Şimdi Ara

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === (246. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.702
Cevap
111
Favori
484.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dik bi yokuşta kalkarken klima 23 derece yarım fan 4-5 kademe yani 4 kişi max 300kg dır .Yığıldı kaldı araç zor çıktım.Normal midir? Ehdi 1.6 motor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenun

Arkadaşlar dik bi yokuşta kalkarken klima 23 derece yarım fan 4-5 kademe yani 4 kişi max 300kg dır .Yığıldı kaldı araç zor çıktım.Normal midir? Ehdi 1.6 motor.

Bence yazılım yaptırın 120 bg olur araç ecumaster yapar. 70 tork artar. Şuanda kampanyası var 700 tl bilginize.

• ada0679 kullanıcısına yanıt
    Aynı yokuşu hep çıkıyorum hocam tazı gibi. Bu sefer ağırlık 150kg fazlaydı sadece o kadar farkettirmez heralde. Başka bir sıkıntı var gibi geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ada0679

quote:

Arkadaşlar dik bi yokuşta kalkarken klima 23 derece yarım fan 4-5 kademe yani 4 kişi max 300kg dır .Yığıldı kaldı araç zor çıktım.Normal midir? Ehdi 1.6 motor.

Bence yazılım yaptırın 120 bg olur araç ecumaster yapar. 70 tork artar. Şuanda kampanyası var 700 tl bilginize.

hocam siz yaptırdınız mı yaptırdıysanız memnunmusunuz acaba
  • Dostlar, araç için branda önerisi olan var mı? Sitenin içi ne yazık ki çocuk parkı gibi, komşunun arabasını çizdiler. Sıra bize gelmeden önlem alayım diyorum.
  • quote:

Aynı yokuşu hep çıkıyorum hocam tazı gibi. Bu sefer ağırlık 150kg fazlaydı sadece o kadar farkettirmez heralde. Başka bir sıkıntı var gibi geldi bana.

Bu tarz çekiş düşüklükleri turbo ve turbo hortumundan kaynaklı oluyor genelde.En dik yokuşlarda bile zorlana zorlana çıktığım olmadı hiç şahsen, her türlü yük koşulunda da kullandım bu aracı.Yakıt tüketiminizde artış var mı?

• freedom1259 kullanıcısına yanıt
    Ben aracıma yaptırdım çok memnunum arasında çok fark var. 300 tork ve 120 bg oldu araç çok zevkli kullanımı var yakıtıda hiç etkilemedi. 6 aydır kullanıyorum. Tavsiyeederim.

hocam siz nerede yaptırdınız istanbuldamısınız. nete baktığım zaman ecumasters diye bir site çıkıyor ecumaster ayrı ecumasters ayrı sanırım
  • freedom1259 kullanıcısına yanıt
    Ankara ecumasters.

teşekkürler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ada0679

Ankara ecumasters.

Hocam biraz daha detaylı anlatır mısınız şu işi? Hangi konuda farklılık hissettiniz, zararı ne olacak araca?

• XII kullanıcısına yanıt
    Yazılımın hiçbir zararı yok çok daha faydalı ayrıca servisler yazılımı anlamıyo garantiden düşme gibi şey yok olsaydı benim aracı anlarlardı servise yeni gittim bakıma.Arabada bayılma olmuyor kedine geldi resmen sanki önceden arabayı baglamışlar gibiydi şimdi çok iyi çekiş hızlanma yokuştaki kalkış yazılım nedeyim çok farkılı.Anlatılmaz yaşanır. Pejo 120 beygirlik aynı motordaki farka 8-10 bin fark istiyo satarken. Negerek var bu işlem çok başarılı hiç bir zararını görmedim senelerdir kulananlar var 100 bin km devirmiş araçlar var bizzat şahit olduğum. Yani araba dan zevk almak istiyosanız 800 harcayıp tadına bakarsınız 1 haftada deneme süresi var para iade garantili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ada0679 -- 15 Ağustos 2017; 8:46:3 >
    yakıt tüketiminde nasıl bir değişiklik oldu?
  • 58_transporter_58 kullanıcısına yanıt
    Siz söyleyene kadar yakıt tüketim kısmı aklıma gelmedi ama son 300-400 km lık bi veri var ( aracın yol bilgisayarının) 5,5 lt yazıyor geneli şehir içi daha önce karışık 4,9-4,8 civarıydı ama belirleyici olur mu bilmiyorum.
  • Merhabalar,
    Bende eski kasa 2016 model 2008 16 dizel start stoplu otomatik active paket Peugeot aldım.
    Aracı galeri gibi bir şeyden aldım dolayısıyla alırken ne onların nede benim bazı şeylerden bilgim yoktu.
    Aracın torpidosunda kablo halinde USB girişleri vardı. oraya USB taktığımda ekranda standard ekranın yerıne başka bir ekran açıldı ve navigasyon DVD oynatıcı vs... çıktı... NAvigasyon çalışıyor...
    Internetten indirdiğim MP3 leri dinlemek için ön konsoldaki USB grişine takıtıgımda MP3 20.07.2016 tarihli klasörü görmedi, ali adlı klasörü gördü.
    Torpidodaki USB'ye bağladığımda açılan sistemde ise tüm müzükiler görünüyor.

Bu araçlara navigasyon yok ise böyle bir sistem mi bağlanıyor bu nedir bilgi sahibi olan var mı? bende şaşırdım kaldım.
    Not: nasıl aldın bilmeden demeyin... bazen insanın kaderi bağlanır alır ya aldık işte... gerçi pahalıda almadım iyi fiyata aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alroy -- 15 Ağustos 2017; 23:1:43 >

• alroy A kullanıcısına yanıt
    Fiyat nedir hocam ? Manuel mi?

• Bobera10 B kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun banaysa,
    otomatik 13000 km, boyasız, tamponlarda ufak tefek çizikler var.
    72000
  • XII kullanıcısına yanıt
    Yakıt aynı değişmedi performans çok iyi oldu.

• keşke otomatiklerde de grip kontrol olsaydı ya da manueller 6 ileri olsaydı.
  • Dostlar sanırım ciddi bir sorunum var. Bakarsanız sevinirim.

Aralık başında Göral'dan 2016 1.6 dizel otomatik aracımı aldım. Şu zamana kadar da hiçbir sorun yaşamadım çok şükür ama bugün bir akrabam ziyaretime gelmişti. Kendisi oto işine ilgili birisi, bense hiç anlamam. Taze şoförüm zaten.

Her neyse, akrabam "Aracın sağ arka tampon değişti mi abi?" diye sordu. Hayır neden, dedim şaşkınlıkla. Çünkü araçta çizik bile yok neredeyse. "Abi bak bu kısım diğer sedefli beyaza rağmen daha parlak. Ayrıca bagaj kapağının iki yan tarafının mesafesi eşit değil. Bu taraf daha açık." dedi. Işıktandır mışıktandır derken komşu falan da baktı, akrabamın dediği gibi söyledi onlar da.

Öyle sinirlerim bozuldu ki anlatamam. Acaba satış öncesi bir değişim yapılmış olabilir mi? Öyle bir şey varsa şayet, bize en ufak bir şey söylemediler. Bu normal bir şey midir ki? Bu duruma karşı ne yapmam gerekir, lütfen bir akıl veriniz.

Şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.