Şimdi Ara

peugeot 206 (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
982
Cevap
10
Favori
372.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

arkadaşlar sattım corsayı en sonunda. 206 arıyorum. multijet ve cdti dan uzak durmakta fayda var... YAŞASIN HDI!!!!!!!!!

hayırlı uğurlu olsun en kısa sürede istediğiniz 206 yı almanız dileği ile kazasız günler
  • quote:

206 İYİ ARABA FAKAT KASA ÇOK HAFİF VİRAJLARDA PROBLEMLİ DİKKAT ETMEK GEREKİYOR

kasanın hafif olduğu doğru size sonuna kadar katılıyorum ama limitler dahilinde kullanılınca bir problem yaşamıyorsun. yada en azından ben yaşamadım. arabanın virajdaki yol tutuşu bana göre başarılı ammmaa
    70 km ile girmen gereken bir viraja 110 - 120 km hız ile girersen büyük kasalı arabalar(mercedes, BMV, ford mondeo v.b.) gibi yol tutuşu beklememen gerekir diye düşünüyorum. sonuçta hatcbach bir araba kullanıyoruz değilmii

kazasız günler diliyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: aposentr

arkadaşlar sattım corsayı en sonunda. 206 arıyorum. multijet ve cdti dan uzak durmakta fayda var... YAŞASIN HDI!!!!!!!!!

valla aynen öyle, artık ibreye bile bakmıyorum (abartmiyim en iyisi )
  • 206 yı iyi bilirim özellikle hdi olanını
    arkadaşın var çok memnun özellikle yakıt tüketimi konusunda
    şehir içi 110.000 tl civarı yakıyor
    performansı da makul ben bi bastım 170 dedi ötesine de gitmedi
    ama bu motor için gayet güzel bi performans
    ayrıca modifiye için de çok uygun
    her türlü modifiye parçası artık ucuzladı 206'nın
    piyasada çoğalınca böyle oldu
    2.elide iyidir...
  • ARKADAŞLAR SELAMLAR

ARABA İLE BANA VERİLEN YAKIT KATKI MADDESİ BİTTİ BENDE SERVİSE GİDİP YENİSİNİ ALDIM 250 LİTRE YAKIT İÇİN KULLANABİLİYORSUNUZ FİYATI 16 YTL YANİ LİTRE BAŞINA 0,064 DÜŞÜYOR. KÖTÜ YAKITIN OLUMSUZ ETKİLERİNİ AZALTIP MOTORU KORUYORMUŞ BEN SERVİSTEN ORJİNALİNİ ALDIM EN AZINDAN ARACA UYGUNDUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM

BU ARADA ARACIN İLK BAKIM ARALIĞI 10.000 KM İDİ TEK OTODAN SÖYLENİLENE GÖRE BU İLK BAKIM ÜCRETSİZMİŞ SADECE 15.000 DE MOTOR YAĞI DEĞİŞECEKMİŞ ÜCRETLİ OLARAK SERVİSE GİRİNCE VERDİĞİM ÜCRETİ SİZİNLE PAYLAŞIRIM

HERKESE KAZASIZ GÜNLER

• Yakın zamanda B segment bir dizel almayı düşünüyordum şehir içi kullanım için. İlk baktığım yer peugeot idi ve 206 öyle bir uyduruk geldi ki gözüme tam anlamı ile hayal kırıklığına uğradım. Oyuncak araba gibi idi adeta. peugeot mu böyle derken baktım ki Corsa. C3. Fiesta ve Getz' de böyle. Şahsi kanaatim. alamadım ama o segmentte tek özenerek yapılmış araba Toyota yeni Yaris...
  • quote:

Yakın zamanda B segment bir dizel almayı düşünüyordum şehir içi kullanım için. İlk baktığım yer peugeot idi ve 206 öyle bir uyduruk geldi ki gözüme tam anlamı ile hayal kırıklığına uğradım. Oyuncak araba gibi idi adeta. peugeot mu böyle derken baktım ki Corsa. C3. Fiesta ve Getz' de böyle. Şahsi kanaatim. alamadım ama o segmentte tek özenerek yapılmış araba Toyota yeni Yaris...

Toyota yeni yaris konusunda size katılıyorum ama fiyatını kıyaslayınca ve bütçe de sınırlı olunca insanlar corsa c3 fiesta ve getz arasında tercih yapıyor . benimde bütçeme 206 uydu ve aldım şu ana kadar verdiğm paranın karşılığını aldığımı düşünüyorum önemli olanda bu bence

• quote:

Orjinalden alıntı: helin06

quote:

Yakın zamanda B segment bir dizel almayı düşünüyordum şehir içi kullanım için. İlk baktığım yer peugeot idi ve 206 öyle bir uyduruk geldi ki gözüme tam anlamı ile hayal kırıklığına uğradım. Oyuncak araba gibi idi adeta. peugeot mu böyle derken baktım ki Corsa. C3. Fiesta ve Getz' de böyle. Şahsi kanaatim. alamadım ama o segmentte tek özenerek yapılmış araba Toyota yeni Yaris...

