Şimdi Ara

petre ve bratu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler sizce bu iki oyuncu iyimi bence galatasaray bos yere aldı tamas gibi yaw bos yere...

• Hıncal Uluç diyor ki ; bu iki adamın g.saray'a hiç bir faydası olmayacak..Bunlar alınacagına Orhan AK'ı oynatsın diyor..Fatih Terim ve Özhan Canaydın'ı halkı kandırmakla cuçluyor..Dev yıldızlar alacagız diyorlardı..bunlar mı yıldız diyor..
    Osman tamburacı'da Romanya bu gençleri verdiği için kan ağlıyor..Muthiş yetenekli , g.saraya çok katkıları olacak..

Ben F.Bahceliyimdir ama Hıncal Uluç'un spor yazarlığına inanırım..Tabelacı değildir gercekleri yazar..F.Bahce Oğzu'u görev başına getirdiğinde "F.bahce en büyük hatayı yapıyor ama bu hata bundan sonra geri dönülmez bir doğrunun içerisine sürükleyecek demişti..

Mustafa Denizli'nin F.bahceyi şampiyon yapacagını söylemişti..F.terim'in ilk geldiği sene g.sarayı 4-0 yenmiştik..Herkes feneri göklere çıkartırken , Hıncal Uluç G.saray'ın mukemmel top oynadıgını anlatmıştı..biz tabi o zaman hıncal uluçla eğlendik ama bu eglencenin acısı 4 sene çıktı bizden..
    kısacası Hıncal ULUÇ'un bir bildiği vardır diyorum ben

• Petre yi biliyorum yetenekli bir ortasaha ama tabiki asla bir Hagi değil.ONa yeni Hagi fln diyolar o yalan.Bratu hakkkında fikrim yok.
  • hıncal uluç tvden izledii maçlar hakkında ahkam kesmeyi ii bilir...her konuda bilgisi olduunuu iddia eden bu zat bu oyuncuların tek bir maçını izlemedn onları yerin dibine batırior..böyle bir yorum olabilir mi yaa ''tamas futbolcu değil(daha 3-4 maçını izledi hepsi tvden) bu yüzden diğer romenler de ii değildir'' tarzında şeyler söledi 90dk.de...bu nasıl spor yazarı ben anlamadım walla..ki ben tamas iidir die bi iddia da bulunmuorum ama bu kadar da aceleci ve önyargılı olunmazki bee..yani tamas ii çıkmadı die kafandan diğerleri de ii değil gibi bi saçmalıı kabul edemem hele bi dur bekle yaw..
  • hıncal uluçun bir doğrusu varsa 10 yalanı vardır. süreyya ayhan içinde ilk on başarı demişti kız birinci gelmişti. adamın anlamadığı b.k yok
  • Topik Petre ve Bratu için açıldı. Hıncal konusuna ayrı topik açalım arkadaşlar.

Kesin iyi oyunculardır.Lucescu da iyi olduklarını zaten söyledi.
    Onları en iyi tanıyan kişi Luce'dir.En azından ikisinden birini BJK'ye getirecekti.
    Pancu için şu an bile devam eden "vatandaşına koltuk çıkıyor" lafları yüzünden
    artık rumen bir oyuncuyu BJK'ye getirmeyeceğini söyledi.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by bozo</i>
    <br />hıncal uluçun bir doğrusu varsa 10 yalanı vardır. süreyya ayhan içinde ilk on başarı demişti kız birinci gelmişti. adamın anlamadığı b.k yok
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Bu kız dünya 1. si olacak diye bahse girerim herkesle dediğini ben sahsen izledim.Sen nerden duydun ilk 10 'a girerse başarıdır dediğini
  • bratuyu herkes ovuyor ii diyor insallah gs ye hayırlı olur
  • petre ve bratu süper oyuncular... [frndsp]
    GS yaptı yapacağını..
  • ikisine 5mil.$ verdikleri sölenio doğruysa üstünde durulacak oyuncular olması lazım.....bence izleyip karak vermek lazım...1-2 maçta değil..
  • futbollarını görmeden bişi diyemicem ama bu iki futbolcunun transferinin son anda yapılması ve yönetimin çelişkili açıklamalar yapması düşündürüyor, umarım gs mize faydalı olurlar..
  • bu arada bratu romania macında 1 gol atmıs
  • İlk yarı bitene kadar beklemek gerek olmazsa onlarada PAF yolu görünür
    Ama bratu faydalı olabilirde hazırlık maçında petre defansta oynadı bu adam orta saha değilmi
  • defansa dönük ortasaha..
  • petre sakatlandı[V]
  • bratu ıyı
  • bu romenlerin alayı fıs ama çok ucuz servet o kadar para istemese okan yılmaz o kadar para istemese onalr alınır....

türk futbolcuların bir yerleri kalkarsa iki iyi oynadık diye olacağı bu...

ahh şu yabancı full serbest olacak bak sen o zaman
    sanki bana r. carlos servet efendi yada okan yılmaz bana ronaldo'da...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.