Şimdi Ara

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === (261. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.701
Cevap
111
Favori
484.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar sol kapı aynada sorun var aracımda bazen kapanıyor bazen kapanmıyor bazende açılmıyor. motorunda sorun vardır herhalde günahı nedir ayna komple mı değişiyor yoksa sadece motorumu üzerinde herhangibi darbe felanda yok. bilgisi olan yada daha önce başına gelen var mı. aynayı kırıp kaskodan mı yaptırsam hahaha

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eger aynalar otomatikse kumandayi ileri yaparak tam acin. Klavuzda yaziyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sfaction S kullanıcısına yanıt
    Geri ya da 1. vites geçişlerinde nadiren yapar. Bu durumunda normal olduğunu yetkilisi servis söylemişti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sfaction

2017 model 2008 dizel otomatik full paketle araniza katildim. Araci 104.000 tl olarak son kampanya ile aldim. Captur ile cok kararsiz kaldiktan sonra donanim farki olarak 2008 tercih ettik insallah pisman olmayiz. Allah utandirmasin

Hocam hayırlı olsun. Siz alırken su andaki yüzde 0 faiz ve kaçırılmayacak takas desteği dedikleri kampanya var mıydı ve bilen varsa bu kampanyalarda neler değişir yani fiyata bindirme takasta düşük fiyat gibi şeyler olurmu. 3 senedir bindiğimiz bir 2012 model 208 dizel otomatik var ve memnun olmama rağmen 115 bine geldiğinden değişme zamanı geldi aslında 2. El düşünüyordum ama bu kampanyalar düzgünse bu şekilde 2017 full almak daha mantıklı gibi, tabi aracımızı ölü fiyata alacaklarsa sıkıntı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpergurel79 -- 13 Mart 2018; 13:22:0 >
  • alpergurel79 kullanıcısına yanıt
    Aracı kendiniz satacaksınız.bayi ölü fiyat verir.bende 308 den 2008 e 1.5 ay önce geçtim.bayinin test aracını aldım.ayrıca kampanyalarda sıfır faiz uygulamasında fiyatta indirim yapmıyorlar.tabi bu yine de sizin pazarlık yeteneğinize göre değişir.

• alpergurel79 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Allah sizede nasip etsin. %10 indirim kampanyasından faydalandım. İstanbulda sayılı araç kalmıştı. Takas arkadaşın dediğin gibi bayiler çok düşük fiyat verir. En fazla 1 ay ilanda bıraksanız daha iyi fiyata satabilirsiniz.
  • eagle kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler.

Başka dikkatinizi çeken bir ayrıntı var mıdır.
  • 2018 'e 1.6 dizel otomatik allure pakete Malatya bayide 117bin fiyat verdiler.2017 model hangi bayide kalmıştır nasıl öğreniriz?

• mersin bu gun beni aradi 2017 model varmış bir ara istersen

• Istanbul bir bayiden sordum 2018 model. Su an nakite indirimleri varmis 111 dedi. 2017 model bayileri aramak lazim. Bazen bayiler depo stogunada bakabiliyor ama diger bayilerin stogunu goremiyorum sanirim.

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-peugeot-mega-otomotiv-2015-peugeot-2008-plus-otomatik-plus-boyasiz-pluscam-tavan-533100373/detay/

BU ARAÇ UZUN SÜREDİR İLANDA VE ALICISI ÇIKMAMIŞ SİZCE NEDENDİR FİYATI GAYET UYGUN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edipbalkan -- 18 Mart 2018; 13:58:24 >
  • Bisiklet taşımak için önerisi olan var mı?

Benim tecrübelerim ve düşüncelerim:
    Daha önceki aracım Ford Fusion'da sorunsuz kullandığım arka bagaj kapağı üzerine takılan ucuz taşıyıcı ile 2008'de sorunlar yaşadım, araca zarar verme eğilimi gösterince kullanmaktan vazgeçtim.
    Seçenekler:
    1) Daha iyi bir askılı bisiklet taşıyıcı (kullanan varsa önerisini bekliyorum)
    2) Tavan barlarına bağlanan taşıyıcılar (barlar çizilecek gibi geldi, bir de bizim tavan barları sadece görsel mi, yüke gelir mi bilemedim. Yine tecrübelerinizi bekliyorum)
    3) En güzeli çeki demiri üzerine bağlanan taşıyıcılar. Ama çeki demiri + ruhsat değişimi çok masraf demek.

