı,sattım yerine 2005 hdi fellilini modelini aldım
    1-aracın performansı çok güzel;otobanda çok rahat 170-190 km hız yapabildim;ama dışarıdan rüzgar sesini almıyor değil
    2-virajlarda o kadar savurmuyor;aksine daha iyi
    3-benim arabam ful donanımlı,dolayısıyla müzik sistemi çok güzel 6 kabin var,koldan kumandasıda gayet iyi çalışıyor
    4-yakıt tüketimi bir defa perfect,mükemmel,ankara-istanbula bir depoyla gidiş dönüş yapabiliyorum
    5-motor gürültüsüde diğer dzel araçlarla kıyasladığınızda daha sessiz
    6-size katıldığım tek nokta;aracın içindeki plastik vinillerin,torpidonun,tavan ve koltukların malzeme ve işçiliği çok kötü
    şu anda bile satmayı düşünmüyorum.almak isteyenlere tavsiye ederim

Düşüncelerime tercüman olmuşsunuz.

• quote:

Orjinalden alıntı: okutay
    kullanım stilindeki başarısızlık demişsin, varsayalım öyle olsun. peki o zaman neden yol bilgisayarını sıfırlayıp 2 gün kullandığım polo 6.6 L/100 'ü göst
    eriyor?? benim güzergah ümitköy - bilkent arası..

Şimdi öncelikle, bir önceki mesajında "yalan mı söylüyoruz" demişsin... Benim aracım benzinli olmasına rağmen, ilk 1500km'de ortalamam 6.3 lt idi, ctesi günü depoyu doldurduğumda sıfırladım, şu an 6.5lt'de. "Yalancılık" çok ağır bir suçlama, öncelikle kelimelerini daha dikkatli seçersen sevinirim. 30 yaşıma gelmişim, arabanın yaktığı ile ilgili yalan söyleyecek değilim. İstediğin bir gün, Bilkent'te beni bulup, aracın yol bilgisayarından ortalamaya bakabilirsin... Eğer çok iddialıysan, bunu yaptıktan sonra eğer senin söylediğin gibi "yalancı" çıkmazsam; benim seçeceğim bir hayır kurumuna 500 lira bağışlamayı taahhüt edebilirsin...

Üstelik ben söylediğim ortalamaları, benzinli 207 ile yakalıyorum, dizelle de değil. Ve aynı ortalamayı eşime ait 2006 Polo 1.4 Trendline ile de yakalıyorum. Ve hatta babamın 99 model Accent 1.5 GLS'si ile bile yaklaşık aynı ortalamayı tutturuyorum. Üstelik Accent 950, Polo 1000 ve 207 ise yaklaşık 1200 kg... Daha önce dizel Fiesta ile (1150kg ve hemen hemen 207 ile aynı motora sahip bir araç) şehiriçinde 5.0lt ortalama tutturuyordum; üstelik o aracı çok da sakin kullanmıyordum zira sakin kullanınca "gitmiyordu"...

Eğer sakin kullanımda ortalaman 9.3 lt ise bir an önce servise gitmeni öneririm... Hani Kızılay-Çankaya arası ve seri kullanıyorum desen anlarım ama dizel bir araçla Ümitköy-Bilkent arası ortalama 5.0-5.5lt'yi geçmemeli... Hatta yukarıda, aracıyla sürekli sorun yaşayan ve bir daha Peugeot almayacağını söyleyecek kadar aracından soğuyan bir arkadaş bile senin tüketimini abartılı bulmuş...

Ayrıca tekar söylüyorum, 207'nin belki de en iyi yanını, yani yol tutuşunu kötülemişsin... Buna gerçekten hayret ettim zira otomobilin yol tutuşu son derece iyi...

Bu da arabam.com'dan alıntı :

quote:

Dinamik sürüş

Renault Clio gibi rakiplerine göre daha sıkı süspansiyon sistemine sahip 207’yi kullanmak keyifli. Süspansiyon sistemi darbe emiş konusunda mükemmel olmasa da beklentileri karşılayabiliyor. Hassas çalışan direksiyon sistemi yüksek hızlarda sertleşerek güven veriyor. Stabilite sorunu bulunmayan otomobil virajlı yollarda da tedirginlik vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uf_sey -- 26 Mayıs 2008; 17:04:58 >

• Saygın bir otomobil sitesi olan channel4.com'da sınıfının en iyi 2. otomobili seçilmiş. Birinci olan Corsa ile karşılaştırması :

Güvenilirlik ve kalite : 207 3.5 yıldız, Corsa 4.5 yıldız
    Yolda : 207 4 yıldız, Corsa 3.5 yıldız
    Güvenlik ve emniyet : 207 5 yıldız, Corsa 4 yıldız
    İşletme giderleri : 207 4 yıldız, Corsa 5 yıldız
    Konfor : 207 4 yıldız, Corsa 5 yıldız
    2.el değeri : 207 4 yıldız, Corsa 4 yıldız

Ayrıca 207 için :

Assets

Stylish design, excellent handling characteristics, strong diesels, EuroNCAP results.

