Şimdi Ara

Peugeot 2008 almayı düşünenler. (ocak 2020) (381. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.043
Cevap
118
Favori
937.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vamossbienn

Teşekkürler kral yalnız adaptif var mı araçta onu anlayamadım burda ki özelliklerden
    Hız sınırlayıcı sekmesine bak. Adaptif hız sınırlayıcı yok bu araçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • insanlar araçlarında otomatik frenleme var mı yok mu diye sorular içinde kaybolmuş...

2020 ve sonrasi tüm markaların yeni modellerinde AEB (Automatic Emergency Braking- Yani otomatik frenleme), Lane Keep Assist (Şerit Takip Asistanı) ve de Traffic Sign Recog. yani trafik levhası okuma özellikleri ABS frenleme gibi standart geliyorlar, regülasyonlar gereği...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Electro_Magnetic

insanlar araçlarında otomatik frenleme var mı yok mu diye sorular içinde kaybolmuş...

2020 ve sonrasi tüm markaların yeni modellerinde AEB (Automatic Emergency Braking- Yani otomatik frenleme), Lane Keep Assist (Şerit Takip Asistanı) ve de Traffic Sign Recog. yani trafik levhası okuma özellikleri ABS frenleme gibi standart geliyorlar, regülasyonlar gereği...
    bunlarda problem yok, insanların çoğu bisiklet ve yaya otomatik frenlemesi olup olmadığını bilmiyor. özellikle active ve allure'cılar.
    çünkü avrupa'da bunlar ayrıca eklenen bir paket.
  • Arkadaslar merhaba
    Saniirim halen bayiilerde arac yok, sizlerin ongorusune gore ornek veriyor bugun bayiye kapora versek aracin teslimini ne zaman yapiyorlar? 2 ay 3 ay ya da 1 ay?

• quote:

Orijinalden alıntı: audioslave

Arkadaslar merhaba
    Saniirim halen bayiilerde arac yok, sizlerin ongorusune gore ornek veriyor bugun bayiye kapora versek aracin teslimini ne zaman yapiyorlar? 2 ay 3 ay ya da 1 ay?
    ocak şubat durgunluğuna bir de covid eklenince sıfır arac bulmak genel anlamda zorlastı. Ama bu süreçte elbet gececektir. Suan kapora verip de hakikaten alınabiliyorsa gidip yazılalım.. Sitede birçok kişi mesajında kaporalarını iade aldıklarını söylüyorlar araclarını alamadıklarından.. işin doğrusu nedir bilmiyorum. Bayileri aradığımda arac ne zaman gelir bilmiyoruz dediklerinden ve ayrica geldiğindeki fiyat ne olur o da belli olmadığından kapora versek bize ayirtir misiniz kısmına gecemedim ben. yoksa suan 155.900TL arac 3 ay sonra atıyorum 170.000TL'den size elbette ayırırız beyfendi derler tabiki...

Fabrikalar üretime başladığından, kendi iç piyasalarını öncelikle doyurduklarında, bizim ülkemize de araçlar daha çok gelmeye başlayacak. Bu noktada istedigin renk, opsiyonu da almış olacaksın. Acelen yoksa Eylül ayını beklemeni öneririm. Şuan hem araç fiyatları sacma bi sekilde artıyor hem de galericiler bayi gibi stokluyorlar. Bu durumda niye arac alayım ??? 155.900TL olan arac sarı renkli sitede fırsatcılar 167.000TL'ye ilana cıkıyor.. Sen ben almazsak, fırsatcılar arac almaz, böylece ihtiyacı olan gider alır aracı...Ben Eylül ayında arac bombardımanı olduğunda bu aracların çoğunun hakettiği değere ineceğine inanıyorumm.

Ozamana dek varsa yazılımsal hatalar vs. bir nebze de giderilmiş olacaktır.

• Merhaba arkadaşlar
    servicebox şase numarası ile aracın özelliklerin nasıl bakabilirim?

Kayıt oluşturdum şase numarasını nereye giricem ve sonra hagi sekmeyi seçmeliyim.Yardımcı olabilir misiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömür16 -- 28 Mayıs 2020; 1:58:22 >
  • Ömür16 Ö kullanıcısına yanıt
    Gt line dynamicler çok farklı donanımla gelebiliyor. Bir şey söylemek zor.

• Electro_Magnetic kullanıcısına yanıt
    👍🏻Tesekkurler..

• Cam tavansız Gt line dynamic için 240 bin TL fazla.
    Bildiğim kadarıyla şu anda cam tavansızlar ÖTV de %50 diliminde.
    Son zamlardan sonra 220 bin bandı cam tavansız Gt line dynamic için uygun olabilir.
    Bence tekrardan bir pazarlık yapmanızda fayda olacaktır.
  • Merhaba arkadaşlar whatsapp gurubuna ekleyebilirmisiniz

• Arkadaşlar şu sase numaralı aracın özelliklerine bakabilir misiniz?
    Ben servicebox ta bulamadım.

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömür16 -- 28 Mayıs 2020; 0:22:10 >
  • Peugeot 2008 almayı düşünenler. (ocak 2020)Peugeot 2008 almayı düşünenler. (ocak 2020)Peugeot 2008 almayı düşünenler. (ocak 2020)Peugeot 2008 almayı düşünenler. (ocak 2020)

Araç dolu, kablosuz şarj da gelir yüksek ihtimal.
    Ancak fiyat yüksek.
    Galeriden mi alıyorsunuz?

• aesenturk A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömür16 -- 28 Mayıs 2020; 1:44:39 >
  • 240 bin bandında bence GT Dynamic leri de değerlendirebilirsin.
    Bayramdan önce Çetaş'ta mavi GT Dynamic vardı. 245 bin istiyorlardı.
    Başka bayilerde de bu fiyatlara GT Dynamic'ler olması gerekiyor.
  • aesenturk A kullanıcısına yanıt
    Eğer kapora verip araç için yazılacaksanız her ay araçlara gelebilecek zamları da hesaba katmalısınız. Ben şubat ayında Honca Civic için kapora verip sıraya girdim, önce mart, sonra nisanda gelen zamlar Civic için değmeyeceği için 2008 aldım.

2008 rağbet gören bir araç olduğu için bayiler nede olsa satacağım diye indirime yanaşmadığı gibi fiyatları da yüksek tutuyorlar. Satış personelleri de genelde kotasını her türlü doldurduğu için müşteriye yaklaşımları eskisi gibi değil. Az araç geliyor ve zaten kapanın elinde kalıyor, her marka ve modelde durum bu. İkinci el araç fiyatları ayarsız şekilde uçunca insanlar sıfıra yöneldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karipcin

Merhaba arkadaşlar whatsapp gurubuna ekleyebilirmisiniz
    Davet, özel mesaj olarak gönderildi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 155.900 olan araç hangi bayide var bilgisi olan var mı acaba

• 2008 ve T-roc C7 sınıfına alınmış,yani B sınıfı değil artık.

Peugeot 2008 almayı düşünenler. (ocak 2020)

• 
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.