Şimdi Ara

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı**** (204. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
34
Favori
694.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ha xenon takmışsınız ha yüksek wattlı ampul ikisinde de karşı tarafa sorun çıkarırsınız.

Evet arkadaşlar burayı biraz resimlerle şenlendirelim

Park Sensörü boyandıktan sonra

Geri vitesin + ucu

Geri vitesin - ucu

Park Sensörünün görüntüleri

Park sensörü ekranının içeride bulunduğu yer

Orjinal aydınlatma olmadığından dolayı torpidoya sonradan yaptırdığım led uygulaması.Sonra torpidoya switchte taktırdım orjinal gibi oldu

Arkadaşlar buda aracımıza taktığım ip neonun görüntüsü.Umarım hoşunuza gitmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HRMNKY -- 24 Ocak 2011; 16:53:42 >

• Yani karşı tarafa rahatsızlık vermeden yolumuzu daha iyi aydınlatmanın bir yolu yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEUC

Yani karşı tarafa rahatsızlık vermeden yolumuzu daha iyi aydınlatmanın bir yolu yok mu ?

Dediğim gibi farınıza mercek uygulaması yaptırırsanız hem xenon takmış olur hem de karşı tarafın gözünü kör etmemiş olursunuz.
  • Muratcığım park sensörlerin çok estetik olmuş güzel günlerde kullan direklere vurmadan :))
    Ekran biraz abartı gibi dimi ? sadece ses olan yada küçük bir lcd ekran olanlar aynanın üzerinde daha şık durur diye düşünüyorum.

Bu ekran gibi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY

@SEUC

Ha xenon takmışsınız ha yüksek wattlı ampul ikisinde de karşı tarafa sorun çıkarırsınız.

Evet arkadaşlar burayı biraz resimlerle şenlendirelim

Park Sensörü boyandıktan sonra

Geri vitesin + ucu

Geri vitesin - ucu

Park Sensörünün görüntüleri

Park sensörü ekranının içeride bulunduğu yer

Orjinal aydınlatma olmadığından dolayı torpidoya sonradan yaptırdığım led uygulaması.Sonra torpidoya switchte taktırdım orjinal gibi oldu

Arkadaşlar buda aracımıza taktığım ip neonun görüntüsü.Umarım hoşunuza gitmiştir.

Gerçekden hepsi çok güzel olmuş... Güle güle kullan...

• Hayırlı olsun Murat sensörler
  • @Memotech

Abi senin sensör ekranı sadece mesafeyi gösteriyor hangi taraftan yaklaştığını göstermiyor.Benim ekranda hangi tarafa yanaştıysan ekranın o kısmı mesafeyi gösteriyor.Çok kaba değil ekran oldukça hoş bir görüntüsü var.
  • Valla benim değil o sensör ekranı :)

Araç üzerinde görmek lazım :)) Bu arada istersen sana bi tane 3 satırlı ekran bulalım :) Kime güzellik yapayım dedinde yine tek satır kaldı ekranın. Allah razı olsun kardeşimden en son bana bir güzellik yapmıştı. ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MemoTech

Valla benim değil o sensör ekranı :)

Araç üzerinde görmek lazım :)) Bu arada istersen sana bi tane 3 satırlı ekran bulalım :) Kime güzellik yapayım dedinde yine tek satır kaldı ekranın. Allah razı olsun kardeşimden en son bana bir güzellik yapmıştı. ;)

İnşallah kendime bi ekran alacağım ama ne zaman bilmiyorum
  • Murat, yeni sensörlerin hayırlı olsun.Güle güle kullan.
    Herkese güzellik yapacağım diye yine tek satırlı ekrana kalmışsın.
  • Muratın kaderi bu herkese buldu kendıne bulamadı 3 satır
  • Ekran alırız elbet bir gün ya önce arkadaşlarım bu nimetten yararlansın ben elbet alırım bir gün

Edit:Özgür abi sen yine ekran mı aldın akşam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HRMNKY -- 25 Ocak 2011; 1:45:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY

Ekran alırız elbet bir gün ya önce arkadaşlarım bu nimetten yararlansın ben elbet alırım bir gün

Edit:Özgür abi sen yine ekran mı aldın akşam.

Ekran mı? Ne alaka :)
    Dün bütün gün memurlar net yaptım :)
  • Ekran dedikte aklıma geldi ben bugün bir özel servise gittim Radyo RDS ve Sıcaklık Derece göstergesini aktif ettirdim. :)) Çok güzel oldu valla artık radyo isimlerini 3 satır ekranda görmek mümkün oldu. Demek ki kapının içinden doğru kabloları kesip oradan aynaya taşıyabilmişim :)) İlk ölçtüğü sıcaklık 5°C Derece daha sonra dışarıda 3°C Derecede yanıp yanıp sönmeye başladı.
  • Hayırlı olsun abi dedim di mi servise gitmen gerek diye Sıcaklık göstergesini nereden aktif etti abi onu gördün mü?
  • Bende tahmin ediyordum fakat daha önceki gittiğim yerde ekranda sıcaklık gösterilir seçili demişti. Bende zaten ekranda --° işaretini gördüğüm için ve ilgili kablolarda yaptığım ölçümlerde birinde direnç diğerinde ise düşük voltaj ölçtüğüm için herşeyi normal düşünmüştüm.

Akıllı ekran mıydı çok fonksiyonlu ekran mıydı neydi öyle bir yerden dış ortam sıcaklığı gösteriliri aktif olarak seçti kontağı kapattı açtı ekrana geldi.

RDS te ise RB3 yada RT3 radyo özelliklerine girdi bölge seçeneklerinden ASYA yı seçti bir kaç tuşa bastı klavyeden ekran gitti geldi kontağı kapattı açtı tüm radyo ayarları silindi yeni kanalları arayınca ekranda radyo isimleri yazmaya başladı.

Bu işlemlerin yapılmasını istediğimi söyleyince sanki uzaylı görmüş gibi bakmadı ustam yüzüme diğer yerlerde yüzüme uzaylı görmüş gibi bakıyorlardı. Gerçekten sadece hemen yapalım dedi ve hemen yaptı sağolsun.

• hadi hayırlı olsun
  • Sağol Özgürcüm teşekkür ederim. Küçük şeylerle mutlu olmayı başarmamı sağladı bu 206 :D

Bugün birde torpido aydınlatması için switch ( 6339.18 ) aldım lambası yokmuş sipariş ettim parasını verdim bakalım bir arada onu gider alırım. Takalım bakalım nasıl olacak aydınlatması. Ben kendi aydınlatma lambasının içini LED ile değiştirerek takmayı düşünüyorum.
  • Abi kendi yerine led taksan da pek faydasını görmezsin.Ben resimlerde de gördüğün üzere direk şerit led taktım.Torpidonun içi arabanın içini aydınlatıyor resmen
  • Gördüm kardeş senin yaptığını :)) Ben onu yapacak olsam farları bile sökerim :)) Hiç yoktu bu güne kadar, ben bi takayımda bakalım ne olacak. Toplam 13 TL den kaçmış Peugeot onlara maliyeti belki toplam 3 TL bile değildir. :)))

Sen elektriğini nerden aldın? Ben kültablasının aydınlatma lambasının oradan almayı düşünüyorum. Parklar yandıktan sonra yanacak yani.
  • 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.