Şimdi Ara

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı**** (128. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
34
Favori
695.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tabiki formda devamlı bulunacağım burada öğreneceğim çok şey var
  • uruk 33 ismini bilmiyorum ama benim araba 2002 sonu 2003 olarak geçiyor markası 206 hdi x line yol bilgisayarı işlemi uyarmı bilmiyorum oluyorsa parçaları ne kadar bilgi verebilirmisin?
  • bu arada hayırlı olsun diyen arkadaşlara tşkkrler hepimize kazasız belasız cezasız sürüşler inşallah...
  • @Ölümsüztürk

Aracınız öncelikle hayırlı olsun.Sizin aldığınız araç makyajsız versiyon olduğundan dolayı yol bilgisayarı maalesef sizin araca uymaz.

Bu arada benden bir arkadaş tavsiyesi mesajlarınızı ardarda yazmak yerine tek bir mesaj olarak yazarsanız çok daha güzel olur.Yoksa site yönetimi tarafından uyarı alabilirsiniz.

Görkem şu anda ödenmemiş 4 cezam var.Toplam 500 lira falan ediyor şu anki cezalar 3 aydır yemiyordum nazar değdi
  • tüh ya geçemedim senı
    benım cezalar cok masumane ama.
    ilkini 3 sene önce 100le radara girdim 222 tl. 150yle falan gırsem hıc canım yanmıcak da neyse..
    ıkıncısını de bızım bu eskısehırın sınyalızasyonunu yapan "mallar" yesılın fasılasını ıptal etmısler. dırekt kırmızı yanıyo. bı de 6 sanıye falan yesıl yanabılıyo ancak. trafık ısıklarının oraya sotelenmıs bır ekıp, ılerıdekı ekıbe telsızle bıldırıyor. emnıyet kemerınden derken kırmızı ısıktan oldugunu soyluyorlar. yazıklar olsun boyle zıhnıyete
  • adım özgür.yukarda yazmıştım ama görmedin sanırım..neyse, ekran bulman zor gözüküyor.çünkü 206 ekranı zor bulunuyor.307 ekranı zibil gibi ama solma problemi var..206 ekranı bul sen..
    aracının resmi varsa eklersen olup olmayacagına bakabiliriz..özellikle kokpit kısmı ben pek emin olamadım olup olmyacagı konusunda
  • Bugün araca iç dış yıkama yaptırırken yıkamacıya bir eleman geldi ürün pazarlıyormuş.Neyse yıkamacı arkadaşıma numunelik bir şişe motor temizleyici verdi ve bunu bizim araçta denedik.Leş gibi olan motor ilk günkü gibi çıktı ortaya.Bunlar da fotoğrafları.Buyrun bakın

• Maşallah cillop olmuş murat..bende yaptırayım kısa zamanda..gitmeden
  • neyse bize yol bilgisayarı nasip değilmiş hevesimiz boşa çıktı ama ne diyelim artıkkk
  • murat neymiş bu motor temizleyici? nasıl uygulanıyor bi anlatsana.
    motor yıkatma taraftarı değilim. sonradan bir sürü arıza çıkartıcak çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: uruk33

GÖRKEM NE CEZASI YEDİN? IŞIK MI :)

MURAT ZATEN AYDA BİR GARANTİ YİYOR :p

EASTWOOD1981
    PARK SENSÖRÜNÜ SEN Mİ TAKTIN,TAKTIRDIN MI?

merhaba ,,, aracta park sensoru aldıgımda vardı ,,, yanı benden oncekı sahıbı taktırmıs ,, on konsolda ve klıme ızgaralarında da cok guzel bı kaplama var bunuda oncekı sahıbı taktırmıs gıttıgıdıyorda 200 lıra gıbı bı fıyatı var ,,,

benım araca aldıklarımı asagıya yazıyorum

spoyler 120 tl
    arka stoplar fk marka ledli stop 300 tl
    egsoz ucu 40 tl
    on farlar xenon 260 tl
    kapı kromları 40 tl
    krom depo kapagı 20 tl
    14 '' ms jantlar 600 tl
    arabanın teybı pıoneer 5150ub ,, onden usb lı ve aux gırıslı 6 kanal ses cıkıslı ve rca cıkısları 4 volt ,, on kapılara 17 cm pıoneer tsa 172 c mıd bass takımı ,, arka kapılara 13 cm hert esk130 mıd bas takımı ,, bagajda 6 kanal xetec anfi ,, jbl 30 cm 1000 watt kabınlı subwoofer ,,,en ıyı kablolar ve sıgortalarla falan bu tesısatta toplamda bana 1500 tl ye mal oldu ,,,

arabanın onune angel far alıcam
    plakanın uzerınede krom bagaj cıtası alıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: gorky_13

murat neymiş bu motor temizleyici? nasıl uygulanıyor bi anlatsana.
    motor yıkatma taraftarı değilim. sonradan bir sürü arıza çıkartıcak çünkü

Sprey gibi birşeyi motorun her tarafına ilk önce sıktık Görkem.Yağ sökücü gibi bir özelliği var.Bu işlemi bitirdikten sonra da 5 dakika kadar su tuttuk aracın motoruna.

Motorda ne gibi arızalar çıkabilir söyleyebilir misin?
  • bendeki bir çok soket korumasız. kablolar falan açıkta duruyor. sendeki gibi motorun üzerini kapatan hiçbir parça yok. araç da aşırı düzeyde elektronik olduğu için kesinlikle yıkatmayı düşünmüyorum. bi ara fotoğrafını çekeyim de herşey açıkta benim kaputun altında
  • benimde muratın gibi..?
  • özgür abi sizinkiler dizel. sistem karışık biraz. benim motor gayet basit olduğu için birsürü boşluk var ve üst kapak diye birşey yok. motor bloğundan şanzımana kadar herşey açık, net bi şekilde görülebiliyor.
  • özgür bende salih m.oldum ..daha sonra yazdığın mesajı okumamışım..resimleri çekerim ama buraya nasıl koyacağım bu konu hakkında hiç bilgim yok..yardımcı olursanız ekliyim resimleri....şimdiden tşkkrler..
  • bende memnun oldum salih..

resmi bir upload sitesine yükle..ordaki direk linki kopyala

forumumuzdaki msj panosunda yukarıdaki seceneklerden image tuşuna bas,araya o kopyaladıgın linki yapıştır.tamam de,gönder msjı..yani

[simage]kopyaladıgın link[/simage]
  • quote:

özgür abi sizinkiler dizel. sistem karışık biraz. benim motor gayet basit olduğu için birsürü boşluk var ve üst kapak diye birşey yok. motor bloğundan şanzımana kadar herşey açık, net bi şekilde görülebiliyor.

evet senin motor dandikdi pardon .. şu ucuz motorlardan

bu arada aracıma 19 nakit verdiler,muallakda kaldım..fikri olan

• quote:

bendeki bir çok soket korumasız. kablolar falan açıkta duruyor. sendeki gibi motorun üzerini kapatan hiçbir parça yok. araç da aşırı düzeyde elektronik olduğu için kesinlikle yıkatmayı düşünmüyorum. bi ara fotoğrafını çekeyim de herşey açıkta benim kaputun altında

Benzinli aracın mı var derdin var kardeşim
  • kısa mesafe kullanmasam içime dert olurdu da her sabah 6 km için dizel almak mantıklı gelmemişti ilk başta.
    ama benim motorun sesi yeter. hdi yalan
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.