Şimdi Ara

Peugeot 2008 kampanya-(edit) kampnaya bitmiş (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.439
Cevap
56
Favori
99.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O zaman arkadaş haklı 😀 Bizimki tam ortada konya ama oraya da daha gelmemişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dela D kullanıcısına yanıt
    Akademisyen universite hocasi tabi bunda bi de ciddi seviye bir hasarsizlik var uc yil olabilir

• ydnsnr kullanıcısına yanıt
    Hafta sonuna kadar gelir acele etmemek lazım
  • frukfruk F kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, ziraatin sigorta ve kaskosu uygun oluyor demişlerdi ben bugün bankada hesaplattım o bayidende yüksek hesapladı:((

• Bi ara sompo japan iyi fiyat veriyordu. Bu ara uygun fiyat verenler listesinde adı geçmiyor.
  • Araçları teslim alanlar bayilerden aldığınız hediyeler nelerdir? Paspas takımı bagaj havuzu falan ücretsiz bir şeyler verdiler mi?

• Adamlar bu fiyata araba aldınız bide hediyemi istiyosunuz tribindeler , ellerinden gelse bizden hediye isteyecekler 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: StByErdeM

3 Gün önce aracı teslim aldık arkadaşlar. Yaklaşık 350 km kadar yol yaptım şehir içi. Araç plakalı teslim ediliyor. Ruhsat 2 gün sonra posta yoluyla eve geldi. Yakıt ekonomisi ciddi manada iyi. Ben normalde çok performanslı kullanırım. Dün evimize yaklaşık 35 km mesafede olan bir avm ye gittik. Giderken kendi alışkın olduğum şekilde kullandım ve 6.2 lt ortalama ile gitti. Dönüş yolunda ise normal kullanım sergiledim. 90 km/h hızı pek geçmemeye çalıştım ve 3.8 ortalama ile yakaladım. Direksiyon ve vites geçişlerine kısa sürede alışıyorsunuz. Debriyaj biraz geç bırakıyordu, normale döndü. Buradaki bazı arkadaşlar klima açıkken dahi start&stop un devreye girdiğini söylediler. Benim 350 km oldu, klima açıkken 1 kere bile devreye girmedi. Bunun dışında soruları olanı cevaplayabilirim.

Arabanın boşta olup, ayağınızın debriyajda olmaması gerekiyor hocam. Sol göstergenin altında eco ışığı yanıyor zaten devreye girdiğinde. Gözlemlediğim kadarıyla tam şarj olmamışsa da yanıp sönüyor ve devreye girmiyor ama tam emin değilim bu hususta.

• Start&Stop un ne olduğunu ve nasıl çalıştığını biliyorum hocam.

• Bir tanede bu gün ben buldum cam tavanlı fiyatı 63.750 TL den saydılar. Aşağı vermediler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar memnunmusun araclarinizdan bir sıkıntınız var mı

• tavernac1 kullanıcısına yanıt
    agustos kampanyasinda 0 faiz gelecek...

• quote:

Orijinalden alıntı: ekrem742

agustos kampanyasinda 0 faiz gelecek...

Makyajlı kasa için fiyat öngörüsü var mı hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzkagan11

quote:

Orijinalden alıntı: StByErdeM

3 Gün önce aracı teslim aldık arkadaşlar. Yaklaşık 350 km kadar yol yaptım şehir içi. Araç plakalı teslim ediliyor. Ruhsat 2 gün sonra posta yoluyla eve geldi. Yakıt ekonomisi ciddi manada iyi. Ben normalde çok performanslı kullanırım. Dün evimize yaklaşık 35 km mesafede olan bir avm ye gittik. Giderken kendi alışkın olduğum şekilde kullandım ve 6.2 lt ortalama ile gitti. Dönüş yolunda ise normal kullanım sergiledim. 90 km/h hızı pek geçmemeye çalıştım ve 3.8 ortalama ile yakaladım. Direksiyon ve vites geçişlerine kısa sürede alışıyorsunuz. Debriyaj biraz geç bırakıyordu, normale döndü. Buradaki bazı arkadaşlar klima açıkken dahi start&stop un devreye girdiğini söylediler. Benim 350 km oldu, klima açıkken 1 kere bile devreye girmedi. Bunun dışında soruları olanı cevaplayabilirim.

Arabanın boşta olup, ayağınızın debriyajda olmaması gerekiyor hocam. Sol göstergenin altında eco ışığı yanıyor zaten devreye girdiğinde. Gözlemlediğim kadarıyla tam şarj olmamışsa da yanıp sönüyor ve devreye girmiyor ama tam emin değilim bu hususta.

Dış sıcaklık, motor sıcaklığı vs. nin de uygun olması gerekir. Uygun ise, klima çalışırken de S&S devreye girer.
    Şu sıralar sıcak ve klima kullanımı S&S ın çalışmasını engeller/geciktirir.

*Şarj ile alakalı değil, şartlar uygun değil diye yanıp söner
    *Kullanım klavuzundan aracın bu konuyla ilgili bölümlerini okumak faydalı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekrem742

arkadaslar memnunmusun araclarinizdan bir sıkıntınız var mı

Mepa'ya 2. Parti araçlar ne zaman gelmeye başlar acaba bu konuda bi bilgi var mı ?

• dombilibili D kullanıcısına yanıt
    3/4 gun icinde araclar stoklara girmis olur

• yeni 2008 araclar icin fiyat ve donanim bilgisi gelmedi henuz

• ziraat sigortaya çok uygun diyorlar ama sitesinden trafik sigortası teklifi aldığımda 1287 TL çıkıyor. (Mafre 1000 lira vermişti)

Girmiş olduğunuz bilgilere istinaden hesaplanan prim 1287 TL.
    İndirim / Sürpriminiz bulunmaktadır 0 / 593 TL'dir

Buradaki sürpirimden kastı nedir arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasmeram

ziraat sigortaya çok uygun diyorlar ama sitesinden trafik sigortası teklifi aldığımda 1287 TL çıkıyor. (Mafre 1000 lira vermişti)

Girmiş olduğunuz bilgilere istinaden hesaplanan prim 1287 TL.
    İndirim / Sürpriminiz bulunmaktadır 0 / 593 TL'dir

Buradaki sürpirimden kastı nedir arkadaşlar

Son sigorta döneminde kazanız var mı hocam?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bankadan teklif alın ciddi uygun fiyatlar alanlar var. Ama sorun çıkarsa muhatap bulabilirmiyiz bilemiyorum

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.