Şimdi Ara

Peugeot 2008 kampanya-(edit) kampnaya bitmiş (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.438
Cevap
56
Favori
100.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ex1st

Arkadaşlar merhaba. 60.000 bandında dizel otomatik bir araç bakıyordum konuya gireyim dedim. Hiç aklımda yoktu bu araç ve sıfır ancak araç cazip gelmeye başladı. Biraz bilgilendirirseniz sevinirim kullanan veya almayı düşünen arkadaşlar.

classic editionlarda otomatik seçeneği yok yalnız. onun dışında donanım olarak en dolu versiyona yakın seviyede.
  • Arkadaşlar aracı alınca lastik lavalarını kontrol etim oha oldum bazısı 48psi bazısı 45 psi basmışlar olamsı gereken basınç 32 psi yuh aradaki farka bakya. Bende diyorum neden araba zıplıyo yoltutuşta sıkıntı var dedim bi baktım lastik havaları uçuk neyse normale çevirdim şimdi çok iyi oldu konfor olsun yol tutuş olsun v.s..alan arkadaşlar tavsiyem bi havalarını kontrol edin bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ada0679 -- 20 Ağustos 2016; 7:34:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖfKeLiKaLaBaLıK kullanıcısına yanıt
    Konu c.Edition a aitmiş. 2008 le ilgili bir model bilgim olmadığından dikkat etmemişim kusura bakmayın ben genel olarak 2. Ellerine baktım fiyatı 65-70 bin e allure lar mevcut. Acaba gücü mü tatmin etmiyor aracın bu denli düşük meblaların sebebi nedir ?

• Gençler bi sorum olacak. Bu ön camları indirdiğimde yarım santim kadar havada kalıyor.Kolumu koyduğumda rahatsız ettiği için bi kez daha basıp tam indiriyorum. Sizde de durum böyle mi? Bi de tam indirmemek mi gerekiyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ex1st kullanıcısına yanıt
    Bu classic editionların allure den farkları jantlar 17 değil, göstergelerin etrafında mavi led ışık yok ve koltuklar deri değil. Geri kalan herşey aynı hocam. Peugeot cezayir de satamamış mı ne olmuş Türkiye ye 250-300 araçlık bi kampanya yaptı. Fiyatınıda uygun koydu hemen satabilmek için. Araçta yok sattı karaborsa oldu. Şimdi bazı bayilerin elinde tek tük var. Geçen ay 60bin tlden verdikleri arabalara 63 - 64 fiyat çekiyolar olay bu. Herhangi bir sorun yok.

• StByErdeM kullanıcısına yanıt
    Dediklerinize bakıldığı zaman c.edition la allure arasında -eğer 60.000 bandına bulunabilirse- fiyatına değecek kadar bir fark yok. Araca sahipsiniz herhalde araçtan memnunmusunuz ? Şuan 308 ve golf lere bakıyordum ancak bu araçta hoşuma gitti. Performansı vs tatmin edici mi ?

• 0 faiz kampanyasi bayilerin ellerinde kalan modellerde devam etmiyor degil mi

• Ex1st kullanıcısına yanıt
    Hocam bu devirde kimse dizel full arabayı 60 bin tl ye vermiyor. Araç çok dolu. Performansı gayet yeterli. Kronik bir sorunu yok. Motor en iyi dizel motorlardan birisi. İç hacmi,bagaj hacmi yeterli.Ses izalosyonu, ses sistemi zayıf yönleri. Golf kadar performanslı olacağını sanmıyorum ama bununda kötü olduğunu düşünmeyin. Bunlar şahsi fikirlerim. Yerinizde olsam gider bir test sürüşü yapardım.

• Allure donanımda on park sensoru varmı arkadaslar resımlerde var gorunuyor hep

• Şu an 2bin km ye geldi aracim yag filtre degisim muhabbeti nedir yapmali miyim?

• Arkadaşlar,

My Peugeot sayfasına kayıt oldum biraz önce. "Bakım Planı" detaylarına bir bakayım dedim, o da ne?!

Bakım
    25 000 km ya da 29/07/2017 (ilk sınıra ulaşıldı)

Yani 1 sene veya 25.000 km olarak belirtilmiş. Gerçi çok fark etmeyecektir, 1 sene içerisinde 25.000'den fazla yol yapmayacağımı düşünürsek... Yine de 25.000 km oldukça yüksek geldi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cozep kullanıcısına yanıt
    Normalde yok
    park asistanı olursa var önlerde park sensörü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ada0679 -- 20 Ağustos 2016; 16:59:07 >
  • Aracı alalı bugün tam 1 ay oldu.
    2500 km civarı oldu araç.
    İzmir-İstanbul-İzmir arası toplamda 1111 km lik güzergah sonunda,
    klima sürekli açık ,4 kişi ile yol bilgisayarı ortalamayı 5.6 göstermekte.
    Benim yaptığım depoyu doldur-boşalt-tekrar doldur hesabı ile de km de 22 kuruş yakmış
    Hız genelde 100-110 arası. Ara ara müsait yerlerde 130-140 km lere çıkıldı.
    Gemlikten otoyola girip Osmangazi köprüsüne kadar - yaklaşık 70 km sanırım- hız 150-160
    Hız sabitleyici sık sık kullanıldı.

**Ama dikkat etmek lazım.Arabada oyuncak çok olduğundan(sabitleyici,sınırlayıcı,smeg ekran) bazen dikkatiniz dağılabiliyor.**

Klimadan gayet memnun kaldık. Hatta ara ara çok soğuk oldu şikayetleri aldım arkadan.
    Soğutma ile ilgili bir sorun yaşamadık.
    Buradaki mesajları okuyunca lastik havalarına baktırdım bugün.
    Bir sıkıntı yok. Hatta önler düşükmüş. 34-32 ayarladık bıraktık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~YuSuFeLiLi~ -- 20 Ağustos 2016; 20:09:04 >

• İstanbul şehir içi yakıt tüketimi açısından elverişsiz koşullarda kullanımla 26 kuruş/km (6,7 lt/100 km) değerlerini elde ettim.Araç 1500 km ye geldi bile hemencecik.Memnun bir şekilde aracı kullanıyorum, sürüşü keyifli, direksiyon olsun pedallar olsun aracın tepkileri olsun beni memnun ediyor.Tam bir şehir aracı, hiçbir b sınıfına bu arabayı değişmem.

• Paspas alan arkadaşlar nerden ne kadara aldıklarını yazarlarsa sevinirim

• Orjinal peugeot havuzlu paspas göraldan 150 tl.

• ada0679 kullanıcısına yanıt
    Hocam 95tl ye aldım Banaz Eskişehir bayisi. Kalite farkı mı var acaba

• Benim arabada tavan aydınlatma sadece sağ tarafta yanıyor solda yok sizdede durum aynımı yoksa bende sıkıntımı var?

• eyvazali kullanıcısına yanıt
    Her iki tarafta da yanması gerek servisle bir görüşün

• 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.