Şimdi Ara

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === (237. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.701
Cevap
111
Favori
484.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

60-65 bandında araç bakarken 2008'lere denk geldim tesadüf. Konuda da gördüm, üç aşağı beş yukarı bu civarlarda temiz 2008'ler var. Var da fiyatların bu skalada olması kafamı karıştırıyor. Neden böyle ucuz araçlar. Bir de 2014-2015 modellerde bir problem falan yok değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göbekli

15 güne kadar bende ilk bakımıma gireceğim yaşadığım 3 sorun var

1.Torpido kapağı bozuk yollarda titrediği için ses yapıyor

2. Bagaj kapağı tümseklerden geçerken gıcırdama gibi bir ses yapıyor

3. Rüzgarlı havalarda ön camlar titriyor ses yapıyor nasıl bir çözüm yolu olur bilmiyorum

1. sorun için aldığım ilk hafta gitmiştim bende.kapağının iki tarafına plastik birşey yapıştırdılar. Çözüldü sorun.
    2. sorun bende de var bayram sonrası bakım listemde
    3. sorun ise camlarda titreme yok ama 120-130 dan sonra rüzgar sesi var bariz
  • quote:

Orijinalden alıntı: metekaan

Arkadaşlar 2014 model 1.2 e vti etg5 araç aldım 35000km de. Yanlız araç kalkışlarda gaza dokunmadan. Yada hafifçe gaza dokununca çok fazla titreme yapıyor. Normal mi? Gaza yüklendiğimde herhangi bir sorun yok. Şanzıman alt takozu bujiler falan değişti. Bir sıkıntı gözükmüyor. Sanki araba stop edecekmil gibi oluyor ama gaza yüklenince sorun yok. Sıkışık trafikte zaten gaza yüklensem öndeki araca yapıştırırım.

Aynı durum geri vitestede oluyor.

Peki bu yüzden mi alır almaz malum sitede satıyorsunu aracınızı ?
  • Merhaba herkese

4 mevsim lastiklerini yaz lastiği ile değiştirmeyi düşünüyorum. Piyasa da 195 x 60 x 16 pek yok ve pahalı yerine 205 x 55 x 16 taksam sorun olur mu acaba.

• mmert.35 M kullanıcısına yanıt
    Sorun olmaz lastik çapı %3 ten fazla değişmediği için

Yol tutuşu arttar yakıt arttar yerden yüksekliği çok az alçalır

• quote:

Orijinalden alıntı: mmert.35

Merhaba herkese

4 mevsim lastiklerini yaz lastiği ile değiştirmeyi düşünüyorum. Piyasa da 195 x 60 x 16 pek yok ve pahalı yerine 205 x 55 x 16 taksam sorun olur mu acaba.

Slm. Ben bugün 205/60/16 yazlık bridgestone turanza taktırdım en ideal lastik ebat bu. Tavsiye ederim. 55 yanak konforsuz oluyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ada0679 -- 8 Haziran 2017; 12:54:27 >
  • B suv segmentinde mayıs ayı birinci pejo 2008 oldu 400 küsürlük satış ile tebrikler

• quote:

Orijinalden alıntı: ada0679

quote:

Merhaba herkese

Slm. Ben bugün 205/60/16 yazlık bridgestone turanza taktırdım en ideal lastik ebat bu. Tavsiye ederim. 55 yanak konforsuz oluyor..

Yetkili Servisle görüştüğümde tavsiye etmedi. Birkaç kurumsal lastikçi ile görüştüm sorumluluk kabul etmiyorlar kararsız kaldım. Siz karar verirken nasıl bir yol izlediğim.

• quote:

quote:

quote:

Merhaba herkese

Yetkili Servisle görüştüğümde tavsiye etmedi. Birkaç kurumsal lastikçi ile görüştüm sorumluluk kabul etmiyorlar kararsız kaldım. Siz karar verirken nasıl bir yol izlediğim.

Valla hocam bu araçların üzerinde zaten 4 mevsin 60 yanak geliyo ben kışlık 55 yanak kullandım şimdide yazlık 60 yanak taktım kimseye sormayada gerekyok bence ayrıca bu araçların 17 jant versiyonuda var yanı limitlerin dışına çıkmadıkça hiç birşey olmaz bu arabaya 205.60.16 en ideali bence ben buşekil kullanıyorum çokda memnunum üzerinde gelen 4 mevsim lastikleride satacam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ada0679 -- 9 Haziran 2017; 12:24:4 >

• Cam tavan perdesini, camlar gibi tek seferde açıp kapatmak için bir ayar yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~YuSuFeLiLi~ -- 10 Haziran 2017; 10:53:7 >
  • Aracın yıllık bakımının bir kaç hafta yada 1000-2000 km geçmesi garanti dışı kalması gibi bir probleme sebebiyet verir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: BackConnect

Merhaba arkadaşlar

60-65 bandında araç bakarken 2008'lere denk geldim tesadüf. Konuda da gördüm, üç aşağı beş yukarı bu civarlarda temiz 2008'ler var. Var da fiyatların bu skalada olması kafamı karıştırıyor. Neden böyle ucuz araçlar. Bir de 2014-2015 modellerde bir problem falan yok değil mi?

Bende cevabı merak ediyorum...

• tnsrkn T kullanıcısına yanıt
    bahsettiğiniz gibi bir süre yada km aşımında garanti dışı kalması söz konusu değil rahat olabilirsiniz bu konuda.
  • oguz707 O kullanıcısına yanıt
    o fiyatlarda şuanda 1.2 benzinli olan modellerden alınabilir. ancak dolu paketli otomatik dizel seçeneği devreye girdiğinde 60-65 bin aralığında temiz 2008 almak mümkün değil. Benim aracım 2015 herhangi bir problemim de yok genel kullanıcıların deneyimlerini de gözlemleyebilirseniz herhangi bir problem yok araçlarda gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz.
  • bugün 15 bin bakımını yaptırdım 441 tl ye

• istanbul çamlıca aktif-iriyıl

• Şu an 24 Haziran'a kadar fiks menülerde % 15 indirim var.http://www.peugeot.com.tr/ adresinden randevu ve fiks bakım fiyatı alabiliyorsunuz.
    3 gün sonraya randevu veriyor. Ya da bayiyi arayıp kampanya dahilinde bakım yaptırmak istiyorum diyorsunuz.
    Ben 1.6 dizel aracımın 30.000 bakımını geçen hafta İzmir'de 538 TL'ye yaptırdım.
    Bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35MMUTLU35 -- 13 Haziran 2017; 13:50:12 >
  • Arkadaşlar iyi forumlar. 8 yıldır ailenin Captivasını kullanıyordum. Artık kendi arabamı alma zamanı geldi. Son zamlardan sonra araba seçmek tam bir işkenceye dönüştü. F/p olarak 2008 kafama çok yatıyor görünüşü de çok hoş. Sizce active mi Allure mi seçmeliyim aralarında yaklaşık 7500tl fark var 2.elde.

• Clasik ediyion al allure den bir iki özelik eksik full bi araba deri döşeme yok . Dış görünüm tamamen allur hattda jantları daha güzel siyah kontraslı.

• quote:

Clasik ediyion al allure den bir iki özelik eksik full bi araba deri döşeme yok . Dış görünüm tamamen allur hattda jantları daha güzel siyah kontraslı.

Dizel otomatik mevcut mu Classicte

• 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.