Şimdi Ara

PEUGEOT 2008 ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
4
Favori
31.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peugeot 2008 in resmi fotograflarını yayınladı.

Araç 4.14 m uzunluğa ve 1.74 m genişliğe sahip. 208 le aynı motor seçeneklerine sahip olacak.

1.6 e-HDI mantıklı bir fiyata sahip olursa gayet iyi satış rakamları elde edeceğini düşünüyorum

PEUGEOT 2008 ANA KONU

PEUGEOT 2008 ANA KONU

PEUGEOT 2008 ANA KONU

Peugeot 2008 in yeni fotograflarını yayınladı. Aracın iç mekanı 208 den alınma. Ayrıca mavi renkli ledler dikkat çekiyor.

PEUGEOT 2008 ANA KONU

PEUGEOT 2008 ANA KONU

PEUGEOT 2008 ANA KONU

PEUGEOT 2008 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhansencag -- 18 Şubat 2013; 22:03:40 >

• pejo güzel araçlar yapıyor , eminim bu da başarılı bi araç olur.
  • Qashqai rakibi mi olacak şimdi bu?Yoksa Juke rakibi mi?

Ben beğendim valla,4 çeker seçeneği olmaz büyük ihtimalle.

1.6 hdi ve düz vites ile makul bir seçenek olabilir.
  • Enteresan bir araç bu! Hiç haberim de yoktu bundan. Ben 3008'i özellikle onun kokpitini çok beğeniyordum, ileriye dönük özellikle yeni kasasını ciddi ciddi planlarım arasına da almıştım. Bu araç sanırım yeni 3008 olacak ama bu da bana saçma geliyor. Yalnız kasa boyutlarına bakarsak da baya baya crossover olmuş bu. Indoor resimlerini pek bir merak ettim şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: causeandeffect

Qashqai rakibi mi olacak şimdi bu?Yoksa Juke rakibi mi?

Ben beğendim valla,4 çeker seçeneği olmaz büyük ihtimalle.

1.6 hdi ve düz vites ile makul bir seçenek olabilir.

208 platformunda dolayısıyla Juke a rakip.
  • juke'nin rakibi olacak sanırım ve de mokka'nın ama tip olarak onları katlar kesinlikle. olmuş bu.
  • Renault Captur da geliyor.

PEUGEOT 2008 ANA KONU

PEUGEOT 2008 ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu segment iyice kızışacak , honda'da bu segment için hazırlıkları bitiriyor.
  • güzel yapmışlar ama türkiyede pek şans tanımıyorum peugeot olmasından dolayı.
  • Renault'un ismi iyi dalga malzemesi olur Türkiye'de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HondAta

Bu segment iyice kızışacak , honda'da bu segment için hazırlıkları bitiriyor.

+1905

İşler çok kızışacak. Forumda da 2008-Captur-Juke ve Honda tartışmaları kopup gidecek gibi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhansencag

quote:

+1905

İşler çok kızışacak. Forumda da 2008-Captur-Juke ve Honda tartışmaları kopup gidecek gibi duruyor

B segment crossover , aile ve bayanlar için çok mantıklı bence. Fiyat'ları da nispeten uygun oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhansencag

quote:

+1905

mokka da var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utku

Renault Captur da geliyor.

PEUGEOT 2008 ANA KONU

PEUGEOT 2008 ANA KONU

amblemin boyutunu tahmin edebiliyorum saklamalarına gerek yok

• On farlarda ceed'den esintiler var sanki
    Genel olarak dis tasarımı begendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel araç.. motor ve donanıma göre 45-60 seviyelerinde satılır diye tahmin ediyorum
  • 1008'i heyecanla bekliyoruz.
  • Tasarım güzel,1.6 dizel motorda var otomatikle beraber gelirse tutmaması için sebep göremiyorum.
  • opel mokka canlandı bir an gözümde. biraz hatchback, biraz suv, biraz da mpv olunca nedense çekici oluyor araçlar. gerçi ben tiksiniyorum ya, orası ayrı. (bkz:juke )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umut T. -- 6 Ocak 2013; 22:45:58 >
  • tasarımı güzel olmuş. aslında peugeot'un son dönemdeki tasarımlarının hepsi çok iyi. bu da altta kalmamış.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.