Teşekkürler
  • merhaba arkadaşlar,

ilk sahibi olduğum 2008'imi satışa çıkardım. Gözüm gibi baktığım aracımla 1 buçuk senede sadece 20 bin KM yaptım.

İlgilenenlere

arabam.com ilan no #8757416

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydnsnr -- 19 Mart 2018; 0:45:41 >
  • 35MMUTLU35 kullanıcısına yanıt
    Ben çok kullandım hiç sıkıntı olmadı zararda vermedi. Arkada 3 bisiklet taşıdım hafta sonları zararı olmadı hemde çok ucuz bi bisiklet taşıyıcıydı.

• ada0679 kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. Demek ki benim kullandığım tür sorunluydu. Decathlondakini kullanan var mı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeasme

Selamlar, bu araç için 82 ye anlaştım, konunun tamamını da incelemedim ama fiyatı uygun görünüyor.Şöyle ufak bir tur atarak test ettim, kaporosunu verdim.

Kredim onaylanırsa alacağım aracı pazartesi salı günü inşallah.Piyasasına göre fiyatı iyi geldi.Özellikle yakıt konusunda beni üzmeyeceğine inanıyorum.

Tavsiyeleriniz nelerdir araç hakkında?
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-peugeot-2016-peugeot-2008-dizel-otomatik-camtavan-hatasiz-servis-bakimli-530474415/detay

24ünde 1 ay olacak ve yakıt olarak aşırı memnunum.30.000 bakımına soktum ve 4 lastik yeniledim sıkıntılı olduğu için lastikler.

Ortalama hız 39km genelde şehir içi 5.1 yakıyorum şuanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeasme -- 19 Mart 2018; 17:53:49 >

• Konuşulduysa kusura bakmayın;

e-hdi ve blue-hdi farkları nelerdir tam olarak? tüketimde ne mertebelerde avantajlı blue?

2016 sonunda aldım aracımı, 2017 başında gelmeye başladı bu motor, biraz can sıkıcı oldu açıkçası benim için blue olmaması.
  • Iyi günler.

Izmirde 30 bin km dizel bakımı yaptıran var mı?

Neler yapıldığını ve ne kadar tuttuğunu iletirmisiniz.

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: grkmn

Iyi günler.

Izmirde 30 bin km dizel bakımı yaptıran var mı?

Neler yapıldığını ve ne kadar tuttuğunu iletirmisiniz.

Teşekkürler

Bana şöyle bir kampanya mesajı geldi, arayıp bir sorun isterseniz :

Halil Özturk'te 4*4 lük kampanya! 31 Mart'a kadar tum binek modellerinde periyodik bakim KDV dahil 404 TL. Randevu icin 02324628282 Whatsapp hatti 05302803038 Online randevuhttp://servis-randevusu.peugeot.com.tr/tr/fiks_menu/0000047996 SMS almak istemiyorsaniz HALILOZTURK IPTAL yazip 4946'ya gonderebilirsiniz 0455033110300016 B003

• Arkadaşlar merhaba, aracım 1.2 otomatik ..9500 kmde iken gecen hafta 1.yıl bakımı için servise gitti..ertesi gün teslimde motor suyuna yağ karıştıgının tespit edildiği söylendi..bana önerilen 1000km daha kullanıp tekrar kontrole gitmem..herhangi bir işlem yapılmamış..( hazne temizlenmiş, araç belli bir süre kullanılıp bakılmış..)bu öneri bana pek mantıklı gelmedi açıkçası..süreçte dikkat etmem gerekenlerle ilgili yardımcı olursanız sevinirim, saygılar..
  • 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.