Şimdi Ara

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı**** (512. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
34
Favori
694.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 510511512513514
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ** Benzin grubunda yarından geçerli olmak üzere pompa satış fiyatlarında 11 kuruş indirim olacak....
  • haklısın sedat abi
    hadi kendimi anlıyorum hala kullanıyorum aracı ama sendeki gerçekten tutku sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorky_13

haklısın sedat abi
    hadi kendimi anlıyorum hala kullanıyorum aracı ama sendeki gerçekten tutku sanırım

2005 Peugeot 206 1.4 HDİ X-Design ( Beyaz)
    2010 Peugeot 206 + Plus 1.4 HDİ Comfort ( Gümüş Gri )
    2012 Peugeot 206 + Plus 1.4 HDİ Urban Move ( Beyaz )
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURGUTREİS06

quote:

haklısın sedat abi

2005 Peugeot 206 1.4 HDİ X-Design ( Beyaz)
    2010 Peugeot 206 + Plus 1.4 HDİ Comfort ( Gümüş Gri )
    2012 Peugeot 206 + Plus 1.4 HDİ Urban Move ( Beyaz )

• arkadaşlar merhabalar 4 gün önce 206 1.4 feline 68000 km de bir araç aldım çok güzel tüpsüz ama olsun onu taktıracağım :) gelelim soruma şu yol bilgisayarı olayı benim araçta avgo smart ekran var araçla birlikte çalışmakta örneğin el freni uyarısı kapı açık uyarısı sensörlerin uyarıları ekranda gözükmekte amma velakin yakıt tüketimi falan gözükmemekte sizce bu yazılımla halledilebilirmi ? bilgisi olan varmıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilstoy5454

arkadaşlar merhabalar 4 gün önce 206 1.4 feline 68000 km de bir araç aldım çok güzel tüpsüz ama olsun onu taktıracağım :) gelelim soruma şu yol bilgisayarı olayı benim araçta avgo smart ekran var araçla birlikte çalışmakta örneğin el freni uyarısı kapı açık uyarısı sensörlerin uyarıları ekranda gözükmekte amma velakin yakıt tüketimi falan gözükmemekte sizce bu yazılımla halledilebilirmi ? bilgisi olan varmıdır

aracınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.
    silecek kolunun ucundaki tuşa basılıyor mu?
  • bugün aracımın periyodik bakımı özel serviste 200 tl'ye yaptırdım.
    -castrol 10/40 4 lt yağ
    -orijinal yağ-hava-polen filtresi
    -cam suyu
    -stop lambası ampulü
  • quote:

quote:

arkadaşlar merhabalar 4 gün önce 206 1.4 feline 68000 km de bir araç aldım çok güzel tüpsüz ama olsun onu taktıracağım :) gelelim soruma şu yol bilgisayarı olayı benim araçta avgo smart ekran var araçla birlikte çalışmakta örneğin el freni uyarısı kapı açık uyarısı sensörlerin uyarıları ekranda gözükmekte amma velakin yakıt tüketimi falan gözükmemekte sizce bu yazılımla halledilebilirmi ? bilgisi olan varmıdır

malesef tuş kapalı basılmıyor bir arkadaş forumda yapmıştı galiba com2000 yol bilgisayarına uyumlu kolla halledebilirmiyim acaba

• bende de 2007 feline var.
    farı sürekli otomatikte kullandığım için sinyal kolunun ucundaki farı otomatik yapan tuşla silecek kolunun ucundaki sabit olan tuşu değiştirdim.
    tükenmez kalemin içindeki plastik çubukla yayı kullanarak yapan birisini bi yerde görmüştüm.
    o şekilde de olabilir.
    kolay gelsin
  • quote:

quote:

quote:

malesef tuş kapalı basılmıyor bir arkadaş forumda yapmıştı galiba com2000 yol bilgisayarına uyumlu kolla halledebilirmiyim acaba

Youtube; Peugeot 206 Yol Bilgisayarı-com2000 tuş yapımını izleyebilirsin....

• Ya da ; forum.peugeotturkey.com sitesinden ;
    Peugeot 206 Yol Bilgisayarı - com2000 tuş yapımı ile ilgili detaylı açıklamalar mevcut....
  • gorky_13 G kullanıcısına yanıt
    Fiyat çok iyi...
    Hayırlı olsun Görkem....
  • teşekkür ederim sedat abi
  • Tuşu kırmadan söktüm arkadaşlar fakat benim yol bilgisayarı ekranım double olunca bi hareketlenme olmadı yani yapsamda bu ekranı çıkartmam gerekecek şimdilik hız sabitleyici halledeceğini bakalım bi yazılım falan bulup şu avgo smart o kurcalayacağım yol bilgisayarı durumunu tüp taktırmış olmamla birlikte ertelemiş oldum ☺️ Resimlerde avgo smart .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resimleri atamamışım pardon :)

• Arkadaşlar 206+ da kısa far ampulu ne almalıyım.Kendim takabilirmiyim.Araştırınca kısalar için h7 çıkıyor.Bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

• Benzin fiyatlarında bu geceden itibaren 9 kuruş indirim geliyor...
  • Motorin fiyatlarında bu geceden itibaren 8 kuruş indirim geliyor...
  • Arkadaşlar herkese selam. Zar zorda olsa 18-19.000 lira para biriktirdim. Piyasada baktığımda bu paralara alabileceğim en iyi araç 2005-2006 model civarı peugeot 206 1.4 hdi olarak görünüyor. Nasip olursa ilk arabam olacak. Bu araçlarda kronik sorun var mıdır çok masraf çıkartır mı? Araç bakarken bakmam gerek şeyler nelerdir? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aguler91

Arkadaşlar herkese selam. Zar zorda olsa 18-19.000 lira para biriktirdim. Piyasada baktığımda bu paralara alabileceğim en iyi araç 2005-2006 model civarı peugeot 206 1.4 hdi olarak görünüyor. Nasip olursa ilk arabam olacak. Bu araçlarda kronik sorun var mıdır çok masraf çıkartır mı? Araç bakarken bakmam gerek şeyler nelerdir? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Öncelikle hayırlı olsun.
    3 pejo kullandım ve yıllık bakımları haricinde servise gitmedim.
  • 
Sayfa: önceki 510511512513514
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.