Şimdi Ara

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.701
Cevap
111
Favori
483.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Emeğine ellerine sağlık çok faydalı bilgiler verdiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizel allure 2008 yarı otomatik şanzıman vitesi etg6 dır diğer etg şanzımanlara göre biraz daha iyileştirilmiş hali.Ben kullanıyorum etg6 yı kırmızı ışıklarda kalkışlarda biraz ağır demeyelim de sakin kalıyor diyelim ama gaza bastığınızda arabanın atıldığını ve tıkır tıkır vitesleri degiştirdiğini gorebilirsiniz.

Tam otomatiklerden daha az yakıt tüketimi vardir en az 1 veya daha fazla lt. Bu değerler tam otomatiği sakin kullanmanız şartıyla yoksa daha fazla yakar.

Kendi etg6 şanzımanlı 2008 in yakıt değeri 150 km si şehirlerarası olmak üzere 349 km ye 85 tl dizel aldım yani km de 0.24 kuruş yakmakta.Havalar ısındığında ve araç 3000 km den sonra daha az yakacağı düşünüldüğünde çok uygun yakıt oranı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar paspas klipsleri nasıl açılıyor?

Şimdiden teşekkürler.
  • Merhaba arkadaslar,

15bin bakimi yaptiran var mi yakin zamanda. ne kadar fiyat cikiyor anadolu yakasi nereyi onerirsiniz
  • segmentation_fault! kullanıcısına yanıt
    24 aralik 2016 tarihinde sakarya yetkili serviste 480 tl tuttu.

Asagi yukari benzer bir fiyat cikacaktir

Saygilar.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluemonday

24 aralik 2016 tarihinde sakarya yetkili serviste 480 tl tuttu.

Asagi yukari benzer bir fiyat cikacaktir

Saygilar.

Vay be fiyatlar artmis.

Ilk ciktiginda 200 kusurdu.
  • İstanbulda da 480 verenler var.Daha aşağı bulamadım.Benimde geldi 15bin.
  • Daha önce yazmıştım 600 küsür lira tuttu Istanbul-Can otomotivde 15bin bakımı

2008 dizel otomatik var bende. yarı otomatik. Vites geçişlerini inanılmaz rahatsız edici, 1. veya 2. vites viraj dönüşlerinde devir sapıtıyor, yokuş kalkış desteği yok, devir geçişlerinde oturanları öne doğru atıyor. bence bayan için hiç uygun bir araç değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plastic_angel

Daha önce yazmıştım 600 küsür lira tuttu Istanbul-Can otomotivde 15bin bakımı

2008 dizel otomatik var bende. yarı otomatik. Vites geçişlerini inanılmaz rahatsız edici, 1. veya 2. vites viraj dönüşlerinde devir sapıtıyor, yokuş kalkış desteği yok, devir geçişlerinde oturanları öne doğru atıyor. bence bayan için hiç uygun bir araç değil.

Araciniz kac model

• Thomassee kullanıcısına yanıt
    quote:

Fierce Tiger @ 15 Ekim 2015; 10:20:45

Arkadaşlar paspas klipsleri nasıl açılıyor?

Şimdiden teşekkürler.

Hocam siz bilirsiniz bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fierce Tiger -- 15 Şubat 2017; 13:53:54 >
  • Fierce Tiger kullanıcısına yanıt
    Ben de bilmiyorum hocam, bende yok zaten 2008

Kolay olmasi lazim, karmasik bi durum mu var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Ben de bilmiyorum hocam, bende yok zaten 2008

Kolay olmasi lazim, karmasik bi durum mu var?

Konu sahibi sizsiniz diye sorayım dedim.

Çıkartamadım bir türlü büyük ihtimal bir pratiği vardır ama normal bildiğimiz klipsler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fierce Tiger -- 15 Şubat 2017; 15:35:26 >
  • Klipsteki yuvarlağın ortasına basın biraz sıkıntılı oluyor ugraştırıyor döşemeler kabarıyor ondan dolayı çıkartırken altan döşemeyide tutunderim...

• Arkadaşlar bakımlarda kampanya başlamış. Telefonuma Halil Öztürk izmirde ve Turgut muğladan mesaj geldi.

Halil Öztürk Periyodik Bakım Tek Fiyat 340 lira Son gün 11 Mart
    Turgut Muğla Motor yağı, yağ, Hava, Polen Filtre değişimleri ve işçilik sabit 350 lira son gün 15 Mart

şeklinde mesajlar. Diğer Peugeot servislerinde durum nedir var mıdır bilmiyorum. Şahsen ben ekim ayında %15 indirimli 412 liraya yaptırmıştır. Bakımı gelen arkadaşlar yararlanabilir.

• ahadayıyasor42 kullanıcısına yanıt
    2016 model, 2016 Haziranda aldım.
  • Az önce bakım fiyatı öğrenmek için yetkili servisi aradım, adam aracımın modelini bile sormadan bakım fiyatı verdi.Güvenip de nasıl iş yaptırayım bilemedim bunlara.
  • 2016 model ce 2008 aracımın 15000 bakımını 475 e yaptirdim

• Arkadaşlar bizim araç en fazla kaç litre mazot alıyor pompa attıktan sonra gırtlak dolu olarak bilgisi olan varmı

• arkadaşlar uzun zamandır 2008 1.6 e hdi araştırıyorum ancak çok iyi bir fırsat elime geçti yeni model 1.2 e vti full paket uygun bir fiyata alabilrim. şimdiye kadar hep dizel araştırdığım için yakıt tüketimi konusunda şüphelerim var benzinli için. yeni kasa benzinli kullanan ve yakıt konusunda fabrika verisi haricinde bir bilgi verebilecek arkadaş var mıdır. yıllık 10-15 bin km yapıyorum ağırlık şehir içi. şimdiden teşekkür

• quote:

Orijinalden alıntı: mx1978

arkadaşlar uzun zamandır 2008 1.6 e hdi araştırıyorum ancak çok iyi bir fırsat elime geçti yeni model 1.2 e vti full paket uygun bir fiyata alabilrim. şimdiye kadar hep dizel araştırdığım için yakıt tüketimi konusunda şüphelerim var benzinli için. yeni kasa benzinli kullanan ve yakıt konusunda fabrika verisi haricinde bir bilgi verebilecek arkadaş var mıdır. yıllık 10-15 bin km yapıyorum ağırlık şehir içi. şimdiden teşekkür

Maliyet nedir özel değilse

• 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.