Şimdi Ara

Peugeot 2008 kampanya-(edit) kampnaya bitmiş (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.438
Cevap
56
Favori
100.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de dr saga :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ada0679 kullanıcısına yanıt
    Bizimki de öyle sağa ancak 5 ten az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSTFHKMT -- 18 Ağustos 2016; 14:08:15 >
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Denedim farları açıp kapatıyo ne gerek varsa anlamadım bütün classic editionlar böyle heralde ...

• Hsnyksr H kullanıcısına yanıt
    Classic editionlar bu şekilde galiba...

• adamlar ne güzel özellik eklemişler. arkadaş ne gerek varsa diyor. sana göre gerek yok ama bana göre mükemmel özellik. reno clioada bile var. karanlık bir otoparktasın. aracını bulamıyorsun. basarsın tuşa yakarsın farını. gidersin rahatça aracının yanına.
  • ada0679 kullanıcısına yanıt
    Araç da far sensörü var ise, kumanda da tuş gereksiz.

• Klima genellikle yetersiz denmiş. Aslı var mı ? Klima şikayeti olan?
  • exponent kullanıcısına yanıt
    Zaten kapılar açılınca da farlar otomatik yanıyor aracını bulamıyosan far tuşuna basana kadar açma tuşuna bas araç hem açılır hem farlar yanar. Gerçekten gereksiz far tuşu fazla kullanılacagını sanmam bagaj açma olsa daha iyi olurdu daha çok kullanılırdı o daha gerekli bence....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ada0679 -- 18 Ağustos 2016; 17:14:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

Klima genellikle yetersiz denmiş. Aslı var mı ? Klima şikayeti olan?

Ben memnunum gayet güzel soğutuyor. Clio 4'ten çok daha iyi

• Hsnyksr H kullanıcısına yanıt
    Aynen clio 4 bendede vardı 2008ondan çok çok iyi...

• quote:

Klima klimadır.

• Aslında bir tuş daha olsa bagaj için süper olurmuş. Bir kaç eksikte ben ekliyeyim, bagaj ve benzin kapağını içeriden açabilsek süper olurdu.
  • quote:

Buz gibi buz donuyoruz. Bence çok başarılı. Klima demişken bazen klima açıkken de start&stop çalışıyor.

• quote:

Klima 2013 leona gore daha iyi sogutuyor. Gayet basarili.

• quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Orijinalden alıntı: Hsnyksr

quote:

Orijinalden alıntı: ada0679

Arkadaşlar bu anahtarın üzerindeki açma kapama düğmesinin ortasındaki far işareti ne işe yarıyo bilgisi olan varmı?

Basılı tutunca farları açıyor

Far tuşunun anahtar üzerinde olması garip, hiç görmedim.
    Bu araçlar başka ülke üretimi olduğundan mı bu tuş var acaba?

Evden Çıkış “Leaving Home” özelliği için, far sensörünün özelliği kullanılır. Anahtar üzerindeki açma tuşuna basınca, aktif olur ve farlar yanar.

Anahtar üzerinde böyle bir tuşa ihtiyaç olması anlamsız geldi.

Bence çok mantıklı. Kapalı Otoparkta aracın nerde olduğunu unuttuğunda daha çabuk bulmana yardımcı oluyor.

• realistspary kullanıcısına yanıt
    Kliması yetersiz geldi bana. İstediğiniz kadar çalıştırın tam soğumuyor içerisi.

• loutrec_ kullanıcısına yanıt
    Yani o tuşun görevi başka olmalıydı... zaten kumandadan açma tuşuna basıldıgında farlar yanıyor gerksiz özellik bağaj açma yapsalar daha iyi olurdu...o özellik zaten açma tuşunda var yani gereksiz bituş daha yapmaya gerek yokmuş..

• quote:

Orijinalden alıntı: loutrec_

quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Orijinalden alıntı: Hsnyksr

quote:

Orijinalden alıntı: ada0679

Arkadaşlar bu anahtarın üzerindeki açma kapama düğmesinin ortasındaki far işareti ne işe yarıyo bilgisi olan varmı?

Basılı tutunca farları açıyor

Far tuşunun anahtar üzerinde olması garip, hiç görmedim.
    Bu araçlar başka ülke üretimi olduğundan mı bu tuş var acaba?

Evden Çıkış “Leaving Home” özelliği için, far sensörünün özelliği kullanılır. Anahtar üzerindeki açma tuşuna basınca, aktif olur ve farlar yanar.

Anahtar üzerinde böyle bir tuşa ihtiyaç olması anlamsız geldi.

Bence çok mantıklı. Kapalı Otoparkta aracın nerde olduğunu unuttuğunda daha çabuk bulmana yardımcı oluyor.

Araçlar da, kapı kapama tuşuna basılır böylelikle ışıklar yanıp söner ve araç bulunur. Ekstra bir tuşa/özelliğe ihtiyaç yok.

Bahsi geçen anahtar şu herhalde!
    [

Bu far tuşu yerinde Bagaj açma olur -ki çok daha faydalıdır.
    Bagaj için tüm kapıları açmak, bagaja birşey koyarken diğer kapılarında açık olmasını ve güvenlik riskinin de ortaya çıkmasını sağlar.

Far yerine bagaj açma tuşu olmalı -ki hep öyledir- hem riskler ortadan kalksın, hemde ihtiyaç olduğunda aracın bagajını uzaktan açma imkanına kavuşulsun.

Neyse, konusu geçince merak ettim benim için çok da önemli değil zaten.

• On gündür aracı kullanmaktayım, izlenimlerimi paylaşmak istedim. 270km civarı az sayılacak bi mesafe kat ettim bu süre içerisinde. Klima otomatikte ve sürekli açık, genel olarak şehir içinde kullanıldı. 32 km ortalama hız ile 5.8 lt ortalama yakıt tüketim miktarı.

Kimi klimadan şikayetçi olmuş, şahsen memnunum. Genelde en düşük seviyelerde çalıştırıyorum zaten, bana fazlasıyla yetiyor. Şehir merkezi (meydan trafiği) dışında start&stop özelliğini aktif kullanıyorum ve ondan da çok memnunum. Yalnız önceki araçtan sonra pedal hassasiyetlerine alışmam bir kaç gün aldı, biraz da keşif diyebiliriz. Şu an aracın genel performansından da oldukça memnunum. Tek şikayetim alçak bir otomobil kullandıktan sonra hala araca tam hakim olamama hissiyatı var, alışana kadar biraz fazla tedbirli kullanacağım sanırım :)
  • ÖfKeLiKaLaBaLıK kullanıcısına yanıt
    Otomobilgini kullanıcısına yanıt
    ada0679 kullanıcısına yanıt
    Bu araç için en uygun yağ mobil 1 in yağı deniyor ama kitapçığı okuduğumda tavsiye edilen yağın total olduğunu ogrendim şahsen servise gitmeyi düşünmüyorum yağ ve orjinal yağ filtresini alıp kendim ustama götürüp değiştir.eyi düşünüyorum ama bunun için 1500 km beklemeyeceğim. 200 km dolunca değiştiricem yağ ve yağ filtresini 1000-1500 arası da performanslı kullanıp bi daha degistiricem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goliath0603 -- 18 Ağustos 2016; 20:32:45 >
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.