Şimdi Ara

Petrol Ofisi 10W/40 LPG(Benzinli) Motor Yağı 44.90 TL-Ücretsiz Kargo-%5 Chip Para

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
7
Cevap
2
Favori
995
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Petrol Ofisi 10W/40 LPG(Benzinli) Motor Yağı 44.90 TL-Ücretsiz Kargo-%5 Chip Para
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    106 Mesaj
    Petrol Ofisi 10W/40 LPG(Benzinli) Motor Yağı 44.90 TL-Ücretsiz Kargo-%5 Chip Para-12 Taksit

Uyumlu Motor Tipleri
    LPG 'li (Benzinli) Tüm Motorlar için özel olarak geliştirilmiştir.
    Kullanım Alanları
    Otomobil,minibüs,panelvan,hafif ticari vb araçlar
    Ağırlık :
    4 Litre
    Dolum Tarihi
    2013 1. Çeyrek
    Kullanım Ömrü
    10.000-15.000 km arası
    Spesifikasyon
    10W/40 (Aracınıza uygunluğu gösteren bu bilgileri motor kaputunuzun altında,motor kenarlarında,kullanım kitapçığında veya yetkili servistende öğrenebilisiniz)
    Satışını yaptığımız tüm ürünler üretici firma, ithalatçı veya distribütör garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünün Türkiye`deki tüm yetkili servislerinden yasal garanti süresi içerisinde ücretsiz olarak faydalanabilmektesiniz
    Sentetik yağların Ömrü en fazla 1(Bir) yıldır.

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo!

Buyrun :http://www.sanalpazar.com/Petrol-Ofisi-10w40-Lpg-benzinli-Motor-Yagi-4-Litre__isp6527807

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grgl92 -- 27 Mayıs 2013; 0:11:22 >

• Teğmen
    106 Mesaj
    Tüm Kredi kartlara 12 taksit'e kadar taksit avantajı devam etmekdedir !
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Benim anlamadığım lpg'li araç için farklı bir yağ mı var? Haberim yoktu bundan.
    |
    |

Orijinalden alıntı: arandur

Elbette, isterse araba hiç yürümesin, yağ 1 sene sonraki bakımda değişmelidir. Ben senede 5000 yaparım, ama yağı gene de senede bir değiştirmek zorundayım.

quote:

Orijinalden alıntı: arandur

Elbette, isterse araba hiç yürümesin, yağ 1 sene sonraki bakımda değişmelidir. Ben senede 5000 yaparım, ama yağı gene de senede bir değiştirmek zorundayım.

Lpg'li araçlar için Özel olarak üretilmişdir
    |
    |
Reklamlar
SEO
Bey Azura
üniversite
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.