Şimdi Ara

Peugeot 2008 almayı düşünenler. (ocak 2020) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.043
Cevap
118
Favori
937.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.2 GT-Line fiyatı ne olacak acaba? Cam tavan ve Focal standart olur mu?
  • 3 silindir mi bunun benzinlisi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizel otomatik allure dolusu sizce ne kadar olur ?
  • Ben de suan bedelli kredisi cektigim icin bu aracin alimini 1 sene ertelemek zorunda kaldim . Dizel gt line cam tavan eat8 full paket icin 180 ve alti olursa alacagim

• Fiyata göre düşünebilirim takip ediyorum
  • 5008 düşünüyorum listeye eklerseniz faydası dokunur neticede aynı bayi kazanacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: cmshn

1.2 GT-Line fiyatı ne olacak acaba? Cam tavan ve Focal standart olur mu?
    Benzinli ilk etapta gelmicek.ki

• Dizel allure 170-180 bandında olursa ben de düşünüyorum.

• Arkadaşlar bende varım toplu alım için.

• 2008 toplu alımına beni de dahil edin arkadaşlar, uzun süredir bekliyorum.
  • Bende dizel gt-line düşünüyorum.Erken kaporanın +1 yıl garanti uzatımı yada bakım tarzı avantajı olabilir.
    Bu araçta 50 bin 0 faiz bekliyorum.Fiyatta 180 bini aşmazsa almayı düşünüyorum.Yani şuan güncel kasası 157 bin civarı.
    Tanıtımlardan izlediğim allure da led far yok.Bir tanıtımda ön cam rezistansı vardı hoşuma gitti.Kış döneminde çok işe yarıyor.
    Allure gt-line arasında 10 bin tl civarı fark varsa gt-line yönelmenizi öneririm.1 ay sonra açıklanır fiyatlar.

• https://adobeindd.com/view/publications/d07f2b87-d4e3-4a61-8150-3aefdfb6ed20/1/publication-web-resources/pdf/01087-01_Peugeot_2008_Specification_Guide_v9.pdf

Allure'da full led far yokmuş maalesef. kötü oldu. ingiltere sitesinde 2500 pound fark var allure ile gt-line arasında. vergi dilimi aynı olur bence yani fark TL olarakta aynı kalır.
  • gokselelkn kullanıcısına yanıt
    Dizel otomatikte yok İngiltere de.
    Allure da beklemiyordum zaten.3008 de bile ilk çıktığı zaman elegance paketle verdiler.Sürüş destek sistemleri ile birlikte.
    2008 dede allure a ek paketle gelebilir 3008 de olduğu gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 22 Aralık 2019; 23:50:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir süredir radarımda olan bir araçtı.

Dizel-Otomatik için kaydımız bulunsun. (Max 160-165k olursa tabi).

Acelemiz yok bekleriz.

Zaten parayı da anca Ocak sonu veya Şubat başı gibi toparlarız.
  • Çok güzel olmuş. İnş fiyatlari uygun olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Dizel otomatikte yok İngiltere de.
    Allure da beklemiyordum zaten.3008 de bile ilk çıktığı zaman elegance paketle verdiler.Sürüş destek sistemleri ile birlikte.
    2008 dede allure a ek paketle gelebilir 3008 de olduğu gibi.
    Evet 3008de oyle yaptilar ama 508 de allureda verdiler. Umutlanmistim. Full led far olmadan almak istemem.

Fransa sitesinde dizel otomatik var. Ingileterede yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokselelkn -- 22 Aralık 2019; 23:57:24 >
  • gokselelkn kullanıcısına yanıt
    D segmenti hocam o kadar olsun.Hatta sürüş destek sistemleride olması lazımdı gt-line atmışlar 508 de.
    Gördüğüm kadarıyla mercek yok farda.Buda kötü.Tipik 3008 prime doluluğunda olur allure.Grip genelde 16-18” de oluyor.Active 16” allure 17” gt-line 18” olur.18” 3008 de konfor açısından iyi ama 2008 de ne olur bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: icemy

D segmenti hocam o kadar olsun.Hatta sürüş destek sistemleride olması lazımdı gt-line atmışlar 508 de.
    Gördüğüm kadarıyla mercek yok farda.Buda kötü.Tipik 3008 prime doluluğunda olur allure.Grip genelde 16-18” de oluyor.Active 16” allure 17” gt-line 18” olur.18” 3008 de konfor açısından iyi ama 2008 de ne olur bilmiyorum.
    Janti pek onemsemiyorum 16 yada 17 olabilir. Bu donemde led far ve cam tavan aeiyorum aracta. Surus destek olmasi iyi ama olmasada olur. Donanimlar ve opaiyonlar aciklansin bakalim. Eger gtline almak zorunsa kalirsam onemsemedigim donanimlarla yuksek fiyatla dusuncem degisebilir. Mevcuttaki aracim 308 allure ve full led farlar var, guzel.

• Bende GT line almayı düşünüyorum.
    1.5 eat8
    şuanki aracımı zararına da olsa satacağım,ilk çıktığında almak lazım.
    Sonra millet hücüm ettikçe fiyatlar yükselecek şimdiki 3008 gibi ulaşılması zor rakamlara çıkacak.
  • Aramızda peugeotta çalışan veya yakın tanıdığı olan var mı arkadaşlar? Ne zaman harekete geçmemiz gerekecek?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.