Şimdi Ara

Peugeot 2008 kampanya-(edit) kampnaya bitmiş (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.439
Cevap
56
Favori
99.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evli olduğum için, aile olmuyormuş baba evi hocam.
  • Son fiyat nedir şu an..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • peugeot un sitesinden 2008 kaldırılmış noluyor arkadaşlar :)
  • frukfruk F kullanıcısına yanıt
    yeni kasaya göre güncelliyorlardır :) yeni kasa derken makyajlı kasa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exponent -- 1 Ağustos 2016; 14:50:02 >
  • ysnsln kullanıcısına yanıt
    dogrudur ben bekarken aldirmistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pegout bayisi allainzla anlasmamiz yok diyor kasko icin boyle bi sey var mi ya.pejo bayisi kendisi bize 1600 lira cikartiyor.Allianz 820

• ysnsln kullanıcısına yanıt
    euroko sigorta trafik 614tl, allianz kasko 640tl çıkıyor.
  • sözleşme imzaladınız ise oradan yapılacak diye imzaladığınız herşeyi kabul edeceksiniz mecburen ama işte bayi farkı kimi bayi zorluyor kimisi karışmıyor ben antalyadan alıyorum 2. parti aracı bekliyorum kredi sözleşmemi imzaladım hayat sigortası istemediler birde trafik 778 kasko 962 cıkardılar dışarıya göre en uygun fiyatlarıda onlar verdiler isterseniz dısarıdan yaptırabilirsiniz trafik ve kaskoyu dediler. 2. parti araçlardan bilgi alan bazı arkadaşlar geldi demiş ama başka bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmahmetahm

2. parti için yukarıda bahseden arkadaş haricinde aracı gelen var mı, ya da bir bilgisi olan ?

Kütahya bayisi aradı. Araç gelmiş. 2. parti

• Antep 2. Parti gelmiş yarın teslim edecekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abbasyolcu31 -- 1 Ağustos 2016; 16:29:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysnsln

pegout bayisi allainzla anlasmamiz yok diyor kasko icin boyle bi sey var mi ya.pejo bayisi kendisi bize 1600 lira cikartiyor.Allianz 820

Noterdeki vekalette ne yazıyorsa plaka orası çıkar.Ya da bayinin olduğu ilin plakası çıkar ruhsat ikamet adresine gider.Biz peugeot bayisinden alianz yaptırdık trafikte mafre den yaptırdık bayide.
  • Merhaba arkadaşlar, ben de Ankara Göral'dan bir adet ayırtmıştım, ancak MTV, "zorunlu" kasko dayatması, İstanbul ile fiyat farkı ve firmanın fırsatçı yaklaşımı gibi sebeplerden dolayı vazgeçtim, şimdi kaporanın iadesiyle uğraşıyorum, THH'ne kadar gidecek gibi gözüküyor, alan arkadaşlara hayırlı olsun fırsat güzeldi gerçekten.. Bu arada "StByErdeM" arkadaşımın ismini de zikrettim pazarlık sırasında, p.m. yazdım ama buradan yine hakkını helal etmesini istiyorum..
  • Arkadaşlar benzer bir kampanya 308 için de yapılır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: deromemo

Merhaba arkadaşlar, ben de Ankara Göral'dan bir adet ayırtmıştım, ancak MTV, "zorunlu" kasko dayatması, İstanbul ile fiyat farkı ve firmanın fırsatçı yaklaşımı gibi sebeplerden dolayı vazgeçtim, şimdi kaporanın iadesiyle uğraşıyorum, THH'ne kadar gidecek gibi gözüküyor, alan arkadaşlara hayırlı olsun fırsat güzeldi gerçekten.. Bu arada "StByErdeM" arkadaşımın ismini de zikrettim pazarlık sırasında, p.m. yazdım ama buradan yine hakkını helal etmesini istiyorum..

Helal olsun tabiki önemli bir durum değil. Ankara Göral ın tuzu çok kuru hocam. Burunlarından kıl aldırmıyorlar. Göral'dan geçen yıl 2 adet peugeot alan arkadaşım var, onunla da konuştum. Herhangi bir kampanya vs olmadan gidiyorlar aracı almaya, 75.300 TL olan aracı 75.000 TL'ye vermiyorlar. Babası falanda çok tartışmış. MTV leri onlarda da karşılamamışlar. Tavırları 2008 e özel değil. Hatta ABC Peugeot'ta kendilerininmiş diye duydum. O yüzden alacağınız araç ne olursa olsun, kasko zorunlu, MTV ödemiyorlar. Fiyat olarak ekstra geçirmiyorlar aslında. Getirdikleri arabalar full aksesuarlı geliyor. Ben istemediğim bir çok şeyi almak durumunda kaldım. (alarm, cd player, ön-arka paçalık vs gibi) Size verdikleri fiyatta da hesabı şöyle yapıyorlar. 58.800 Araç+2100 TL premium pack+ + 1500TL lik aksesuarlar + 300 TL Garanti uzatma = 62.700 TL. Bu fiyata MTV dahil değil ve de kaskoyu onlardan yaptıracaksınız. Çünkü sen almasan başkasına zaten satacak. Ankara'da adam çok tek peugeotta kendileri rahatlar.Ben hala alınabilir olduğunu düşündüğümden aldım. Kasko içinde dışarıdan aldığınız fiyattan yüksek bir fiyat vermiyorlar.

• ahmahmetahm kullanıcısına yanıt
    elmas oto'ya henüz araçlar gelmemiş..

Ancak arkadaşlar ruhsat vs işlemleri yapmaya devam ediyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydnsnr

elmas oto'ya henüz araçlar gelmemiş..

Ancak arkadaşlar ruhsat vs işlemleri yapmaya devam ediyorlar..

Evet sabah ben de aradım.Henüz bişey yokmuş belli olan.Antep İstanbul'dan daha uzak limanlara ama oradaki araçlar ulaşırken bizimkilerin ulaşmaması garip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • byzahmet kullanıcısına yanıt
    Allianz la kasko 550 trafik de 560 tl meslek indirimi :) yaptirdim

• frukfruk F kullanıcısına yanıt
    Meslek nedir?

• 58_transporter_58 kullanıcısına yanıt
    Farklı gemilerle geliyorsa mersin veya iskenderun limanlarından gelmiş olabilir antepe.

• ahmahmetahm kullanıcısına yanıt
    Hayır hepsi izmite geldi

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.