Şimdi Ara

Peugeot 2008 kampanya-(edit) kampnaya bitmiş (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.439
Cevap
56
Favori
99.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bayiden arabayı alıp gidecez heralde.Plaka ve ruhsat işlerini bayi yapıyor diye duydum ama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: frukfruk

Kasko bayide 650 disarda 600 cikiyor allianz. Trafik de 570 sizce 50 lira icin disarda yaomaya deger mi kredi karti bilgilerini istiyolar.telden biraz cekindim dogrusu

Sigorta için kaçıncı basamaktasınız?
    Ben 5. Basamaktayım, sigorta 850, kasko 1000 küsür çıktı,henüz yaptırmadım sizinki bayağı uygun olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • exponent kullanıcısına yanıt
    Yan ve arka camlar karartılmış, aracı gördüm 1 numara cam filmi gibi düşünün.
    Bende arkalara film yaptırmayı düşünüyorum, cam filmi için fiyat alan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: dela

quote:

Kasko bayide 650 disarda 600 cikiyor allianz. Trafik de 570 sizce 50 lira icin disarda yaomaya deger mi kredi karti bilgilerini istiyolar.telden biraz cekindim dogrusu

Ben 5. Basamaktayım, sigorta 850, kasko 1000 küsür çıktı,henüz yaptırmadım sizinki bayağı uygun olmuş.

Biraz daha uygun fiyat alman lazimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: dela

quote:

İki olması lazım yalniz annem universitede hoca oldugumdan ve gası da 50 lerde oldugundan ciddi bir indirşm aldik meslek indirimi diyeyim :)

• Bende uzun zamandir bekliyordum.bugün aradılar 63750 beyaz cam tavanlı anlaştık.fiyatlar artmış anlam veremedim yine de kabul ettim 1 aydır bekleyince.şimdi neler yapmam gerekecek o faiz 25000TL 18 ay kredi kullanmak istiyorum.hayat sigortası filan diye masraf çıkarıyorlar mı.sigorta kasko bize mi ait.vs arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.

• Aracı alabilen herkese hayırlı kazasız belasız surusler dilerim. Ben de sedefli beyaz + skypack paletli aracı 61000 e aldım. Deneyimli arkadaşlara bi sorum olucak aracın 40000 kredisini eşim üzerinden çektik ancak onun daha önce aracı olmadığı için tahminim ona çıkacak sigorta ve kasko bedelleri fazla olacak. Krediyi eşim çektiği halde aracı benim üzerime almamin bir yolu var mıdır? Veya sigorta yapmadan bana devretmesi mümkün mudur?

• ibrahimict08 İ kullanıcısına yanıt
    Geriye dogru okursanız hepsinin cevabı mevcut :)

Yalniz krediyi aracin sahibi cekebiliyor ve kredi bitmeden satis veya devir gerceklesmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frukfruk -- 31 Temmuz 2016; 1:34:39 >
  • Şimdi kontrol ettiğimde mtv 25.08.2016 vade tarihli ve ödenmemiş gözüküyor. Daha önce bi arkadaş bayilerin mtv ödemelerini topluca yaptığını söylemişti. Ama 25.08.2016 vade tarihi aklımı karıştırdı. Bilgi verebilecek var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • frukfruk F kullanıcısına yanıt
    Geriye gittim ama bulamadım çok mu gidecegim konuşulmuş bir konuyu tekrar horlatmak istemiyorum ama özetle krediyi eşim çektiği için benim sigorta yapmanın yolu yok yani değil mi

• goliath0603 G kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun. Araç kimin üzerine ise kasko ve sigorta o kişiye çıkar başka yolu yok. Fiyatı 61 de güzel almışsınız.
  • goliath0603 G kullanıcısına yanıt
    Araç esinizin üzerine olsada pirim ödeyen siz olabilirsiniz. Aracınız hayırlıolsun.

• byzahmet kullanıcısına yanıt
    Demek istedigi arac esimin uzerine kasko benim mesela o sekilde olmuyor cunku sigorta bile kasko istigor ve sigorta cekenin uzerine olmali arac ve kaskonun zorunlulugu var

• Araci teslim alan arkadaşlar park sensörü var mı aracta

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimict08

Araci teslim alan arkadaşlar park sensörü var mı aracta

Var. Aktif etme ve kapama düğmesi var. Geri vitese atinca smeg ekranda araba resmi cikiyor ve mesafeye gore renk,ses gibi uyarilar veriyor.

• Aracisehir ici ve disi kullanma sansim oldu. Oncelikle gucunden baslarsam 92 bg olmasina ragmen guclu bir arac oldugunu 1.2. Viteslerde bile canli oldugunu soyleyebilirim. Amortisorleri fena degil. (Standartlarda) yakit tuketimi oldukca iyi tam degerlendirme icin erken ama 17 km hiz ortalamada 6.1 lt tuketim gozukuyor değerlendirme icin erken oldugunu tekrarlamam gerekir. Cam tavan ledleri cok hos olmus. Fakat cam tavan kapali oldu mu cok basik duruyor. Simdilik aklima gelenler bunlar. Birde vitesi biraz daha yukarida olsaydi cok guzel olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: erenun

Şimdi kontrol ettiğimde mtv 25.08.2016 vade tarihli ve ödenmemiş gözüküyor. Daha önce bi arkadaş bayilerin mtv ödemelerini topluca yaptığını söylemişti. Ama 25.08.2016 vade tarihi aklımı karıştırdı. Bilgi verebilecek var mı?

Bilgisi olan yok mu arkadaşlar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu ara araç arayışındayım . Ancak araştırdığım kadarı ile gaziantep ve çevresinde kalmamış 2008 classic edition . Dolu paketini alabileceğim yakın bölgede olmasına çok gerek yok gidip alabilirim . Tavsiye verebilecek varsa çok iyi olur şimdiden teşekkürler

• Hafta ici Malatya bayi aramisti arac var diye istersen bir ara.bir çok yeri arayıp tel birakmistim bi sor bakalım.

• quote:

quote:

Şimdi kontrol ettiğimde mtv 25.08.2016 vade tarihli ve ödenmemiş gözüküyor. Daha önce bi arkadaş bayilerin mtv ödemelerini topluca yaptığını söylemişti. Ama 25.08.2016 vade tarihi aklımı karıştırdı. Bilgi verebilecek var mı?

Bilgisi olan yok mu arkadaşlar?

Arac satis tarihi itibariyle mtv odemesi icin son gun 31 temmuz olmasina ragmen 1 ay sure verilir genellikle firmalar bu odemeyi toplu yaparlar. Ama buradan takip edebildigim kadariyla bazi bayiler mtv yi aliciya yuklemisler ama bunu soylemisler. Eger biz odeyecegiz dediyseler yatirirlar.

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.