Şimdi Ara

Peugeot 206 devir kesme problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaşlar.Aracım Peugeot 206 otomatik 2008 model.Araç sogukken problem yok canavar gibi kaçıyor, akıyor,6500 devire bastım birinci viteste(hiç alışkanlığım değildir yüksek devir,araba arızalanınca bu zevki görmüş oldum test ederken),
    Fakat ısındıkça araba devir kesiciye giriyor sanırım,usta öyle dedi.Başta 4500 devri geçmiyor.Daha ısındıkça 3000e düşüyor.Daha da ısındıkça 2000e bile çıkamıyor.Yolda yavaş yavaş gidebiliyorum ancak.İstop etmiyor fakat gaza basınca sallıyor motoru ve devir yükselemiyor.Problem ne olabilir?
    Oksijen sensörü dediler değiştik.Hararet sensörü dediler değiştik.Ateşleme arızası var dediler bujileri de bobini de değiştik.Sorun ne acaba?Kafayı yemek üzereyim lütfen bir yardım tecrübeli arkadaşlardan.Teşekkürler şimdiden

• Koca forumda bir cevap verebilecek kimse yok mu?
  • Sorun halloldu.Krank sensörü(volan sensörü de deniliyor) Değiştirin düzelir.Sensör 60 lira civarı.Sök tak 5 dakika.En fazla toplam 80 verin.Başka bişeyden derlerse sakın elletmeyin.Ucuz tuttuğu için şerefs.z ustalar yapmak istemiyor.Benim komple heryerini sökeceklerdi arabanın.Aman dikkat.Ahlaklı usta yok denecek kadar az.Bana toplam 750 liraya geldi.Bitmiş memleket.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.