Şimdi Ara

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === (210. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: dmrbrn
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.702
Cevap
111
Favori
484.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Farda buğu problemi yaşayan biri olarak farın değişimini talep etmiştim. Bugün onaylandığını öğrendim. Far servise ulaştığında değişimi gerçekleştireceklermiş. Sağ sol iki farıda değiştirecekler.
  • monsignore M kullanıcısına yanıt
    Benim anladığım pompa doldurma esnasında otomatik 3.atmasindan sonra ısrar edilmemesi.

Şehir ici 10 günde bir 25 lt şehir dışına çıktığımda ise da 35 lt yakıt alıyorum.

O yüzden o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bobera10 B kullanıcısına yanıt
    Işıklı Cam tavan bende var classic edition..sadece allure özel deyil yani..
    120 km hızla otobanda hız sabitleyiciyle 5.1 lt motorin yakıyo kesin veri. 4 kez denedim otobanda 5.1 120km hızla.. shell nitro mazotla..kullanıyorum.
    Ayrıca yol tutuşta yüksek hızlarda hiç sıkıntı yaşamadım virajlar dahil..200km hıza kadar denedim yüksek hızda uzun süre gittiğim halde çok sıkıntı hissetmedim açıkçası... gerçi lastik değişiminden sonra yol tutuş daha iyi oldu.. üzerindeki lastiklerle yolda gezme yapıyordu şimdi daha iyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ada0679 -- 2 Aralık 2016; 20:17:25 >
  • ada0679 kullanıcısına yanıt
    Işıklı cam tavan Classic editionlarda da var fakat göstergelerde ışıklar sadece allura da var

• fatih8134 kullanıcısına yanıt
    merhaba

eğer ilgilenirseniz bende 2015 model dizel manuel active donanım aracımı nakit ihtiyacımdan dolayı satmak istiyorum
    sahibinden adlı sitede ilan numarası : 366225107

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-peugeot-sahibinden-2015-model-peugeot-2008-dizel-366225107/detay
    Evet doğru gösterge çerçevesi ışıklı birde deri döşeme var...

• Kaskodan yedek anahtar alma işini sigortacima sordum. Hasarsizlik indirimimim bozulmuyor ama orjinalinde ne varsa onun gibi verirler dedi. Kısacası iki tane kumandalı anahtarin olmaz dedi vesselam

• Oguzsayhan kullanıcısına yanıt
    Hangisinin kaybolduğu nasıl anlayacakmış?

• Biri kaybolduğu basvuruyorsun sana yenisi veriyor ama eskisi çalışmaz hale geliyormuş.calinma riskine karşın. Sanırım ikisi birden yeni şifreli oluyor.

• Haziran üretimli eylül 27 de teslim aldığım araç için bu normal mi sizce? Bugün kışlık lastik taktırdım. Birde bu lastik basınç olayı sadece düşük olduğunda mi uyarı veriyor? Lastikler değişti sifirlama yapmam gerekir diye düşünürken herhangi bi uyarı vermedi. Nokian wr d4 205/55r16 91T lastik saklama hizmeti ile 1060tl ye aldim
     === PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY ===

• kendimce kullanıcısına yanıt
    Sanırım küf için normal mi diye soruyorsunuz, bence normal ve lastik ve fren için önemli değil ama bazı spreyler var isterseniz kullanabilirsiniz, kış ayında gerek yok bence
    Lastik basınç sensörünün ikaz vermesi gerekir diye düşünüyorum fakat aynı havayı bastılarsa vermeyebilir netice de en son ki kayıtlı basınç miktarına göre ikaz veriyor

Lastiklerinizi iyi günler de kullanın, benimki dört mevsim goodyear bakalım iş görecek mi?

• bugun 600 km yol yaptim 120-150 km arasi cogunlukla hiz sabitleme ile gittim. Aracim 1200km oldu ve su an yakit tuketimi 5.3 olarak olctum. Degerler bana gore cok iyi geldi yol cok musaitti trafik yok denecek kadar azdi. Uzun yoldaki konfor durumu benden tam puan aldi. Sadece su ekrana video oynatma da koysalardi cok şükela olacakti

Küf değil pas olayı için yazmıştım. Eski aracım da da vardı ama 5 yaşındaydı.

• kendimce kullanıcısına yanıt
    O kısımdaki pas olayı normal bmw mercedeste bile olan bi durum kafaya takılacak bişey yok sıkıntı olmaz...

Yanlış bilgi vermiş size asıl anahtar kumandalıysa ve sen onu kaybetiysen onu alırsın kesinlikle kumandalı olur yani.. ben 4 defa farklı araçların anahtarını yaptırdım hepside kumandalı orjinal..

Size yanlış bilgi vermişler ikiside çalışır siz kumandalı anahtar kayboldu deyin asıl anahtar kumandalıdır zaten kumandalı alırsınız...

• quote:

Orijinalden alıntı: ada0679

Size yanlış bilgi vermişler ikiside çalışır siz kumandalı anahtar kayboldu deyin asıl anahtar kumandalıdır zaten kumandalı alırsınız...

Yok doğru kumandalı kayboldu deyin kumandalı alırsın tabi ama eskisi(kayboldu dedigin) işlev görmez dedi kontak açmaz dedi. Immobilizer olduğundan dolayı. Bizim sigortacinin dedikleri böyle, birileri daha sorsa netleşir bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oguzsayhan

quote:

Orijinalden alıntı: ada0679

Yok doğru kumandalı kayboldu deyin kumandalı alırsın tabi ama eskisi(kayboldu dedigin) işlev görmez dedi kontak açmaz dedi. Immobilizer olduğundan dolayı. Bizim sigortacinin dedikleri böyle, birileri daha sorsa netleşir bence.

Anahtarı immobilizerli yapıyorlar zaten sıkıntı olmadan ikiside çalışır..eskiside çalışır... ben yaptırdım hiç bir sıkıntı olmadan hepsi çalıştı..

• Sıfır araçlarla ilgili Rodaj hakkinda ne düşünüyorsunuz?
    https://teknoseyir.com/araclarda-rodaj-nedir-nasil-yapilir
    Burdaki linkte bahsedildiğine göre kesinlikle yapılması gerekiyormuş.
    Peugeot kitapçığında rodaj ile ilgili hiç bir şey belirtilmemiş,servisi aradım böyle bir şeye gerek olmadığını sadece 15000 de veya yılda bir kez servise gelinmesi gerektiğini söyledi.
    Sizler ne düşünüyorsunuz?
    Herkese iyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: halomid

Sıfır araçlarla ilgili Rodaj hakkinda ne düşünüyorsunuz?
    https://teknoseyir.com/araclarda-rodaj-nedir-nasil-yapilir
    Burdaki linkte bahsedildiğine göre kesinlikle yapılması gerekiyormuş.
    Peugeot kitapçığında rodaj ile ilgili hiç bir şey belirtilmemiş,servisi aradım böyle bir şeye gerek olmadığını sadece 15000 de veya yılda bir kez servise gelinmesi gerektiğini söyledi.
    Sizler ne düşünüyorsunuz?
    Herkese iyi forumlar.

Yeni motorlarda böyle bişeye gerekyok..
    Hepsi hurafe normal kulanın deniyor. Servislerden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ada0679 -- 5 Aralık 2016; 7:51:00 >

• 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.