Şimdi Ara

Petrol Ofisi'nden ve Bonubon'dan Sabah Bombası %30 İndirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
3.296
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ceramicer43

arkadaşlar ben eşimin üzerinden bir hesap açtım..o hesabı kendı hesabımdan davet ettim..sonra esımın hesabından 45 tl ye kuponu aldım..sonra kontrol ettimki benım hesabıma 10 tl yatırmıslar..

şunu sorucam..

şimdi orengın 2-3 kısıyı daha davet etsem..onlardan da 10 ar tl gelırmı..

2.si ben bu kuponu nasıl kullanırım yardımcı olurmusunuz..??

açıklamarda 100TL'ye kadar yazıyor hocam. yani 10 kişiye kadar çağırabilirsin
  • ben ikiyüz liralık olanı aldım çok pişman oldum yirmi liranın üstüne kullandırmıyorlar. her şubeside kullandırmıyor. yirmi lira benzin için ondört km gidiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk23

ben ikiyüz liralık olanı aldım çok pişman oldum yirmi liranın üstüne kullandırmıyorlar. her şubeside kullandırmıyor. yirmi lira benzin için ondört km gidiyorum

Merhaba bana da aynı açıklamayı yaptılar ama arayıp müşteri hizmetlerini baya kızdım daha sonrasında PO yetkilisi birşeyler yaparak 200 tlnin tamamını tek seferde çekti sanırım bir kod girmesi gerekiyor.Markapon sitesi açıklamasında 20 ser tl olarak harcama gibi biribare yok..Hakkınızı arayın çok geç olmadan!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • * Bu kampanyada herhangi bir indirim kodu ve harcadıkça kazan kampanyası geçerli değildir.

%1 kumbara olayı dahil değil anlayacağınız.
  • markapon kampanyasından yararlandım hem evime yakında hemde hiçbir problem yaşamadım...lakin bu kampanya sadece garanti bonus'a oluyormuş.Müşteri temsilcisi öyle dedi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: feumarte

quote:

Orijinalden alıntı: haluk23

ben ikiyüz liralık olanı aldım çok pişman oldum yirmi liranın üstüne kullandırmıyorlar. her şubeside kullandırmıyor. yirmi lira benzin için ondört km gidiyorum

Merhaba bana da aynı açıklamayı yaptılar ama arayıp müşteri hizmetlerini baya kızdım daha sonrasında PO yetkilisi birşeyler yaparak 200 tlnin tamamını tek seferde çekti sanırım bir kod girmesi gerekiyor.Markapon sitesi açıklamasında 20 ser tl olarak harcama gibi biribare yok..Hakkınızı arayın çok geç olmadan!

bana da en fazla 20 lira alabilirsin dedi po daki görevli ama dedim ben bu puanları yakıt alarak kazanmadım bi fırsat sitesinden parayla aldım hepsini de kullanıcam dedim yok diyo kullanamazsın cart curt artistlik yapıyo aradım müşteri hizmetleri telefondaki kız telefonu görevliye verin dedi verdim telefonu anlattı elemana sonra tek seferde çekti 200 ü çok bilmişe dersini vermiş olduk

• markapon rezilliğinden sonra po ya bulaşmam....
  • markapon kampanyasında zorlandığınız konu ne oldu anlamadım..ilk gidişimde afalladık hemen kartın arkasındaki numarayı aradım görevliyle konuşup hallettiler..
  • Arkadaşlar Facebook üzerinden üye oldum ve almaya kalktım, Garanti Bonus'a geçerli sadece. Teb Bonus kartımla kupon alamadım ne yazık ki. Saçmalık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Orijinalden alıntı: Finney

Arkadaşlar Bonubon Petrol Ofisi'nden 50TL'lik akaryakıtı 45 TL'ye veriyor. Arkadaş davetiyle alırsanız, 50TL'lik akaryakıt 35'e mal oluyor. Üstüne de kumbara olayı var, alışverişinin %1'ini kumbarana yüklüyorlar. Bu da %30 demek ki geçen sefer ki Markapon da %20-22 olan indirim oranını ters düz eder.

bu arada link:http://www.bonubon.com/istanbul/firsat/petrol-ofisi-kampanyasi

Başka yerde 2,50 olan lpgnin PO'da 2,90 olduğunu unutmamalı

Istanbul kcekmece altinsehir PO

Mazot alimi sonrasi , ariza tamiri 500 TL

Cekim dusuyor , arac istop ediyor , filtre ve beyin degistirmek gerekli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Referans olayları forum içinde yasak boşu boşuna yazıpta sildirmeyin konuyu
  • quote:

Orijinalden alıntı: isolayn007

markapon'dan aldığım 200 tl'lik petrolofisi fırsatının 80 tl'sini öyle veya kullandıktan sonra iptal ettirmeye çalışıyorum.şahsen petrolofisi'nden uzak durun derim.puan kullanma olayı çok sıkıntılı

Bende markapondan aldım sorunsuz ilgili kampanya kodunu ve miktarını söyledim po daki arkadas çekti hiç sorun yasamadım hiçbir sıkıntı yok bir daha olsa bir daha alirim

• İlgili kampanya kodu dediğiniz nedir hocam anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: isolayn007

İlgili kampanya kodu dediğiniz nedir hocam anlayamadım

Forumda markapon konu başlığı altında bir arkadasın verdigi kod vardı puan kullanırken o kodu giriyor istasyondaki çalışan sonra 10 yada 20 yazarsa adet kısmına 100 tl yada 200 tl lik akaryakıt alabiliyorsunuz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muzzy255

quote:

O kısmını atlamışım kusura bakmayın başlığı ve konuyu güncelliyorum hemen

edit: güncellendi

arkadaş davetinden nası bir şey geliyor? o da kullanılmaz diye düünüyorum

1 hafta sonra davet eden hesaba yükleniyor ve epey bir kullanım süresi var Morhipo benzeri bir kumbara olayı. harcarken de herhangi bir altlimit yok

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

benim kumbara da 10 tl vardı kullandırtmadı. kazanmakmak ta %25 inidirm oluyordu o koud deneyen oldu mu belki çalışır

davet puanları malesef benzin ve bazı elektronik kampanyalarda geçerli olmamakta...

• Evet bugün 27 Aralık , puanları yüklenen-kullanan oldu mu?

Kredi kartı puan sorgulama slibinde sanırım POAS diye bir kısım çıkıyor orada mı gözükecek puanlarımız?
  • bende internetden baktım puanlarımda bi artış yok mail attım ama daha cevap gelmedi bende pişman oldum açıkcası..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcmstar

Evet bugün 27 Aralık , puanları yüklenen-kullanan oldu mu?

Kredi kartı puan sorgulama slibinde sanırım POAS diye bir kısım çıkıyor orada mı gözükecek puanlarımız?

puan sadece PO bayilerinde görünüyor, ben de yüklenmesini bekliyorum, hatta akşama sorgulatayım bakalım yüklenmiş mi
  • aslında bu po kartlara yüklenmesi daha dogru olur.. gittimiz zaman görevliye ne diyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusebas

aslında bu po kartlara yüklenmesi daha dogru olur.. gittimiz zaman görevliye ne diyelim

yüklenecek tutar po ya özel olduğundan internette vs görünmüyor.
    görevliye şu kadar puanım var. Puanımı kullanın demeniz yeterli.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.