Yani "mükemmel yol tutuş özellikleri"...

ÖNEMLİ NOT : Bu test bir kanıt değildir, eleştirilecek yönler bulunabilir. Ben de buldum (örneğin Opel gibi son yılların en sorunlu aracına güvenilirlik ve kalitede 4.5 yıldız vermesi ama 207'ye olası elektrik sorunları nedeniyle 3.5 yıldız vermesi gibi), ama yine de fikir vermektedir. (Bence bu sınıfta Corsa ancak 3. veya 4. olabilir... 3. seçilen Yaris de 1. veya 2. olabilir... Clio III'ü de Corsa'ya tercih ederim... 207 için objektif olamayacağım için sıralamada yer belirtmiyorum...)

Linkler :
    http://www.channel4.com/4car/rt/peugeot/207/573/2
    http://www.channel4.com/4car/rt/renault/clio/313/2
    http://www.channel4.com/4car/rt/vauxhall/corsa/843/2
    http://www.channel4.com/4car/rt/toyota/yaris/418/2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uf_sey -- 27 Mayıs 2008; 11:50:33 >

• bilmiorum ben ne kadar objektifim alana kadar aracımı baya bi gezindim. aklımda corsa almak hep vardı ve karşılaştırınca benim isteklerimi tamamen karşılayan corsa oldu. cam tavan 3 kapı 16 jant spor süspansiyon 90hplik 1.3 cdti motor sayesinde düşük tüketim 6 vites.) kalite olarak corsa kabin içinde sınıfının en iyisi bunu gezip görebilirsiniz. ancak 1 haftadır sıkıntım var kapılar çok büyük olduğu için en ufak hasarda değişmesi gerekiyor düzeltmeye gelmiyor. 3 kapıda az olduğu için yedek parçasıda az sonunda bir tane kapı buldular. dikensiz gül olmazmıiş
  • Her görüşe saygım var, görüşlerimiz farklı olabilir. Mesela ben de 207-Corsa-Clio III arasında gittim geldim. Sonra seçeneklerimi 207 ve Clio III'e indirdim; Corsa'yı beğenmedim, ama siz de Corsa'yı beğenmişsiniz... Zevkler ve renkler tartışılmaz, güle güle kullanın...

Dikkat ettiyseniz ben de hiç bir mesajımda "kesinlikle 207 alın" gibi bir hitap kullanmadım. Sadece yol tutuşu kesinlikle çok iyi olan bir otomobile yol tutuşu kötü dendiği için ve yakıt tüketimi bilgisini yanlış bulduğum için bu kadar yazdım... Aynı şeyleri Corsa için söylemiş olsalar, ona da itiraz ederim...

Şahsen Yaris ve Polo almak isterdim, ancak Yaris zevkime hitap etmediği, Polo da eski kasa olduğu için almadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uf_sey -- 27 Mayıs 2008; 12:03:02 >
  •  PEUGEOT 207 Almayı Düşünenler İçin Yorumlarım

PEUGEOT 207 Almayı Düşünenler İçin Yorumlarım

beyler dün kırmızı ışıkta durdum bayan arkadan çarptı. sizce hasar nedir?satarken ne kadar zarar ederim acaba???
  • bn astra hb 1.6 benzınlı ıle 100kmde 8.6 lıtre benzın harcıyorum
    1.4 dızel motor nası daha fazla yakar cok sasırdım gercekten

edıt: bu arada arabam otomatık onu da unutmamak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0107AE845 -- 1 Haziran 2008; 18:42:06 >
  • okutay, geçmiş olsun. Kötü yerden vurmuşlar, masrafı bilmyorum ama satarken bi 500 lira falan aşağıdan gider. Gerçi 2.el piyasasında herkes tuttuğunu öper, çok da sorun olmaz.