Toyota yeni yaris konusunda size katılıyorum ama fiyatını kıyaslayınca ve bütçe de sınırlı olunca insanlar corsa c3 fiesta ve getz arasında tercih yapıyor . benimde bütçeme 206 uydu ve aldım şu ana kadar verdiğm paranın karşılığını aldığımı düşünüyorum önemli olanda bu bence

aynen öyle.ayrıca 206 daha karizma duruyor yarisden

• arkadaşlar dvd ye track çeksem arabamda çalabilirmiyim.mp3 çalmıo cd çalarım.normal cd de 20 tane track alsın çok çok..aynı olayı dvdye yapsam çalar mı.nede olsa 4.7 gb.yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: uruk33

arkadaşlar dvd ye track çeksem arabamda çalabilirmiyim**** çalmıo cd çalarım.normal cd de 20 tane track alsın çok çok..aynı olayı dvdye yapsam çalar mı.nede olsa 4.7 gb.yardımcı olursanız sevinirim

aracınızda dvd player varsa çalabilir, ancak cd playera içinde audio şarkılar olan DVD koyarsanız onu çalmaz...
  • dostum cd çalar var işte.dvd çalmaz mı yani?
  • quote:

Orjinalden alıntı: uruk33

dostum cd çalar var işte.dvd çalmaz mı yani?

çalmaz, çünkü dvd ve cd ayrı formatlara sahiptir. her dvd player normal audio cd çalar, ancak cd playerlar dvd çalamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mnt1907 -- 16 Haziran 2006; 0:16:41 >
  • arkadaşlar günaydın

bizim 206 nın yağ göstergelerinden 1 tanesi eksildi acaba servisten hemen yağı tamamlayalımmı yoksa 1 yada 2 ay sonra araç servise girecek problem olmazmı

bu arada araç 8500 km de

selamlar
  • benim 4400 km de yağ seviyem 2 ölçü azalmıştı, zaten evim yakın hemen gittim göral a 14.ytl ye total quartz 7000 yağ aldım (aldırdılar) eklediler, nedenini sorduğumda adamlar fabrikadan arabanın eksik yapla geldiğini söylediler.

bence git sende benim gibi yap, ihmale gelmez motor sonuçta, göral bana total quartz 7000 yağ demişti, sen servisine sor onlarda tamam derlerse hiç servise gitmeden bi benzinlikten bu yağı al kendin ekle 1 dakikanu almaz eklemek...
  • quote:

benim 4400 km de yağ seviyem 2 ölçü azalmıştı, zaten evim yakın hemen gittim göral a 14.ytl ye total quartz 7000 yağ aldım (aldırdılar) eklediler, nedenini sorduğumda adamlar fabrikadan arabanın eksik yapla geldiğini söylediler.

bence git sende benim gibi yap, ihmale gelmez motor sonuçta, göral bana total quartz 7000 yağ demişti, sen servisine sor onlarda tamam derlerse hiç servise gitmeden bi benzinlikten bu yağı al kendin ekle 1 dakikanu almaz eklemek ...

teşekkürler arkadaşım hemen servisi arayacağım

kazasız günler dilerim

• arkadaşlar günaydınlar

206 nın yakıtı konusunda bir ölçüm yaptım sizinle paylaşmak istedim

ankara eryaman şeker shell den aracın deposunu v power dizel ile fulledim. 110 ytl ye doldu. km sayacını sıfırladım ve yola çıktım. İzmire geldikten sonra izmir içinde de biraz kullandık ve dönüş yolunda bilinmeyen bir istasyondan mazot almamak için izmirde bir shell istasyonundan tekrar v power dizel ile doldurdum ve arac 65 ytl lik mazot aldı ve km 730 idi.

yani
    1; araç 65 / 730 = 0.89 ytl yakmış km de
    2; shell vpower, totalin dizelinden daha çok km yapıyor

bu arada hızım 90 - 110 arasında ve klima açık

herkese kazasız günler dilerim

• vay be, bende mi shell e geçsem.
    bana arabayı aldığımda opet yada total dediler bende hep opetten alıyorum,

helin06 gerçekten çok iyi gitmişsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mnt1907 -- 23 Haziran 2006; 15:14:33 >
  • ben de benzini oradan alıyorum v power kurşunsuz 95, diğer istasyonlardan aldığım benzinden biraz daha fazla yol yapıyorum.. oranın benzini ya çok kaliteli yada diğer shell istasyonlarında bir sorun var bu arada istasyonun sahibi falan değilim
    quote:

Orjinalden alıntı: helin06

arkadaşlar günaydınlar

206 nın yakıtı konusunda bir ölçüm yaptım sizinle paylaşmak istedim

ankara eryaman şeker shell den aracın deposunu v power dizel ile fulledim. 110 ytl ye doldu. km sayacını sıfırladım ve yola çıktım. İzmire geldikten sonra izmir içinde de biraz kullandık ve dönüş yolunda bilinmeyen bir istasyondan mazot almamak için izmirde bir shell istasyonundan tekrar v power dizel ile doldurdum ve arac 65 ytl lik mazot aldı ve km 730 idi.

yani
    1; araç 65 / 730 = 0.89 ytl yakmış km de
    2; shell vpower, totalin dizelinden daha çok km yapıyor

bu arada hızım 90 - 110 arasında ve klima açık

herkese kazasız günler dilerim

• benzinliyken shellden alıodum.dizel alınca şimdi opet..ne kadar fark eder ki
  • corsasini satipda 206hdi alacak arkadas eger almadiysan ne olur 206 alma... kullandigim icin biliyorum... 206 40-50 km hizla kaldirima carpip pert olabilen bi araba... sakin sakin sakin.. once guvenlik.. artik pelin arkadasimizi 70 ile girilen viraja BMW mersedes gibi arabalarla bile girsen yol tutus kotu olur dio.. pelincim hic daha once BMW yada Mersedes kullandinmi? yanilmiyosam palio vardi bundan once sende... 206 hic bi viraja 70 le giremez.. hee girer ama virajdan cikamaz

benim 206 varken 50 ile girdigim viraja passatla 110la girdim pelincim.. daha da ornek veriyimmi ???

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.