Şimdi Ara

Petrol e hala yatırım yapabilirmiyiz (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
2.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ABD ile Avrupa karantinayı azalmaya başladı ama bence bundan dolayı hastalığın yeniden yayılma riki artacak.
  • kreat kullanıcısına yanıt
    bu arada petrol tekrardan 23 seviyesinin altına ineceğini tahmin ediyorum
  • Murat Can Kurt kullanıcısına yanıt
    peki siz hangisinde çalışıyorsunuz? scalping fırsatı veriliyor mu? AMarkets hakkında araştırma yaptım. yeterli bilgi bulamadım. Moonstar da aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat Can Kurt

ABD ile Avrupa karantinayı azalmaya başladı ama bence bundan dolayı hastalığın yeniden yayılma riki artacak.
    Bizde de önlemler gevşetilmeye başlandı inş eskisi gibi olmayız. Bizdeki rakamların doğruluğuna şahsen inanmıyorum. Birilerinin cebi için halkın sağlığı hiçe sayılıyor.

Petrol ciddi düşerse alım yaparım.
  • Bu ak portföyün petrol fonu ne dengesiz kazandırdığını gören yoktur herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kore'de yaşayan arkadaşım atm ve lokantalar açıldıktan sonra hastaların sayısı arttığını söyledi. umarım bizde böyle olmayacak
  • LaleCansu L kullanıcısına yanıt
    İnş olmaz.
    zaten her yerde aynı sanırım. insanlar ilk önce kendilerini düşünüyorlar bu zamanlar maalesef. siz de hocam hayırlı işlemler dilerim
  • Melek Zehra M kullanıcısına yanıt
    Ben AMarkets te işlem yapıyorum. scalping yapabilirsiniz aslında. ama ben uzun vadeli işlemleri tercih ediyorum genelde.
    benim için kısa pozisyonlarda alım satım yapmak daha uygundur
  • Melek Zehra M kullanıcısına yanıt
    onu da yapabilirsiniz aslında. tercihlerinize göre hesap açıp işlem yapabilirsiniz
    petrol işlemlere halen başlamadım. 40 seviyesini geçerse başlamayı planlıyorum
  • freeezing F kullanıcısına yanıt
    Halen geri çekilmesini bekliyorum.Ama ufak ufak yükseliyor.
    Neden hocam düşmesini bekliyorsunuz?Çıkarma maliyeti amerika rusya için 40-50 dolar seviyelerindr zaten

• Alım yapıp vade bitene kadar elimde tutmak istiyorum ama pek de güvenemiyorum. Hesabıda patlatmak istemiyorum

ben de aynı durumdayım. ikinci salgın riski ve ABD ile Çin arasındaki gerginlik nedeniyle fiyatların toparlanması geçici olabilir.
    petrol 40 seviyesinin altında mı kalır yoksa onu geçip sonra mı düşer
  • petrol şu an düşüş yönünde sell ya da buy açmamanızı tavsiye ederim. bekleyin
    petrol piyasasına ne zaman girilir satın almak için
  • Petrol düşüşü devam edecek mi?

Brent ham petrolü Perşembe günü büyüme ile tamamladı ve varil başına 36 dolara ulaştı. Günlük büyüme % 3.8 olarak gerçekleşti.
    Petrol alıcıları, Rusya’nın OPEC + ittifakı içindeki üretimi azaltmak için anlaşmaya katılımlarını genişletme gereği hakkındaki şüphelerine rağmen, yükselişi sürdürmeyi başardı.
    Devam (https://turkey-amarkets.com/daily-analytics/technical-analytics/petrol-dususu-devam-edecek-mi/)

sanırım petrol e yatırım yapmak için daha erken
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.