Şimdi Ara

Petrol Ofisi’nde Temassız Öde-Geç’e 40 TL’ye Varan MaxiPuan (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
4.290
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Anladigim kadariyla mobil odemede 5 tane 50 tl alisverise 25 tl puan kampanyasindan yararlanamayacagiz. Cunku mobil odeme mantigi burada farkli. Posa telefonu gostererek degil miktari telefona girerek yapiyoruz. Dolayisiyla ikisi birlesmez. Dogru mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 günde 2 defa farklı yerlerden 125 tl lik yakıt aldım ama ikiside uygulama da gözükmedi. bu sıkıntıyı benden başka yaşayan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepdarkdirty

Peki iphone sahipleri ne yapacak bilgisi olan var mı
    Temassiz kredi kartiniz ile, mobil odeme uygulama uzerinden.

Kart icin telefona dahi gerek yok.

Uygulama uzerinden de maximum mobil uygulamasindan onay veriyorsunuz. Telefonu vs okutmuyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teqali -- 27 Kasım 2018; 23:14:29 >
  • bigtouch B kullanıcısına yanıt
    Bende de ayni sorun oldu musteri hizmetlerini aradim.kontrolllerini yapti. Kampanya bittiginde yukleme olmazsa tekrar arayin duzeltiriz dedi. Hem yuzde 3 hemde mevcut kampanya birlestigi icin sistem hata verebiliyor gibi bir aciklama yaptilar.

• quote:

Orijinalden alıntı: sercan149

3 günde 2 defa farklı yerlerden 125 tl lik yakıt aldım ama ikiside uygulama da gözükmedi. bu sıkıntıyı benden başka yaşayan var mı?
    Tek seferde ve farklı günlerde

• sarius82 S kullanıcısına yanıt
    Bu mobil odeme olarak gecmiyor bence. Farkli bir sistemi var. Normal alisverislerde mobil odeme icin nfc ozelligi acik olmali mesela ama ode gec sisteminde buna gerek yok

• sercan149 kullanıcısına yanıt
    İki kere denedim ikisinde de olmadı. Kartı da istasyonda eşleştirdim ama uygulamada çıksa da onay veremedi bir türlü mecbur karttan çektim.

İstasyonda temassız öde-geç i de bilmiyorlar sanırım. Temassız öde geç ile ödeyeyim dedim normal verdiler yakıtı ve postan standart çekildi sonra.

O nasıl oluyor en azından onu yapayım %3'ü geçtim artık. Bu kartı da kapatacağım böyle dandik kampanya ile sinir olacağıma kullanmam daha iyi.
  • Bende kampyada ilk islemi yapmistim iki hafta önce.uygulamada görulmedi müsteri hizmetleri baska banka posundan gecmis dedi halbuki iş bankasi slipte yaziyordu.dört islemi yapin bizi arayin puanlari yukleyelim dediler vazgectim kampanyadan.mobil öde geçide beceremediler zaten istasyonda.bu kampanyadan bir cacık olmaz.verecekleri %10 bile degil.onu da istasyonlarda kimsenin bilmedigi ödeme sistemiyle veriyorlar.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.