Şimdi Ara

Petrol Ofisi çalışanı üzerime yürüdü! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
0
Favori
36.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
525 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Petrol ofisinden yakıt alanmı varmış ya ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu devirde petrol ofisinden yakıt alan var mı diye merak ediyordum! Çok sağolun merakımı giderdiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef ülkemizde bir çok insanın sinirleri yıpranmış durumda.

Farklı bir durum benimde yaşadığım yerde gittiğim Petrol Ofisi istasyonunda başıma geliyor.

Aracıma yakıt almaya gittiğimde Maksimum uygulamasını kullanacağımı ve öde/geç yapacağımı yakıt dolduran arkadaşa sözlü olarak söylüyorum.

Normal şartlarda farklı PO istasyonlarında Maximum uygulamasını açmadan adam yakıt pompasını depoya takıp yakıt yükleme hazır durumunda olduğunda telefon ekranına direk uyarı geliyor ve onayı verip yakıtımı alabiliyorum.

Fakat bu istasyonda sürkeli olarak Maximum uygulamasında sorun yaşıyorum ve sonrasında yakıt dolduracak arkadaş sözlü olarak "-Beyfendi uygulamayı açmadınız mı?","-Beyfendi uygulama kesinlikle açık olmalı" vs. gibi sürekli sert yaklaşımları oluyor.

Hizmet sektöründe çalışan arkadaşların işleri gerçekten zor anlıyorum. Fakat önemli bir iş yaptığınız için müşteri ilişkilerinde güleryüzlü ve sakin kalabilmenin çok daha yararlı olacağı düşüncesindeyim.

Olayı yaşan arkadaşa da geçmiş olsun.

Yakıt dolduran arkadaşın gerginliğini hal ve hareketlerinden anlayabiliyorum.

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Ülkemizi kötülemeye gerek yok, çünkü kendisi yeterince kötü 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • itle bir olma. polise şikayet et. po genel merkeze şikayet et. eğer sonuç alamazsan po’ne manevi tazminat davası aç. ailemi travmaya soktu filan diye.

• Cok gecmis olsun, depo Hava yapmis olabilir bir sekilde..Sorun o degil de? Adamin Tavrinda..

Karli bir hava da Yakit alirken adam iyilik olsun diye ön cami sildi bu paspasmidir nedir...Ben sil demedim kendisi sildi..Aksam vakti...Kasaya gecerken silmis,Cam temiz de Kus pisligi var ama Hava don..

Eve gectim..Kapali otoparka koydum araci..Sabah otoparktan ciktim,gunes vurunca cama şok oldum cam çizik icinde..Nasil silmişse önumu gormuyorum gunes vurunca..

Gittim dedim boyle boyle..Kamera kayitlarina bakacagim..Ordan baska yerden de almam yakiti Istanbul'da..

Oranin muduru ya da sefi herneyse bakalim abi dedi baktik ki fazla abanmis cama..Haklisin dedi abi cizmis cami..Paspas da donuk sekilde olunca lastigi cizmis eskimis vs..

Adam bilerek yapmiyor tabi...Naparsin..?

Ne yapacagiz dedim? Tutanak tutalim..Tutanak tutariz abi de Ne kadarsa masraf maasindan kesilecek dedi 2 cocugu var dedi..

Bende kaskodan ucretsiz hakkimi kullandim...Gittim degistirdim Cami..Vicdan yaptim zaten degisecek bu sekilde kullanamam..Iyilik yaptim bir nevi onun iyiligine karsin..

Sizin durumda olsaydim Tutanak tutardim ama...

• Geçmiş olsun hocam. Yanınızda eşiniz çocuğunuz var iken sakin olmak gerekiyor. Rahatsız dolu etraf.
    Şikayet etsen ne olacak. Birilerinin tanıdığıdır.
    Hamile kadının olduğu aracı tekmeleyen silah çeken baklavacılar ne oldu. Aha işte görüyoruz. Leş gibi bir ülke.
  • Emek denilen yerde canın emanet geziyorsun. Git gide daha da berbat bir hal alıyor. Bursa'nın en sakil, keko kaynayan yerlerinden biri malesef. O kahrolası yerde başımdan bir olay geçti, katil olacaktım nerdeyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuzeyli.2891 -- 12 Kasım 2019; 8:57:46 >
  • Adamın bir derdi sıkıntısı vardır belki. Çocuğu hastadır, borcu vardır vs.. Böyle durumlarda hiçbir zaman eleman ile muhatap olunmamalı, işyerinin yetkilisi ile muhatap olunmalı.
  • Ülkede herkes mafya gel bir Adanayi gör durup dururken ters ters bakıyorlar sende o şekilde Baksan artık başına ne gelir bilmem. Dışarı çıkarken inşallah sağ salim eve dönerim diye çıkıyorum.

• ülkemizdeki en kaliteli yakıt
    1 bp
    2 shell
    buraları tercih edin derim.
  • Yakıt dolumu bitene kadar pompanın başından ayrılmayın. Ne kadar yakıt doldurduğunu bilemezsiniz.

• Çukur mukur gibi diziler sayesinde ülke oldu mafyaland.Herkes dayı,herkes kral.Artık belimizde tabanca ile gezmek zorunda kalacağız.
  • bunlar daha iyi günler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Not important Name

Evet saçma, pos makinesinin içeride olmasinin sebebi, sanırım market alışverişini arttırmak.
    Bundan dolayı son 8 yıldır otobilim kullanıyorum. Anahtarlığı gösteriyorum, yakıt benim kredi kartındam çekiliyor.
    Öyle bir sisteme güvenip kredi kartı bilgilerimi veremem maalesef. Pos cihazı pompanın üstünde olmalı tıpkı abddeki gibi.

• PETROL OFİSİ YAKITI LEŞ ARKADAŞLAR. TOTAL SHELL ALIN KAFANIZ RAHAT OLSUN. TRAKTÖR GİBİ ÇALIŞTIRIYOR ARABAYI. BAŞKA YERDEN ALINCA ANINDA HERŞEYİ FARKEDİYOR.
  • Ufak bir bilgi paylaşayım;

Dizel araca benzin koyduğunuzda araç çok daha kolay çalışır çünkü benzinin yanması daha kolaydır dizele göre.

Benzinli araca dizel yakıt koyduğunuzda ise çalışmaz, zaten benzinli araca dizel pompasını sokamazsınız; benzin pompaları dizele göre daha incedir, bu hataya mahal vermemek adına.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok geçmiş olsun petrol ofisi istasyonu işletmekteyiz üzücü bir durum gerekli yerlere şikayet edince çözüme kavuşur umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evren7

ülkemizdeki en kaliteli yakıt
    1 bp
    2 shell
    buraları tercih edin derim.
    ben shell diye biliyorum. bp nin daha kaliteli oldugunu neye gore soylediniz? hem subesi az. hemde ilk kez duydum shell den daha kaliteli oldugunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

ben shell diye biliyorum. bp nin daha kaliteli oldugunu neye gore soylediniz? hem subesi az. hemde ilk kez duydum shell den daha kaliteli oldugunu.

Alıntıları Göster

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.