Şimdi Ara

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === (269. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.701
Cevap
111
Favori
484.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aracım 2016 Clasic Edition 1.6 dizel manuel...15 bin bakımını 2017 Agustosta 500 tl ye, 30 bin bakımını geçen Ağustos ayında 715 tl ye yaptırdım.Her iki bakımda serviste yapıldı.
  • Dostlar merhaba. 3 hafta önce 2013 model 1.6vti+otomatik Active araç alarak aranıza katıldım. Araç 84.800 km'de şu an.

Araç kadranında baktığım zaman 2000 km sonra bakım işareti gösteriyor, ne bakımı olabilir bu? Motor yağı ve hava filtresi 89bin'de değişecek onu biliyorum. Peugeot'nun kaç bin km'de bir bakımı oluyor? Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.
  • Bugün 2016 model dizel manuel aracimin 2. Yıl 30.000 bakımını yetkili serviste 870 tl ye yaptırdım. Bakım maliyeti soran arkadaşların bilgisine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,2. El 2016 model dizel otomatik 1.6 e hdi allure model 2008 arac buldum. 41000 km de, bu arac hakkında hiç fikrim yok nasıl bir araçtır,yakıt olsun otomatiği olsun sıkıntı varmıdır,satıcı 95 diyor ama pazarlık olacak,tavsiye edermisiniz,teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: -)KraL(-

Arkadaşlar merhaba,2. El 2016 model dizel otomatik 1.6 e hdi allure model 2008 arac buldum. 41000 km de, bu arac hakkında hiç fikrim yok nasıl bir araçtır,yakıt olsun otomatiği olsun sıkıntı varmıdır,satıcı 95 diyor ama pazarlık olacak,tavsiye edermisiniz,teşekkürler
    Bende aynı aracı kullanıyorum, benim aracımda 41.000 de şuana kadar hiçbir sıkıntı yaşatmadı bana. Yakıt tüketimi çok çok iyi diyebilirim.
    Ben 102 bin istiyorum aracıma, ama ekstrası var 6.000 TL. lik. Bence 93-94 arasında alırsanız gayet iyi bir fiyata sahip olmuş olursunuz.
  • Ali express te satılan ekran koruyucusu görselinde çok farklı bir ara yüz var ekranda. Bu versiyon ile ilgili bilgisi olan var mı? ne zaman gelir buralara?

• Arkadaşlar herkese mrhabalar.
    Pazartesi nasipse 2013 model 1.6 e-hdi allure manuel aracımı alacağım. alacağm aracın sağ ön arka kapı altı krom çıtaları düşmüş(Allurelerde olan krom kaplamalardan). yetkili servis harici bir yerden bulabilme imkanım var mı? internette çok araştırma yaptım fakat bulamadım.
  • monsignore M kullanıcısına yanıt
    Ben almıştım sıkıntı olmadı.

• Selamlar,

Leon forumunda aşağıdaki gibi bir uygulama var (DSG RESETLEME), bizim araçlarda da yapılabilirmi acaba..

Servise gitmeden de resetleniyormuş bu arada, konuya denk gelen arkadaş olursa;

1- Motor çalışmayacak şekilde kontağı açın
    2- Gaza sondaki düğmeyle beraber sonuna kadar basıp (kimi kaynağa göre 10, kimine göre 20, kimine göre 30 saniye) bekleyin.
    3- Gazdan ayağınızı çekip kontağı kapatıp biraz bekleyip aracı çalıştırın

Bu şekilde dsg hafızasının resetlendiği söyleniyor. Bakalım bir daha sapıtırsa bunu deneyeceğim.
  • Bizim bu araçlara süspansiyon eklenmemiş olabilir mi?
    Ben bu kadar sert ve odun gibi süspansiyona sahip bir araç görmedim.
    7 aydır kullanıyorum, süspansiyon nedeniyle araca bir türlü ısınamadım.
    Satmayı dahi düşünüyorum sırf bu yüzden.
  • fofer kullanıcısına yanıt
    Araciniz kac model ve yakit turu nedir.Benim onceki aracim 308 di suspansiyon oldukca sertti.fakat şu an kilit arabam makyajli benzinli otomatik 2008,suspansiyondan oldukca memnunum.katalog takip yakit turune gore suspansiyon farklilik gosterebilir.diye ibare Vardi