Bu arada son 500 km'deki ortalamam 6.2 lt'ye düşmüş durumda...
  • sol arka teker bağlantılarında sorun yoksa 1000 lira civarında tutar büyük ihtimal çamurluğun değşir tampon tamir görür
  • Merhaba, 2008 model 207 sahibiyim yazılanları okuduktan sonra bende birkaç şey yazmak istedim. Araç bence gerek dış, gerekse iç dizayn açısından corsa ve poloyla kıyaslanamıyacak kadar güzel, kesinlikle sade ve sıradan durmuyo, insanda sportif bir his uyandırıyo. Şu ana kadar eleştirebileceğim iki unsur buldum 1-)Benim aracım 90 beygirlik benzinli model ve gerçekten çok fazla yakıt tüketiyo, sık sık benzin istasyonlarını ziyaret etmek zorunda kalıyorum. 2-)Tipik bi peugeot sorunu olan amortisör vurması 207 dede halan devam etmekte, azcık bi kasise yada çukura girseniz sanki yarım metre derinliğindeki bi çukura düşmüş gibi oluyorsunuz.
    Bunların dışında beni rahatsız eden bi duruma kesinlikle raslamadım umarım böylede devam eder :)
  • 6 aydır 207 1.4 HDI kullanıyorum(6.000 KM de) . Şu konuları vurgulamak istedim

- 1.4 HDI makina 100 km de 9.3 lt yakamaz. ''YAKAMAZ'' diyorum.İstersen makinayı patlatana kadar bas!!!!!Bu bir gösterge hatası ya da ilk kalkışta çekilmiş ''AMAÇLI'' bir fotoğraf ya da araç HDI değil.!!!!!
    Haaa ... sen ne yakıyorsun dersen 100 km tüketimi 5-6 Lt arasında değişiyor ......Şehirlerarası yolda 100/120/130 kullandım ...5 lt civarında....Şehir içinde de asla 6.0 lt üzerine çıkmadı !!!!Maalesef şehirlerarası yolda 90 km sabit hıza ''yapışmak'' konusunda yeteneksizim...zaten 207 HDI 1.4.. uygun yolu bulunca çok rahat 120-130 km lere çıkıyor..Şehir içinde yapışkan kullanım ve dur-kalk lardan sıkılınca da 90 a yapışmak olmuyor.(3 kere uzun yol yaptım ..3 kere ceza yedim ...sürat cezası !!!!!)
    - Aracın.
    İç Düzeni
    Malzeme Kalitesi
    Müzik Sistemi
    Kliması
    Sürüş özellikleri

bence ''sorunsuz ve tatmin edici''. Tek rahatsız edici noktası ...çok sert süspansiyon yapısı ..çukura girdiğinizde sanki hiç amortisör yokmuş duygusuna kapılıyorum.

Bu arada bu ilk dizel aracım ...ama ilk arabam değil ..daha önce 10 yıl Toyota Carina kullandım.''0'' almıştım ..2000 makina ..135 hp ....otomatik vites....Yukardaki değerlemelerim Toyota/Carina kullandıktan sonradır...Kısaca ..''manda kasa ve kemikli'' bir Toyota modelinden sonra ..hiçbir zaman 207 için ''uydurma ve dandik'' duygusuna kapılmadım.

ÇOK MEMNUNUM....ALAN PİŞMAN OLMAZ....HAYIRLI SÜRÜŞLER!!!!!

• quote:

- 1.4 HDI makina 100 km de 9.3 lt yakamaz. ''YAKAMAZ'' diyorum.İstersen makinayı patlatana kadar bas!!!!!Bu bir gösterge hatası ya da ilk kalkışta çekilmiş ''AMAÇLI'' bir fotoğraf ya da araç HDI değil.!!!!!

Benim bildiğim dizel 207'lerde, iç-dış hava sirkülasyon düğmesi, yukarıdaki fotoğraftaki gibi sürgülü değil, düğmeli. Benzinlilerde sürgülü oluyor... Yanlış mıyım? Sizdeki sürgülü mü yoksa düğmeli mi?
  • quote:

Benim bildiğim dizel 207'lerde, iç-dış hava sirkülasyon düğmesi, yukarıdaki fotoğraftaki gibi sürgülü değil, düğmeli. Benzinlilerde sürgülü oluyor... Yanlış mıyım? Sizdeki sürgülü mü yoksa düğmeli mi?

yukardaki konsolun fotografı. benim aracıma ait değil. konsolun şıklığı konusunda tartışırken elimde foto olmadığından online satış yapan bir siteden buldum.. bu arada benimki düğmeli..saygılarr
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.