Şimdi Ara

Petrol Ofisi çalışanı üzerime yürüdü! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
0
Favori
36.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
525 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ArslanBey334

Konu sahibi arkadaşımızın gücüne gitmesin fakat bu tür olaylar git gide çoğalıyor bunun önlemi savcılığa şikayet etmek değildir benim görüşüm. Hiç üşenmeden aileni bıraktıktan sonra yanına sağlam 2-3 arkadaşını alacaksın , dalacaksın kafa göz sapa sağlam sonrasında da videoya çekip ailene de izleteceksin ki onların da ciğeri soğusun. Şahsen ben arabam da sopayı eksik etmem , veririm odunu beline beline 2-3 sefer yapmışlığım da vardır hiç affetmem. Bu nedir arkadaş her yer maganda kaynadı üzülerek söylüyorum tüm bunları , maalesef içinde bulunduğumuz durum bunu gerektiriyor. Buralara yazmakla , şikayet formları oluşturmakla , savcılığa - polise gitmekle çözülmez bu işler.
    Sen sopa bulundurursun orada adam yanında silah taşır bi' anlık sinirle saçma sapan hareketlerde bulunup kendinizi ve ailenizi yakmayın maganda işte adı üzerinde, insan olsa yapmaz böyle zaten ekmek yediği yerde.

3 kişi değil 5 kişi olun bir de sopalı olun adamlarda silah varsa ne yapacaksınız? Değecek mi yaptığınıza?

Bunu da düşünün 2 kere beline verirsin odunu 3. de aynı şey olmayabilir. Ha sen "Ben de magandayım" diyorsan devam et hocam, Polat Alemdar'ın dediği gibi, "Sonunu düşünen kahraman olamaz."

• ülkemin her şehrini seviyorum.Ama bazı şehirlerde topluma zararlı kişiler fazlaca bulunuyo izmitte kötü ama alışınca yaşıyosun bi şekilde.Bursa otogara indim dakka bir adam cezaevinden izinli çıkmış birlikte bindik dolmuşa.
  • defiant82 kullanıcısına yanıt
    Yanlış kurmuşum cümleyi adana güzel bir şehir .Bu artık insanların sayısı azalır umarım.Adanaya sık git gel yağıyprum osmaniyeliyim
  • Ray Kurzweil kullanıcısına yanıt
    Lan geçen hamile kadına saldıranlar oldu silah doğrultanlarin videosu çekildi de ne oldu kapıda karşılandılar serbest kaldılar 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam peki sadede gelirsek aracınız neden çalışmamış? bu durumda adamlar haklıyken kendilerini haksız durumu düşürmüş oluyorlar. yaptıklarını tasvip etmiyorum ama aracınız onların dediği gibi bozuk olabilir mi? sonuçta benzin koysalarda motorunuz çalışmaz ve hasar görebilirdi. belki adamlar kamerayı açsalar orada siyah pompadan koyulduğunu görecektiniz ve rencide olacaktınız. bi yandan kamera açmamaları iyi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusrite -- 12 Kasım 2019; 20:25:37 >
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    aynı sey sizin basınıza gelse napıcaktınız hemen cekıcı cagırıp aracı sanayıye mı cektırıcektınız adam dogru olanı yapmıs bende olsa aklıma ılk yakıt gelir netıcede yakıt ıstasyonuna gıdene kadar calısıyodu bu arac coluk cocuk olmasada bı serserı yuzunden basınızı belaya sokmaya degmez bence 3 yıl kaldı denetımlı serbestlıgımın bıtmesıne bes dakikalık erkeklık yaparsınız sonra ugrasır durursunuz
  • Pompalamasyon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani petrol ofisini savunmak gibi olmasın ama yakıt doğru konulmuşsa ki kontrol edilip bakılmış arabanın çalışmamasında onlarla ilgili bir sorun aramak ne kadar doğru? Sen adamlara arabamı bozdunuz kamera kayıtlarını inceleyeceğim diye çıkışırsan onlarda bir suçu olmamasına rağmen kendilerine bu şekilde davranıldığından sinirlenmiş olabilirler. Belki onlarda arkandan ne sıkıntılı tipler var arabası bozuk bize çatıyo falan diyorlardır.
  • 1. Kamera kayıtları savcılığa şikayet edildikten sonra incelenebilir.Savcilik izni ile...
    2. Dizel bir araç saatte 0.8lt/1h tüketime sahip olsa rölantide yakıt borularındaki yakıtın bitmesi 15dk civarı alır ki pompa boşa düşmediği takdirde..
    3. Eski araçlarda depo içerisinde kalan tortular çeyrek deponun altında kullanımlarda problem olabilir.
    4. Çeyrek deponun altında araç kullanmayınız. Common rail sistemin güvenliği açısından.

Kısacası kovuşturmaya gerek yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codeThoreau -- 12 Kasım 2019; 22:3:31 >
  • Çeyrek deponun altında kullanmak sadece dizel araçta mı zararlı? Benzinli araçta ve motosiklette de zararlı mı?

• müdür müdür müdür
  • ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    Dizel araçlarda common rail ve enjektör sisteminin zarar görme ihtimali daha yüksek.(yüksek basinc nedeniyle)

Motosiklette ve atmosferik motor araclarda risk daha az.

• Madmax446 M kullanıcısına yanıt
    Bide normal ve ticari araca farklı motorin verilmesi çıktı

Normal ve ticari araçlardaki motorlar farklı mı ki de bu sonuca vardın

Onu geçtim tüm istasyonlarda satılan dizel AB standartlarında Euro dizeldir

Katkılısı vardır Buda 5 kuruş farkla ne kadar fark eder o ayrı

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Normal araçların motoru 1.6 2.0 iken ticari araçların motor gücü 2200 ve üzeri oluyor ticari araçlara eurodisel atıldığı zaman araç daha fazla yakıt harcar euro hızlı yakar bundan dolayı ticari araç kullanıcıları yakıt tasarrufundan dolayı eurodisel tercih etmezler. Tabi kişiye göre değişir kimisi euro alır o tercih meselesidir. Arada 5 kuruş oynar uzun yol şoförleri tır ve kamyoncular eurodisel tercih etmezler.

Normal diye sattığın mazotu bence bi öğren ondan sonra yaz buraya

Senin yaşın kadar bu mesleğin içindeyim bilip bilmeden konuşma. Bildiklerini kendine sakla belki bir gün lazım olur. Hadi sağdan sağdan aslanım

Mesleğini bilmeden daha ne sattığını bilmeyen çalışanlardansın o da güzel 👍

• Hocam en doğrusunu yapmışsınız ama arabayı döndürüp adamın üstüne son gaz sürmenizi yeğlerdim.

Ben mesleğimin ne olduğunu da ne sattığımıda biliyorum senin gibi çok bilmiş ama hiç bir şeyden bir haber olan bilmişlik taslayanlarla ben her gün uğraşıyorum keşke nesliniz tükensede bizde işimize bakıp doğru insanlara hizmet verebilsek

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.