Şimdi Ara

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === (270. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.702
Cevap
111
Favori
484.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence yeni kasayı tercih edecekseniz,tek neden benzinli 1.2 eat 6 olabilir...dizel alacaksanız eski kasa alın derim,yoksa dediğiniz gibi makyaj dışında (ki bana göre eski kasa daha güzel)pekte fark yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dmrbrn

Bence yeni kasayı tercih edecekseniz,tek neden benzinli 1.2 eat 6 olabilir...dizel alacaksanız eski kasa alın derim,yoksa dediğiniz gibi makyaj dışında (ki bana göre eski kasa daha güzel)pekte fark yok...
    hocam 2015 allure bulduk bir tane 42 binde kazasız belasız 80k ya anlaşacağız sanırım

• savetrons kullanıcısına yanıt
    Bende 2015 allure dizel oto. Kullanıyorum..27binde, hiçbir arıza sorun olmadı şimdiye dek...

..inşallah hayırlısıyla kazasız belasız binersiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: dmrbrn

Bende 2015 allure dizel oto. Kullanıyorum..27binde, hiçbir arıza sorun olmadı şimdiye dek...

..inşallah hayırlısıyla kazasız belasız binersiniz..
    hocam teşekkür ederim aldım aracı, aracın su an tek eksiği ön kol dayama yok şanzıman öyle yerden yere vurdukları kadar kötü değilmiş, çok teşekkürler kazasız belasız kullanırız hepimiz insallah

• savetrons kullanıcısına yanıt
    2015 model arac 80k mı oldu o zaman benim araç ne kadar 2016 model makyajlı full allure.. 37k KM de
  • Herkese selamlar. Bende uzun süren araştırmalar sonucu 2018 model 1.6 Bluehdi Etg6 Allure modelini satın aldım. Aracı henüz teslim almadım. Ama şuan fiyat/fayda oranı gözetildiğinde bana en mantıklı araç olarak gözüktü. Aracın en beğenilmeyen yönü etg6 şanzımanı. Ancak daha önce bu şanzımanı uzun süre kullandım. Yakıt tüketimi, sorunsuz olması ve bakım maliyetlerinin düşük olması şanzımanın eksilerini bence kapatıyor. Donanım olarak ise araç dopdolu. Kullandıkça da deneyimlerimi siz değerli arkadaşlarla paylaşmaya devam edeceğim.

• Aracım 2016 model Allure Dizel Otomatik. Şuan 43.000 Km. de ve bir iki ay sonra 45.000 km. bakım yaptıracağım.
    Aracın garantisi sona erdi, sizce serviste yaptırmak mı yoksa özel serviste bakıma almak mı mantıklı?

Servisin 45.000 Km. baımı iç.in ne kadar ücret alacağını nasıl öğrenebilirim? Ya da aranızda 45.000 km. bakımı yaptıran oldu mu?
  • 2008 1.6 Bluehdi Etg6 Allure için fiyat alan oldumu bu son zamanda

gamzeli dolu hasarlı araç muhabetti var bilgisi olan varmı

• Sürekli bu uyarıyı alıyorum. Cam temiz olmasına rağmen.

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY ===

• quote:

Orijinalden alıntı: fofer

Aracım 2016 model Allure Dizel Otomatik. Şuan 43.000 Km. de ve bir iki ay sonra 45.000 km. bakım yaptıracağım.
    Aracın garantisi sona erdi, sizce serviste yaptırmak mı yoksa özel serviste bakıma almak mı mantıklı?

Servisin 45.000 Km. baımı iç.in ne kadar ücret alacağını nasıl öğrenebilirim? Ya da aranızda 45.000 km. bakımı yaptıran oldu mu?
    Kampanyaları takip edebilirsiniz. Şu an İzmir Halil Öztürk Peugeot yetkili servisinde yılbaşına kadar bakım kampanyası var. Periyodik normal bakımlar 650 TL.
  • msafacan kullanıcısına yanıt
    kaça aldınız mahsuru yoksa?
  • hopi kampanyasi 2008 allure otm dizel 119.900 tl sizce iyi mi?

• frbs F kullanıcısına yanıt
    Aynı aracı pejo bayilerinde KOBİ kampanyasında 105 bine veriyorlar bence onu da bir inceleyin . İmaknınız varsa daha uygun gelecektir.
  • O araclar bitti dediler.

• metinbahadir M kullanıcısına yanıt
    O araclar bitti dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: frbs

hopi kampanyasi 2008 allure otm dizel 119.900 tl sizce iyi mi?
    Fiyat fena değil ama 30 araçla sınırlıymış. Çekiliş gibi bir şey. Parayı ilk veren alacak diyor :) Kampanya şartlarında.
  • Evet ilk 30 da olmaya calisacagim bakalim :) ama fiyat iyi gibi geldi bana.

• msafacan kullanıcısına yanıt
    Oncelikle hayirli olsun. Siz ne kadara aldiniz acaba?

• Alayım Beni aradılar var gel verelim dediler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35MMUTLU35

Kampanyaları takip edebilirsiniz. Şu an İzmir Halil Öztürk Peugeot yetkili servisinde yılbaşına kadar bakım kampanyası var. Periyodik normal bakımlar 650 TL.

Alıntıları Göster
    44.000 km. de şuan acaba yıl sonu gelmeden kampanyadan faydalanıp erken yaptırsam mı?
    Yada yıl sonunda zam olur mu?
  • 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.