Motor ve sanziman a gore suspansiyon

• quote:

Orijinalden alıntı: tazcan

Araciniz kac model ve yakit turu nedir.Benim onceki aracim 308 di suspansiyon oldukca sertti.fakat şu an kilit arabam makyajli benzinli otomatik 2008,suspansiyondan oldukca memnunum.katalog takip yakit turune gore suspansiyon farklilik gosterebilir.diye ibare Vardi
    Dizel otomatik 2016 model yeni kasa 2008 kullanıcısıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: fofer

Bizim bu araçlara süspansiyon eklenmemiş olabilir mi?
    Ben bu kadar sert ve odun gibi süspansiyona sahip bir araç görmedim.
    7 aydır kullanıyorum, süspansiyon nedeniyle araca bir türlü ısınamadım.
    Satmayı dahi düşünüyorum sırf bu yüzden.
    2006 Ford Fusion 1.6 dizelden sonra 2015 Dizel otomatik 2008 aldım. Fusion süspansiyona göre en az iki kat yumuşak. Bir süre sonra ön süspansiyon patladı, garantiden değiştirdim. Dediğiniz kadar sert olmaması lazım. Bir kontrol ettirin isterseniz.
  • Süspansiyon ile ilgili birkaç bilgi de ben yazayım. Eylül ayında aracımın ön iki amortisörü patladı.Araç 2016 1.6 dizel manuel 30000 km de garantiden değişti.Birkaç yerde daha okumuştum amortisör patlaması ile ilgili bilgi paylaşımı yapılmıştı.Galiba aracın amortisörleri narin ve sert...Fakat şöyle bir durum oldu amortisörler değiştikten sonra daha yumuşak bir sürüş ve konforda artış oldu. O sert karakter gitti enteresan bir şekilde...on gün önce kışlık lastikleri taktırdım daha da iyi oldu diyebilirim. lastikleri
  • arkadaşlar selam öncelikle, makyajsız kasa dizel otomatik 2008 düşünüyorum sizce almalı mıyım yoksa biraz daha bekletip paramı blue hdi motorlu yeni kasa mı bakayım çok fark var mı sizce

• savetrons kullanıcısına yanıt
    Makyajsız kasa 2015 dizel otomatik kullanıyorum. Gördüğüm kadarıyla iç donanımda fark yok. Sadece multimedya değişik bu nedenle geri görüş kamerası var ve telefon ekran olarak bağlanabiliyor.
    ETG6 şanzımanın aynı olduğunu düşünüyorum.
    Bizimkiler 92 yeniler 100beygir diye biliyorum. Çok fark olur mu bilemiyorum ama bizim motorun çok atak olduğunu söyleyemeceğim. İlk kalkış iyi ama belli bir devirden sonra ara hızlanmalar cansız gibi. Hızla işim olmadığı için benim için önemli değil.
  • sağolun hocam cevap için benim de hızlı isim yok en fazla uzun yolda 130 yaparım yani, benim baktığım 2015 allure donanımlarda geri görüs mevcuttu çok bir fark yok sanırım bir yas ve makyaj için fazladan 10-15 bin vermek istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: savetrons

sağolun hocam cevap için benim de hızlı isim yok en fazla uzun yolda 130 yaparım yani, benim baktığım 2015 allure donanımlarda geri görüs mevcuttu çok bir fark yok sanırım bir yas ve makyaj için fazladan 10-15 bin vermek istemiyorum
    Eski kasa ve yeni kasa arasında dünya kadar fark var hocam. Sonradan pişman olmayın, bir arkadaşım ile aynı gün satın aldık. O eski kasa ben yeni kasa aldım, şimdi pişman. Hoş arada 10 bin lira fark vardı.
  • 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.