Şimdi Ara

Peugeot 206 ve 306 direksiyon kumanda aparatı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
4
Favori
22.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İyi günler, artık istediğiniz aparatı yapabilirim. cherno359@hotmail.com adresime yazarsanız size gerekli bilgileri oradan verebilirim.Selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kolega35

İyi günler, artık istediğiniz aparatı yapabilirim. cherno359@hotmail.com adresime yazarsanız size gerekli bilgileri oradan verebilirim.Selamlar.

mail atıyorum..
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Peugeot 206 aracımı aldığımda orjinal teyp yerine farklı bir teyp vardı ve direksiyondan kumandası çalışmıyordu, konsolu çıkarttığımda sanki orjinal soketler kesilip yerine faklı soket bantlanmış gibi duruyor yani kabloların ucundaki soket direk teybe takılmış, bu haldeyken orjinal soketler olmadan aparatla kumandayı çalıştırabilirmiyiz ?
  • Kerim bey, şu an araca bağlı olan cihazın markası ve modeli nedir? Ancak şunu belirteyim kabloların kesilip yerine farklı bir şeylerin bağlanmış olması aracın ISO soket karşılığının yeni cihazın kablolarında bağlanmamsı sebebiyle yapılmış olması ihtimali oldukça yüksektir. Vereceğiniz cevaba göre size yardımcı olayım.Cevabınızı cherno359@hotmail.com adresime yazınız. Selamlar.
  • Selamlar Kolega....2003 Model Peugeot 307 için pioneer ara aparat (hala) yapıyormusun...yapıyorsan fiyat nedir arkadaşım..Birde montaj klavuzu falan gönderiyormusun yanında..Teşekkürler..
  • İyi günler, aparat 40 TL dir. cherno359@hotmail.com adresime yazarsanız montaj kılavuzunu gönderirim,incelersiniz. Selamlar.
  • Mail attım arkadaşım...
  • Merhaba Kolega Arkadaşım,

benim aracim peugeot 307 2003 model, kasetcalarli 5'li cd changer var.
    Aracin kumanda kolu ve yol bilgisayarinin calismasi icin onerecegin guzel bir teyp var mi?
    kumanda kolunu sana gonderecegim.
  • İyi günler, kumanda kolunu bana gönderirseniz aparatı bağlarım,sorun değil. Size şu modelleri öneririm:
    Pioneer DEH-X1650UB , Sony DSX-A30 , Kenwood KDC-3157
    Ancak şunu belirtmek istiyorum; aracın bilgi ekranında radyo ile ilgili herhangibir şey göremezsiniz. çünkü cihazların ekran çıkış uçları yoktur. Cevabınızı cherno359@hotmail.com adresime yazabilirsiniz. Selamlar.
  • sony dsx-a40'da guzel bir indirim buldum.
    bu modelde de uyumlu aparat yapar misiniz
  • Evet, arkadaşım. DSX-A440 için de aparatı yaparım. Selamlar.
  • slm benim arabam 2004 model Peugeot 206 üzerinde şuan deh 3150 ub pıoneer usb cd çalarım var bunun için direksiyondan kumanda devresi kaç paraya olur şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: adem_ozk

slm benim arabam 2004 model Peugeot 206 üzerinde şuan deh 3150 ub pıoneer usb cd çalarım var bunun için direksiyondan kumanda devresi kaç paraya olur şimdiden teşekkürler

İyi günler, aparat 45 TL dir. cherno359@hotmail.com adresime yazarsanız size PDF formatlı montaj kılavuzunu gönderirim,incelersiniz. Aracınızın kumanda kolu RB1 tipi mi yoksa RB3 tipi mi? Selamlar.
  • 206 ve 306 için denmiş ama gene de şansımı denemek istedim. benim aracım 2006 model makyajlı kasa 307 ve elimde pioneer avh 8450 double var. aracın saati teypten ayarlanıyor. bunun için de modülünüz var mı?

yardımcı olması açısından;

double bu..
     Peugeot 206 ve 306 direksiyon kumanda aparatı

teyp de bu diye hatırlıyorum. internetten aldım resmi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barishrocker -- 1 Ekim 2014; 19:14:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barishrocker

206 ve 306 için denmiş ama gene de şansımı denemek istedim. benim aracım 2006 model makyajlı kasa 307 ve elimde pioneer avh 8450 double var. aracın saati teypten ayarlanıyor. bunun için de modülünüz var mı?

yardımcı olması açısından;

double bu..

teyp de bu diye hatırlıyorum. internetten aldım resmi..

İyi akşamlar, 307 lerin kumanda kolunu da Pioneer cihazı kontrol eder hale getiriyorum. Ancak şunu belirteyim; yaptığım aparat ile sadece kumanda kolunuz çalışır hale gelecektir, saat vs özellikler şu an olduğu gibi kullanılamz olacaktır. cherno359@hotmail.com adresime yazarsanız size PDF formatlı montaj kılavuzunu gönderirim.Aparatın kumanda koluna bağlanması için kumanda kolunuzun içi açılıyor ve önce burada direksiyonun boardına giren orijinal soket koldan ayrılıyor ve benim aparatın kabloları kumanda koluna bağlanıyor. Kılavuzda bununla ilgili detaylı bilgi var,incelersiniz. İsterseniz size sadece aparatı gönderirim,siz bulunduğunuz yerde aparatın kumanda koluna bağlantısını yapar veya yaptırırsınız. Veya kolu bana gönderirsiniz ,ben hiç bir ücret almadan bağlantıyı yapar ve size geri gönderirim. Selamlar.
  • Benim için önemli olan saat ayarıydı.double ile direksiyon kumamdasına çok ihtiyaç olmuyor. Şu anda hem double hem de teyp bağlı. Bu şekilde devam edeceğim o zaman. Konuyu görünce umutlanmıştım. Bilgi için teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Benim için önemli olan saat ayarıydı.double ile direksiyon kumamdasına çok ihtiyaç olmuyor. Şu anda hem double hem de teyp bağlı. Bu şekilde devam edeceğim o zaman. Konuyu görünce umutlanmıştım. Bilgi için teşekkürler..

double nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onselder

quote:

Benim için önemli olan saat ayarıydı.double ile direksiyon kumamdasına çok ihtiyaç olmuyor. Şu anda hem double hem de teyp bağlı. Bu şekilde devam edeceğim o zaman. Konuyu görünce umutlanmıştım. Bilgi için teşekkürler..

double nedir acaba?

Yani ekranlı teyp.. Pioneer double için sormuştum. Kayseride birinde bulduk modülü sonradan. Kullandık çalıştı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu sahibi arkadaş hala bu işle uğraşıyor mu acaba, P406 iç,n bir çözüm var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.