Şimdi Ara

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı****

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
34
Favori
694.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 2005 model x-line 206hdi ye olmayan yol bilgisayarını parça ekleyip yükleterek başarılı bir şekilde çalıştırdım yapmak isteyen olursa yardımcı olurum işte resimler

yardımlarından dolayı individual arkadaşıma çok teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordMayros -- 5 Nisan 2011; 13:56:36 >

• ort. tüketimi, ne kadar çalıştığını falan göstermiyor galiba ?
  • murat
    hayırlı olsun

bu arada sağ ön kapın açık
    dikkat et
  • quote:

Orjinalden alıntı: ==>burak7777<==

ort. tüketimi, ne kadar çalıştığını falan göstermiyor galiba ?

gösteriyor tabiki onu sen koldan degiştiriyorsun ben toplam km ye bakmayı tercih ediom

şuan için 1/100 5.9 litre gösteriyor
  • wings35 pm kutun dolu mesaj alamıyorsun
  • Hayırlı olsun!
  • Hocam hayırlı olsun?Maliyeti ne kadara geldi?Ekran büyüyünce çerçeveyi de değiştirmek zorunda kaldınız mı?Acaba hangi veriler yazıyor.Orjinal teybe ihtiyaç var mı?Bende yaptırmak istiyordum bunu gördüğüm çok ama çok iyi oldu.İnşallah aynı parametreler bizim araçta da vardır
  • anlık tüketim
    ort. tüketim
    ne kadar çalıştığı
    yol bilgisayarı resetlendikten sonra ne kadar gittiği
    menzil ve kapılar
  • hocam benim araç dacia logan araçta yol bilgisayarı yok ama olan versiyonları var bi ara bizim forumdada bu konu hakkında yazılmıştı ama faaliyete geçiren olmadı
    şimdi sizden isteğim ne kadar malettiniz yapılan işlem zormu..
  • bu arada ekran ikini el galiba bazı yerlerde kararma var
    birde ne kadara geldi tüm parçalarla ergin abi içimde yyine yol bilgisayarı tutkusu oluştu
  • arkadaşlar kuanılan tüm parçalar ikinci ek yani çıkma orjinal parça

ben 206 nın orjinal geniş ekranını bulamadıgım için 307 ninkin aldım ekranlar aynı fakat kasalar farklı

benim ekranın kassına koydum 307 ekranını o siyah noktalar ısınınca oluyor ve ekran soluyor buda 3 satır ekranda kronikmiş

bunun ihtiyaç duyulan parça

3 satır 307 yada 206 ekranı

206 ların yol bilgisayarı tuşu olan com2000 far kumanda kolu çıkmacılarda bir sürü

bunların tplam maliyeti 200 lira serviste parametleri yükletiyorsunuz ona ne kadar alıyorlar bilmiyoum ben para vermedim

ekran çerçevesinide çok basit bişi kendin sert mukvvadan bile yaparsın ben eksi ince ekranın çerçevesini kesim genişlettim bulamaıgım için

bence ugraşmaya degiyor

bu arada

burak777 nin yazdıgının hepsini yapıyor ayrıca bütün hatalar ekranda görünüyor

airbag arızası antipullotion fauld hatası immbobilizer hatası yani 307 deki her hatayıda gösteriyor

orjinal teyple felan bu işlemin alakası yok arkaaşlar

zaten bu sistem 206 RC-Roland Garros ve sanırım gti a standart olarak sunuluyor bizimkilerdende maliyetten kaçmışlar sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordMayros -- 28 Kasım 2008; 16:54:28 >

• wings35 sana pm atınca almak istemiyor yazıyr :S:S:S
  • istanbuldaysan parçaları nerden aldın
  • kayserideyim aga ekran burada var yardımcı olurum koluda ankaradan aldım oranında numrasını veririm aynı gün kargolarlar kolu

erçi maslakta bu parçalaran zibil gibi vardır
  • ya bende yapıcaktım servis ekran araca olur dedi ama kol olmaz dedi airbag felan hata verir dedi
  • birde kabloları değiştirmeye gerek yok dimi
  • "206 ların yol bilgisayarı tuşu olan com2000 far kumanda kolu çıkmacılarda bir sürü "
    peki herhangi bir kod parça numarası varmı? yoksa herhangi bir çıkmacıdan herhangi bir com2000 alsak uyarmı?
    benim ekran tamam. sadece com2000 kaldı.
  • ya servis bana partnera uygun com200 yok dedi diğerlerinden takarsak airbag felan hata verirmiş
  • yol blgisayarı tuşu oan her com2000 olur arkadaşlar

bu arada arabanızda yagmur far sensörü varsa birde ön sisler kolu ona göre seçerek alacaksınız

bu arada airbag felan hata verir diye üfürüyorlar arkadaşlar siz serise sadece yükletmeye gidin digerlerini kendiniz halledin

kolu degiştrmekte
    çok basit isterseniz adım adım tarif ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordMayros -- 28 Kasım 2008; 17:27:32 >
  • dah fazla resim yollarsan sevinirim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.